Odjeća za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Ovako ja sam radila u Mama Nova dućanu. Nije reklama zbilja…Mož tamo pogledati haljine, zaista ima raznih i jaako u kvalitetne. Ono što je dobro mogu se nosit i poslije trudnoće.

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Bila sam prošli tjedan u mama novi i jedina haljina koja mi je zapela za oko košta 700kn

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Bebach22


    Bila sam prošli tjedan u mama novi i jedina haljina koja mi je zapela za oko košta 700kn

    E da..to je kod njih problem..Cijene su takce jer je doaća proizvodnja i ako ti šta znači zbilja je kvalitetno.

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ima na ebayu odlicnih i povoljnih haljina za trudnice pa bacite skic :)

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Haljina mi treba za 18.04. tak da ju nestignem naručiti sa ebaya

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Imam ja friška iskustva s traženjem haljina… Idem na svadbu za 3 tjedna i isto mi treba neka malo svečanija haljina. Od trudničkih sam brzo odustala jer su uglavnom grozne i preskupe. Jedino što sam našla je nekoliko haljina u Naf naf-u, cijena oko 400-500kn, fini materijal i nosive kasnije (meni je to bilo bitno). I Image Haddad, imaju dosta dobar izbor, stvarno svega. Ja sam na kraju kod njih uzela jednu široku haljinu koju ću definitivno poslije nositi (i platila je 300kn!). Našla sam i jednu zgodnu u h&m-u, baš trudničku, ali je 100% poliester pa sam odustala.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    jučer sam kupila prekrasnu haljinu,  u Peek and Cloppenburg. Trebam ju nositi 09.05. 
    Nije haljina za trudnice i nadam se da ću ju nositi još nekoliko puta. Materijal je prekrasan, baš po mom ukusu,  kroj također. U dućanu ima veliki izbor raznovrsnih  haljina, cijene baš i nisu najjeftinije (haljine od 300 do 1.000 kn). Uz haljinu sam kupila i sako/jaknu/bolero (nemam pojima kako bi to nazvala) koji može biti u kompletu sa haljinom i dva ukrasna šala koja se također mogu nositi preko haljine koja je kratkih rukava. Dužina haljine je do koljena.

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ne bi vjerovala, al ja imam vjencanje u 5.mj ove godine al samo kod maticara mi i kumovi, nista ekstra. I nisam nigdje mogla naci haljinu, a kamoli u mama novi .. Pa sam stoga prosla sve moguce ducane, i savrsenu haljinu nasla u Zari i to po tako smjesnoj cijeni da me je sve sram rec, 200kn bila sam u stanju dat do 1000kn ali nista nisam nasla sta bi me zadovoljilo pa sam posegnula za ovom jeftinijom. Smjesno :) sretno sa potragom!! :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Čitam i zbunjena sam jer sam prije 2 tjedna pretražila cijeli Peek and Cloppenburg i nisam našla ništa. 

    Pogledat ću Naf Naf i Mama Novu.

    [lilypie.com]

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Ne bi vjerovala, al ja imam vjencanje u 5.mj ove godine al samo kod maticara mi i kumovi, nista ekstra. I nisam nigdje mogla naci haljinu, a kamoli u mama novi .. Pa sam stoga prosla sve moguce ducane, i savrsenu haljinu nasla u Zari i to po tako smjesnoj cijeni da me je sve sram rec, 200kn bila sam u stanju dat do 1000kn ali nista nisam nasla sta bi me zadovoljilo pa sam posegnula za ovom jeftinijom. Smjesno :) sretno sa potragom!! :*

    ista stvar bila i kod mene:) udavala sam se u 5.mjesecu isto kod maticara i bijelo nista nije dolazilo u obzir jer sam izgledala u svemu ko santa leda. al zato sam u benettonu nasla jednu zelenu za 400 kuna. i sad je mogu nositi samo remen ide oko nje tak da ne mora to bit bas za trudnice haljina nego eto malo veca i sira u struku a opet lijepa. mislim da cu si ove godine kupit takvu bijelu ak ce ih bit. i da cestitam od srca na zenidbi i zelim da vam sve prodje super

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.