Omiljene dječje bajke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • patrizia.chiepolomihocic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moji obozavaju Tri praščića, pogotovo onaj dio kad vuk otpuše kuću i onda se natječemo tko će je jače otpuhati ;)

  • coloda

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moji dečkići oduvijek jako vole priče, klasične bajke ili neke koji skupa izmišljamo prije spavanja:) Voljela bih im čitati i ove bajke iz knjige, pogotovo Vilenjak srebrne frule, jer mi je stariji jako sramežljiv.

  • Vlatka26

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Naša curica obožava Karla zečića! Iako su stranice pomalo ‘'iscrtane’', još uvijek redovno čitamo…

  • Avatar bertoschka

    bertoschka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja trogodišnja curica voli da joj se puno čita.Ako poslije posla ne pročitamo desetak knjigica nije zadovoljna, a kad ide spavati voli Snjeguljicu i uvijek me pita zašto su patuljci otišli na posao u rudnik i ostavili samu Snjeguljicu.

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nas Leo obožava ružno pače…voli patkice i obožava kad mu čitamo tu bajku.Čak mu je i najdraža pjesma pačji ples koji puštamo 20 puta tokom dana i imamo i koreografiju uvježbanu :)

  • KARLITA24

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moji su svi troje kod mene u krevetu svaku večer prije spavanja, a onda slijedi priča, ima tu svakakvih želja, al brzo se dogovorimo, najčešće je to Crvenkapica ili Vuk i sedam kozlića, e i uvijek su sretni na kraju jer sredimo tog zločestog vuka

  • daria_pile

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curica najviše voli Tri prašćića. Imamo nekoliko knjiga u kojima se nalazi i sve redovito čitamo. Crtić 3 prašćića obožava :D

  • Avatar zoran.janekovic

    zoran.janekovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curice najviše vole crvenkapicu, mačak u čizmama i pinokija klasične priče koje sam i ja volim):-) 

  • PP

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mislim da su bajke i bilo kakve knjige općenito veliko blago…pa zato ja svojoj djevojčici volim jako puno čitati…već mi i sama može pomoći sa pokojom riječi…Najdraži su joj pokloni priče, bilo kakve, što šarenije to njoj draže…ipak se nekako “Alice u zemlji čudesa” ističe najviše, a svaku večer nakon priče, poželim joj laku noć, a ona meni kaže da mora ići jer ide hvatati bijelog zeca u zemlji čudesa…meni jako ugrije srce, jer znam da je sretna i zadovoljna. Dječjoj mašti nema kraja … :)

  • medobrundo

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mom mališanu najviše se sviđa “Autobus plave boje” ,jer je opčinjen prijevoznim sredstvima. Doduše tek mu je 15 mj al tu knjigicu mi uvijek donosi da mu pročitam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.