Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Skocki hvala! Valjda ce se ti Njemci pokazat na djelu! Citala sam dosta o toj klinici i sve sama pozitivna iskustva pa ce valjda i nama urodit plodom  

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

  • Emmy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Skocki5

    Emmy nisam prije vidjela tvoj komentar,netko je pisao ako se beba rodi a niste vjencani da prezime ide automatski od mame. To je jedino sto znam. Procitaj sve postove,pa mozda naidjes na nesto sebi korisno o dosta tema je pisano.


    Hvala...da to sam citala...al mi se to bas ne svida jer onda kasnije ce bit procedura opet promjenit 

  • Emmy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdraav svimaa...moze mi neko molim vas napisati spisak i kolicinu stvari za bebu...imam termin u 12 mjesecu!?? Hvalaa

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Emmy odi u topic trudnoca- jesenske bebe. Tamo se u zadnjih 50ak stranica pisalo dosta o tome, a jedna cura je cak metnula popis.

  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Drage moje,Posto moj muz sam radi jel on ima pravo na 2-3 tjedna da ostane nakon poroda i jel to placeno 100%? Ja cu uzeti elterngeld 300 eur jer ne radim al ne kuzim ovo drugo.

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Muz moze uzeti elternzeit(porodiljni) kako se dogovori sa sefom i dobit ce placeno kao i svaka mama koja radi a na porodiljnom je (65-67% place za to vrijeme dok je doma) raspitajte se u Rathausu u vasem gradu, sigurno ima savjetnik.

  • Emmy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Jel ima netko u blizini Bietigheim-Bissingen dal slucajno znate neki stan il sobicu koja se izdaje...hitno mi je...nas 6 u dvosobnom stanu i sad kako kupujem stvari za bebu nemam uopce mjesta gdje sa stvarima...a vec dugo trazim.Pa eto bilo kakva pomoc dobro dosla

  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Muz moze uzeti elternzeit(porodiljni) kako se dogovori sa sefom i dobit ce placeno kao i svaka mama koja radi a na porodiljnom je (65-67% place za to vrijeme dok je doma) raspitajte se u Rathausu u vasem gradu, sigurno ima savjetnik.

    A jel to znaci da onda ja ne primam onih 300 eura ili da?

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    MM2245

    Ninche9

    Muz moze uzeti elternzeit(porodiljni) kako se dogovori sa sefom i dobit ce placeno kao i svaka mama koja radi a na porodiljnom je (65-67% place za to vrijeme dok je doma) raspitajte se u Rathausu u vasem gradu, sigurno ima savjetnik.
    A jel to znaci da onda ja ne primam onih 300 eura ili da?

    Ti u svakom slucaju dobivas 300€ godinu dana ili 150€ dvije godine (ako tako odlucis), a nemoj zaboraviti i na Kindergeld. Muz ako uzima porodiljni dobiva postotak place (nazalost se tako puno uzima), tak bude i moj - on je vec trazio odobrenje za 4tj Elternzeita

  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Marijana

    MM2245

    Ninche9

    Muz moze uzeti elternzeit(porodiljni) kako se dogovori sa sefom i dobit ce placeno kao i svaka mama koja radi a na porodiljnom je (65-67% place za to vrijeme dok je doma) raspitajte se u Rathausu u vasem gradu, sigurno ima savjetnik.
    A jel to znaci da onda ja ne primam onih 300 eura ili da?
    Ti u svakom slucaju dobivas 300€ godinu dana ili 150€ dvije godine (ako tako odlucis), a nemoj zaboraviti i na Kindergeld. Muz ako uzima porodiljni dobiva postotak place (nazalost se tako puno uzima), tak bude i moj - on je vec trazio odobrenje za 4tj Elternzeita

    Odobrenje trazimo prije poroda?

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.