Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lina674

    Lina674

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Zdravo svima, ovako, bila sam u ponedjeljak na prvom uzv da potvrdim trudnoću a i javili su mi se blagi bolovi u predjelu jajnika pa sam prvenstveno otisla radi bolova, jer sam 12.3 imala spontani tj. Blighted ovum. Gin mi je rekao da su bolovi normalna stvar da se ne brinem, a sto se tiče trudnoće po zadnjoj mj, taj dan sam bila 6+3 trudna, pokazala se samo gestacijska vrećica, i bez em. Odjeka, na šta je on rekao da je rano i da je vjerojatno mala trudnoća, naručena sam ponovo za 7 dana, bas me strah da se ne ponovi isto, dali se neko susretao sa sličnom situacijom. 

    [lilypie.com]

  • Nina32

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok, nova sam na forumu i ovo mi je prva, neplanirana, trudnoca. Trenutno samo prema izracunu u 8 tt. Bila sam prije 2 tjedna na uzv prvom i gin je vidjela samo GV ali bez ploda. Narucila me ponovno ovaj tjedan kad je rekla da bi se trebao vidjeti plod i otkucaji srca. Citajuci sve moguce clanke i sl. proizlazi da u 6tj vec treba biti formiran plod i kod nekih trudnica se vide vec tada otkucaji srca. E sad da li je normalno da je meni u 6tj bila vidljiva samo GV bez ploda? E da, nemam apsolutno nikakve druge simptome trudnoce osim izostanka menstruacije i osjetljivih grudi tu i tamo. Hvala na odgovorima

  • childrenarelife

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    @Nina32…kako je prošlo? Je li sve uredu?

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Ko i sve ovdje očito me doktorica isprepadala. Po zadnjoj m trudna sa 7+1. Na uvz kod gin. Plod 0.67mm tt6+4 SA-.Njene riječi ŽUMANCANA VREĆICA ISPUHANA NEMA OTKUCAJA ŽAO MI JE ALU NIŠTA OD TRUDNOĆE. Odem u bolnicu na uvz plod 0.57 tt6+1 SA-, ali gospođo još ćemo cekat jer postoji mogućnost kasnije oplodnje. Nemam krvarenja mučnine su tu grudi poduplane nitko me nije poslao vadit betu. Kontrola za 7  dana  iskreno nadam se da će sve bit ok. 

    T. O. P.

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    T. O. P

    Evo i mene. Ko i sve ovdje očito me doktorica isprepadala. Po zadnjoj m trudna sa 7+1. Na uvz kod gin. Plod 0.67mm tt6+4 SA-.Njene riječi ŽUMANCANA VREĆICA ISPUHANA NEMA OTKUCAJA ŽAO MI JE ALU NIŠTA OD TRUDNOĆE. Odem u bolnicu na uvz plod 0.57 tt6+1 SA-, ali gospođo još ćemo cekat jer postoji mogućnost kasnije oplodnje. Nemam krvarenja mučnine su tu grudi poduplane nitko me nije poslao vadit betu. Kontrola za 7 dana iskreno nadam se da će sve bit ok.


    Ja sam bila 7+2 kad su vidjeli maleno srceko, a po uzv sam tad bila na 6+3… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    T. O. P

    Evo i mene. Ko i sve ovdje očito me doktorica isprepadala. Po zadnjoj m trudna sa 7+1. Na uvz kod gin. Plod 0.67mm tt6+4 SA-.Njene riječi ŽUMANCANA VREĆICA ISPUHANA NEMA OTKUCAJA ŽAO MI JE ALU NIŠTA OD TRUDNOĆE. Odem u bolnicu na uvz plod 0.57 tt6+1 SA-, ali gospođo još ćemo cekat jer postoji mogućnost kasnije oplodnje. Nemam krvarenja mučnine su tu grudi poduplane nitko me nije poslao vadit betu. Kontrola za 7 dana iskreno nadam se da će sve bit ok.

    Ja sam bila 7+2 kad su vidjeli maleno srceko, a po uzv sam tad bila na 6+3…


    Nadam se da će me bog pogledat i da na idućoj kontroli vidim da pulsira

    T. O. P.

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    T. O. P

    Napokon 2804

    T. O. P

    Evo i mene. Ko i sve ovdje očito me doktorica isprepadala. Po zadnjoj m trudna sa 7+1. Na uvz kod gin. Plod 0.67mm tt6+4 SA-.Njene riječi ŽUMANCANA VREĆICA ISPUHANA NEMA OTKUCAJA ŽAO MI JE ALU NIŠTA OD TRUDNOĆE. Odem u bolnicu na uvz plod 0.57 tt6+1 SA-, ali gospođo još ćemo cekat jer postoji mogućnost kasnije oplodnje. Nemam krvarenja mučnine su tu grudi poduplane nitko me nije poslao vadit betu. Kontrola za 7 dana iskreno nadam se da će sve bit ok.

    Ja sam bila 7+2 kad su vidjeli maleno srceko, a po uzv sam tad bila na 6+3…

    Nadam se da će me bog pogledat i da na idućoj kontroli vidim da pulsira


    Samo vjeruj u to… Bit ce sve dobro 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    @Napokon 2804 vjerujem da je sve moguće Al najviše me zabolio pristup ginekologice. Ona koja bi morala bit podrška i ta koja će te uputit a slovi za jednu od boljih u Puli. Jadno i žalosno. Hvala svima na podrsci

    T. O. P.

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    T. O. P

    @Napokon 2804 vjerujem da je sve moguće Al najviše me zabolio pristup ginekologice. Ona koja bi morala bit podrška i ta koja će te uputit a slovi za jednu od boljih u Puli. Jadno i žalosno. Hvala svima na podrsci


    Neki jednostavno nemaju osjecaja… Mene su htjeli na operaciju slat da traze plod, kao vm je, a samo bila rana trudnoća pa se ništa nije vidjelo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Ako će kome pomoć da malo bude lakše.. Ja sam otisla na pregled kada sam mislila da sam 6+4, vidjelo se gestrijatrijska vrećica i žumančana vrećica, ali bez ploda, naručio me 7 dana kasnije, vidio se i plod i srce je kucalo. Stvar je u tome da mi je ovulacija bila kasna i da sam prvi pregled zapravo bila 5+2 sta je prerano. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.