Odjeća za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da se haljine lakše nađu. Ali očito da baš i nije tako..

    Ja tražim hlače. Našla sam jedne jedine u HM-u koje su mi odgovarale i od onda ništa. A ne mogu 5 dana u tjednu na posao nositi iste trudničke traperice. S time, da traperice (osobito svjetle) nisu baš poželjne kod mene na poslu. Uvijek bih nosila neke hlače s uskim nogavicama u bojama (crna, tamnoplava, bež..). A naći takve trudničke je nemoguća misija…

    Probala sam jedne u C&A i skoro sam ih u kabini škarama izrezala kako su bile neudobne na koži. A da ne govorim da su mi džepovi stajali na polovici bedara. Što je s tim trudničkim hlačama i džepovima? Zar ih ne mogu staviti malo više?



    [tickerfactory.com]

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Ryanne, ako išta nađeš, molim te javi jer ja imam iste probleme. Zasad nosim one tajice-traperice i preko dugačku usku majicu i gore vestu; ali uskoro ću trebati nešto drugo. Imam jedne trudničke traperice koje su, kako ti kažeš, baš traperice, više za šetnju prirodom nego za posao, ne mogu ih ni zamisliti na neke cipele. 

    Kupila sam u Bipi trudničke najelonke i super su mi, ali suknje isto polako otpadaju jer me stišću, sve si mislim da bi u C&A mogla barem neku trudničku suknju naći.. 
    Pogledat ću što ima Benetton, nemam baš u blizini ali budem otišla.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Te najlonke iz BIPE imam i ja i super su mi.
    Kupovala sam i one tanje u dm-u, ali bi mi se nakon dva dana već poderale. 

    Ovih dana ću skoknuti u HM na Cvjetnom pa možda tamo nešto nađem. Ove trapke koje nosim sam kupila u Areni. Ima super izbor hlača, ali jako male brojeve. 

    Tražim i haljine za posao pa ako netko zna… Znači, 3/4 rukavi, do koljena.. Najbolje mi odgovara jedna moja stara haljina koja je onako na princip duže široke košulje i ima pasicu. Isto iz HM-a. Ali takvih više nema. Znači ovako nešto, ali duže naravno: www.lulus.com/products/olive-oak-a-shirt-thing-navy-blue-shirt-dress/112234.html

    Ne volim okrugle izreze jer mi sise izgledaju ooogromo u njima.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Gledala sam i ja hlače u h&m-u u Areni. Taj broj 34 mogu možda na ruke navući. Nisam bucika ali i inače mi trebaju njihove hlače bar 40. Budem i ja okušala sreću za vikendTnx za info za najlonke, budem to probala. Za sada nosim obične iz Jadrana, dosta su visoke pa mi budu iznad trbuha.

    A jeste gledale za robu na Asosu? Meni su oni bili rezerva ako ne nađem ništa kod nas. Imaju zgodnih stvari.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ja inače nosim veličinu 38, ali HM-ove trudničke mi trebaju 40. A nisam se udebljala u bokovima i stražnjici. Tako da su te 34 valjda 32. Kako ti kažeš, na ruku navući.

    Gledala sam i ja na ASOS-u, ali cijene su dovoljno visoke da ne kupujem na blef, odnosno da ne isprobam. Npr. u HM-u bih kupila hlače 38 ovako od oka. A na kraju tek u 40 stanem.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    koala123


    Miss_Miu


    Ne bi vjerovala, al ja imam vjencanje u 5.mj ove godine al samo kod maticara mi i kumovi, nista ekstra. I nisam nigdje mogla naci haljinu, a kamoli u mama novi .. Pa sam stoga prosla sve moguce ducane, i savrsenu haljinu nasla u Zari i to po tako smjesnoj cijeni da me je sve sram rec, 200kn bila sam u stanju dat do 1000kn ali nista nisam nasla sta bi me zadovoljilo pa sam posegnula za ovom jeftinijom. Smjesno :) sretno sa potragom!! :*
    ista stvar bila i kod mene:) udavala sam se u 5.mjesecu isto kod maticara i bijelo nista nije dolazilo u obzir jer sam izgledala u svemu ko santa leda. al zato sam u benettonu nasla jednu zelenu za 400 kuna. i sad je mogu nositi samo remen ide oko nje tak da ne mora to bit bas za trudnice haljina nego eto malo veca i sira u struku a opet lijepa. mislim da cu si ove godine kupit takvu bijelu ak ce ih bit. i da cestitam od srca na zenidbi i zelim da vam sve prodje super


    Hej, draga :) pa da slazemo se, makar ostala sam iznnadena.. Jer se uopce nisam nadala da cu ju pronac u tak nekom ducanu, gore cu puknut crveni sako i crvene salonke. I gotovo! Svi sretni i zadovoljni i nista nas nece stiskati sto je najbitnije. Hvala na lijepim zeljama i cestitkama!!  :* , ja tebi zelim da si nades haljinu u bijeloj boji!! :)

    Cure, meni je prodavacica u C&A rekle da imaju jako mali asortiman za trudnice. (Bar je tako u city centru na zitnjaku) za ostale ne znam; ja sam si do sad sve trudnicko kupila u H&Mu.. ;);)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Napokon sam našla haljinu,i to u new yorkeru.bezveze ušla na nagovor muža jer tamo rijetko sta nađem …probala desetak haljina i na kraju kupila bijelu čipkastu sa rozom podstavom.. Meni je malo presvecana ali dragi je bio oduševljen pa sam si ju uzela

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Bebach22


    Napokon sam našla haljinu,i to u new yorkeru.bezveze ušla na nagovor muža jer tamo rijetko sta nađem …probala desetak haljina i na kraju kupila bijelu čipkastu sa rozom podstavom.. Meni je malo presvecana ali dragi je bio oduševljen pa sam si ju uzela

    Ako mislimo na istu haljinu onda mi se svida! :) drago mi je da si ju uspjela kupiti. :):)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Bebach22


    Napokon sam našla haljinu,i to u new yorkeru.bezveze ušla na nagovor muža jer tamo rijetko sta nađem …probala desetak haljina i na kraju kupila bijelu čipkastu sa rozom podstavom.. Meni je malo presvecana ali dragi je bio oduševljen pa sam si ju uzela
    Ako mislimo na istu haljinu onda mi se svida! :) drago mi je da si ju uspjela kupiti. :):)

    Tnx Super mi je sta sam tamo našla dosta haljina koje su inače do koljena,pa kad mi trbuh to pokupi i dalje je pristojne dužine

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Bebach22


    Miss_Miu


    Bebach22


    Napokon sam našla haljinu,i to u new yorkeru.bezveze ušla na nagovor muža jer tamo rijetko sta nađem …probala desetak haljina i na kraju kupila bijelu čipkastu sa rozom podstavom.. Meni je malo presvecana ali dragi je bio oduševljen pa sam si ju uzela
    Ako mislimo na istu haljinu onda mi se svida! :) drago mi je da si ju uspjela kupiti. :):)
    Tnx Super mi je sta sam tamo našla dosta haljina koje su inače do koljena,pa kad mi trbuh to pokupi i dalje je pristojne dužine

    Ma kiss  :) da, da super.. I to sto kazes kad se pokupi na trbuhu i dalje je dovoljno duga da bude kao sto i sama kazes pristojna. Hehe ja sam si u zari uzela velicinu M i jos mi je malao siroka. Al super je materijal tako da ne bi trebalo bit problema. Hehe :) a duzina  je do koljena, takoder.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.