Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Mamica kupila sam skoro sve za bolnicu. Fali mi jos spavacica i grudnjak za dojenje to cu danas kupit. I da ti ne odg tamo jer je guzva haha kreme nema u dmu niti u mulleru, danas cu jos otici do rossmanna. Na stranici od dma izbaci kremu ali pise da nije dostupno za kupnju. Ako ne nadem narucit cu preko neta ima u online ljekarnama. 
    Ja sam mislila da cu ovdje u Njemackoj imat puno veci izbor kad ono..uzas.. danima idem po trgovinama i jedva pronalazim sve sto mi treba. Da sam u hr to bi sve obavila u jedno popodne u 2 trgovine. Bas sam bila ljuta jucer kad sam dosla u dm sa popisom a na kraju nist nemaju pa hodaj okolo i skupljaj u svakoj trgovini po jednu stvar.
    Mamica gdje ti je najblizi Primark? Ovo sto si kupila je stvarno pre skupo. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    2410 vidjela sam u kiku kao 1bijela i 1 plava al meni je ta plava izgledala nekak prozirno,trebala sam otvorit paket pa pogledat 😂😂
    Pandice primark ima u gradu do moga,nekih 20min pol sata voznje autom pa moram jedan dan otic..msm ima i u h&m onak paket od 5bodya ili c&a fkt se ne sjecam gdje sam vidjela al znam da sam vam odma javila kad sam vidjela..
    Grudnjaci za dojenje imaju u h&m 2kom nez 20€ ako se dobro sjecam..a spavacice nisam nigdje vidjela neke koje imaju gumbice i koje su onak okej..pa bas javi ak nades negdje..za purelan sam vidjela isto na stranici od dm-a kao da imaju,a u ducanu nisam nigdje vidjela..i ja sam primjetila da je u Hrv puno veci i bolji izbor i fkt sve mozes obavit u 1ducanu..eto kod nas u dm-u imaju i te male tetra pelene a ovdje ih nema..

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Bok curke.
    Mi smo danas krenuli obaviti neke stvari u gradu a na kraju nismo rijesili nista.
    Kupili smo malcu igracke, a ni mama nije ostala praznih ruku. Nasla sam u c&a haljinu, 100% biopamuk, udobna, rastezljiva,kratkih rukava, veze se sa straznje strane pri vratu. Sad mi se fini priljubi uz pupu, a posto trbuh nece nestati preki noci nosit cu ih i nakon poroda. Ljeto ce biti vruce, a ja volim da mi je ugodno sto god da nosim. I to samo 9.99€. Uzela sam crvenu i plavu ☺
    Pandice ti si se fino opremila, dobro je krenuti na vrijeme pa se mozda jos cega sjetis. Ja cu kupiti kad budem u Hrvatskoj, a moram pogledati sto nam treba od kucne apoteke za prve tjedne pa da i to kupimo.
    Kako ste vi cure,, kako provodite dane?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ninche sad me bas zanima kakve su haljine,mogla bi otic jedan dan do c&a i pogledat..neki dan sam prosla pored njega i kao ajde budem tu svratila u povratku na kraju sam skroz zaboravila..igracke nisam mislila jos kupovat, msm da jos ne treba..dok se mi tu mucimo sa pronalazenjem stvari ti imas srece pa ces sve to moc kupiti u Hrv 😊😊

    Radim jos dns i stra pa cu moci lijepo odmarati i u miru pripremati za bebaca 😊😊

    Evo rodendanska torta od neki dan..malo ima grbice gore jer su mi jagodice bile velike,al nema veze bitno da je bila fina i da se pojela 😜
    Evo rodendanska torta od neki dan..malo ima grbice gore jer su mi jagodice bile velike,al nema veze bitno da je bila fina i da se pojela 😜
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Cure evo vam link za spavacice 

    http://m.ebay.co.uk/itm/Maternity-Pregnancy-Breastfeeding-Nursing-Nightdress-UK-size-10-12-14-16-18-/131768854727?var=&hash=item1eae0928c7%3Am%3AmebeJoDMK9-zlYh6-6OEGoA [m.ebay.co.uk]

    http://m.ebay.co.uk/itm/Maternity-Pregnancy-Breastfeeding-Nursing-Nightdress-UK-size-8-10-12-14-16-18-/111991847492?var=&hash=item1a133bfa44%3Am%3AmKGFbGef3mfI0XqdGrzEfow [m.ebay.co.uk]

    Moja sestra je iste kupila u Zg na placu po 80kn/kom.
     

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Mamice torta izgleda bas mljac. Odmah sam morala pojesti koju kockicu cokolade 
    Mi smo jucer bili na info veceri u bolnici u kojoj planiram roditi i bilo je jako lijepo. Sve su nam fino objasnili i pokazali su nam radaone i odjel. Svida mi se sto je svaka radaona za sebe, s kadom i ima stolcica i lopti..ma svega. Malo sam se preplasila jer sad i radaona djeluje stvarno i sam taj moment se blizi. U jednoj sobi je zena radala i preko vrata su se culi uzdasi i stenjanje 
    Ja sam od uznemirenosti cijelu noc sanjala nasu bebu i da se mucim s dojenjem.. uff al mi se psiha poigrava 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana1906

    Ivana1906

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, kako ste? :) Nadam se da je sve u redu kod vas :) Citam sve što pišete ovih dana, al se nisam javljala radi vlastitih briga i problema… Naime, bila sam kod ginekologice neki dan na redovnom pregledu, sva sretna jedva docekala konacno da vidim bebu nakon mjesec dana, kad ono šok.. Radila mi je uzv preko trbuha prvi put jer smatra da je beba vec dovoljno velika i bas sam bila uzbudjena i sretna, kad ono kad mi je pocela radit uzv objasnjava vidi se srčani ritam beba je ‘'tu’', jako nemirna beba puno se mice i onda odjednom je ona probljedila i na moje sto puta što je što je mi je rekla da sumnja da s bebinom glavicom nešto nije u redu, tad sam ja vec bila gotova, tri puta mi je rekla na sta misli al ja kako nisam bila sva svoja, nisam ni zapamtila, al mislim da je rekla ‘'prosirenje mozdanih komora’'. Dala mi je uputnicu za specijalista, 3.4. idem jer oni imaju kao bolje aparate i sve pa ce vidjeti sve tocno. Da ne zaboravim radila je ona meni onda i dva vaginalna uzv. Vidjela sam bebu, i puno je narasla, al buduci da se i doktorica isto uplašila i više nije znala sta ce meni, nije mi ni slikicu dala nit ista.. Iskreno se nadam samo najboljem, a sad, vidjet cemo… Ne mogu uopce doci sebi nakon toga, iako jos nije nista potvrdjeno… 

    Sori na duzem postu :) 

    Buduca mlada mama :)

  • Anabanana0

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    E mame vidjela sam da pisete za odjecu za trudnice imate h&m online kupnju velikih popusta pa pozurite dok ima brojeva ☺ meni vise ne treba

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Marijana ja sam bas narucila takve sa Amazona :D
    Mamica i ja hocu receeept, luda sam za jagodama u zadnje vrijeme haha taman ce mi super doc novi recept za Uskrs :)
    Ivana drzi se i svakako nam se javi poslije pregleda.
    Ja bila jucer na pregledu, mali odlicno napreduje, kaze gin bit ce visok hehe a nema na koga bit mali, ja 180 a muz 192 haha..
    E da, mamica ipak su mi vadili krv i ovaj put i rekla mi je jos jednom u 38tt da ce mi vadit tak da cu izgleda ipak popunit trudnicku :D 
    2410 koliko se dugo tu u njem bude u bolnici nakon poroda ako je sve uredu? 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ninche  ja kad sam isla u obilazak sva sreca pa nitko nije radao,bas je bila mirna,tiha i ugodna atmosfera haha 
    Ivana uzasno mi je zao i svim srcem se nadam da je sve okej i da ce sve biti u najboljem redu…

    https://www.coolinarika.com/recept/fraisier/?meta_refresh=1 [coolinarika.com]
    Evo curke,samo sam ja umjesto toga biskvita radila onaj biskvit za cheescake,a prosle god sam probala s tim biskvitom i isto je jako fino 😊

    Pandice ehh samo da znas koliko sam ja jagoda pojela do sad hahah ajde super 😊 meni je moj ginic prestao govoriti koliko dugacka mi je beba..idem sljedeci tjedan na pregled i vadit ce mi krv..
    I da budes u bolnici 3dana ak je sve u redu,cak sam cula da mozes odma slj dan doma..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.