Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mira2007

    Mira2007

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Već jesam malo internet procackala .. ugl mogibirati sve bolnice u krugu.. imam tri na izbor ali mi je malo bezveze kad je ova odmah ispred nosa.. ma vidjeti cu još a znas li po pitanju tih obilazaka dali da nazovem bolnice jer termin mi je 14.3. kod moje doktorice i čini mi se puno za čekati da nju pitam..
    Ako smijem pitati jesi kupila već kolica, jesi se odlucila za koja

  • Avatar Mira2007

    Mira2007

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Kako misliš možeš kad hoćeš na porod? :D

  • Minamarina1313

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mira2007

    Već jesam malo internet procackala .. ugl mogibirati sve bolnice u krugu.. imam tri na izbor ali mi je malo bezveze kad je ova odmah ispred nosa.. ma vidjeti cu još a znas li po pitanju tih obilazaka dali da nazovem bolnice jer termin mi je 14.3. kod moje doktorice i čini mi se puno za čekati da nju pitam..
    Ako smijem pitati jesi kupila već kolica, jesi se odlucila za koja


    Ma ne naravno da cekam trudove vec sam mislila na to da sam u 9.mjesecu trudnoce pa mogu svaki dan ocekivat..koliko sam ja upucena ovdje moras nazvat bolnicu i najavit se onda oni daju tebi termin za obilazak i da se prestave tebi e sad kazem ti svaka pokrajina drugacije radi pa mislim da je najbolje pitat doktoricu..sta se kolica tice ja sam uzela na Amazonu i zadovoljna dam 3in1 sam uzela nisu ni skupa bila 211 eura snizena i stvarno su ok 

  • Avatar Mira2007

    Mira2007

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Da.  Rekla mi je dati iduci put uputnicu pa da zovem.. meni su kolica boli glava cijene.. onda sam naletila na my junior kolica ona su 3u1 400e pa rekoh ajde ali ja sam mala pa se bojim da nisu jako visoka za mene. Jesu tvoja stigla jesi zadovoljna?

  • Minamarina1313

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mira2007

    Da. Rekla mi je dati iduci put uputnicu pa da zovem.. meni su kolica boli glava cijene.. onda sam naletila na my junior kolica ona su 3u1 400e pa rekoh ajde ali ja sam mala pa se bojim da nisu jako visoka za mene. Jesu tvoja stigla jesi zadovoljna?


    A jesu bas su im cijene strasne sta se kolica tice ja sam te vidili u trgovini xxl al cijena bila 800eura i onda cackala na Amazon nadem ta ista ista marka sve na snizenju za 211eura i dosla mi odmah sutradan ma prezadovoljna sam..ja sam isto malesna al ok su kolica al muz ima 2 metra pa neka voza ahahah😂

  • Avatar Mira2007

    Mira2007

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    I moj je puno veci naspram mene :)))

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Pozdrav novim curama… 
    Dali bi mozda netko znao gdje mogu kupiti obicne vatene higijenske uloske, pamucne bez ikakvog premaza, sloja, filca… gledala u rosmanu i dm-u..

    [lilypie.com]

  • Minamarina1313

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    ivaanaaa

    Pozdrav novim curama…
    Dali bi mozda netko znao gdje mogu kupiti obicne vatene higijenske uloske, pamucne bez ikakvog premaza, sloja, filca… gledala u rosmanu i dm-u..


    To sam i ja trazila al bezuspjesno 

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    ivaanaaa

    Pozdrav novim curama…
    Dali bi mozda netko znao gdje mogu kupiti obicne vatene higijenske uloske, pamucne bez ikakvog premaza, sloja, filca… gledala u rosmanu i dm-u..


    Nisam ni ja to nigdje vidjela. Pitaj u apoteci,ako nemaju mozda mogu naruciti negdje. mozes pogledati na amazonu ili e-bayu…Ako sam ja mogla naci pelene uvezene iz Japana,trebalo bi onda i tog sto trazis bit;))))

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Bokic zenice nove i stare, kako ste nam? Sta ima kod vas i sta radite po ovom sasavom vremenu? 
    Ja sam rodila ovdje svoju 1.bebu (i zasad jedinu) i porod mi je bio lijep. Na stranu to sto porod boli, sto je trajalo 13.5h i sto sam popucala do guze ,
    dobila sam sve sto sam si zeljela, PDA i prirodni porod, briznu babicu i doktoricu.
    Boravak na odjelu je takoder bio lijepo iskustvo, imala sam problema sa dojenjem ali su se svi trudili pomoci mi. Nisam se ustrucavala zvoniti i zvati sestru pa makar i 10 puta na dan.
    U bolnici ti bar netko moze pomoci, kuci nemas nikog.  Ako ne zelis / ne mozes dojiti opet u redu. Nema forsiranja.
    Moram ipak iskreno reci da je takvom “kraljevskom” tretmanu pogodovalo to sto smo muz i ja zdr. radnici i sto smo to spomenuli prilikom prijave u bolnicu kad su nas pitali za zanimanje. 
    Sta se ulozaka tice koristila sam Jessa one u bijelo-tamnocrvenom pakiranju i bili su mi dobri. Vidjela sam i one velike Pelzy u DMu, a ima i onih Tena za inkontinenciju. Netko krvari jace netko slabije, ja osobno mogu reci da su mi ti bolnicki ulosci bez bilo kakvog ljepila na sebi i udobne gacice i tajice bili apsolutni zakon. Ponjela sam par komada kuci, a nakon par dana i krvarenje se smirilo.
    Sta se tice bolnica Mira ne brini, moja kolegica s posla je rodila 2tj poslije mene, inace je privat pacijent i bila je uzasno nezadovoljna tretmanom jer je u glavi imala sasim neki drugi pojam privatnog odjela. Sve ovisi s kojim ocekivanjem ides u bolnicu. Ali bit ce sve dobro,  samo da brzo dobijes svoje pile u krilo. U svakom slucaju bez tebe nece proci. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.