Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Jutro, gospodinček se jutros probudio u 5:50 pa spava prvi san. Inače također pužemo vojnički, povremeno se zadigne na koljena ali brzo padne nazad, počeo se sve češće podizat u klečeći položaj uz bilo što što može dohvatit i već vidim padove u bubanje glavom o pod. Mame, pogotovo nove, kako ste preževjele te učestale padove i do kad tu, do 24mj😭?????


    Sara non stop buba glavom, a puže pravilno i stabilno, al eto malo malo rokne glavom. A ništa utješim i ajmo dalje, ako je jači udarac namažem margarinom i dobro je. Jučer je npr. Zapela roknila glavom o pod i zubić joj je razrezao jezik. Podigni, utješi, daj malo vode i sve 5.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2737

    Prijavi adminu

    Margarinom? 😅

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Margarinom? 😅


    Da, nema podljeva ni čvoruge kad se mjesto udarca namaže margarinom ili maslacem!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Enigmas

    Little P i moja je ovaj tjedan pocela u rikverc :)
    Orhideja na koje padove mislis?


    Moj se pokušava posjest i nije stabila, pa se izvrne na leđa ili se penje na njihaljku pa skilzne.
    Da za margarin sam i ja čula od prijateljica, a one od tete u vrtiću, tako da margarin u košarice. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Maravillas

    Maravillas

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Little_P dijete se ne posjeda prije nego se samo posjedne!!! To je jako bitno! Prvo ako se nije sama posjela znaci da nije psihicki ni fizicki spremna za to. Drugo pasivno posjedanje stvara opterecenje za kraljeznicu. Trece zasto bi se ona trudila posjest ako ju ti stavljas sjest?


    Nisam znala da ju ne smijem posjedati. Iako to traje par sekundi jer me strah da dugo sjedi, pogotovo kad ide nešto dohvatiti prema naprijed. Više je to kad sjedi na meni, dok se igra na podlozi izbjegavamo sjedenje.
    Ljuti me u biti moja pedijatrica koja mi govori krive stvari. Od posjedanja do toga da joj sa 5mj.dam kekse za večeru (to nisam ni pomišljala napraviti). 
    Nisam znala za margarin, dobar hint. 😁
    Orhideja1 bojim se tih padova kad krene ustajati. Moram imati oči i na leđima. 👀
    Za sada je samo guza u zraku, izgleda mi ko mali crv kad tako krene “puzati”. 

    31.7.2021. 👶🏻💝
    [tickerfactory.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2737

    Prijavi adminu

    E pa dizanjem guzice gore ti se ona i sprema na posjedanje. Pa ce onda skuzit da moze tako u stranu, pa ce bit u polozaju vrtnog patuljka i prije nego se okrenes sjedit ce 😂

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Za ovu foru s margarinom nisam imala pojma 😄

    Moja ne puze, ali stalno balnsira na boku ili se ljulja naprijed nazad na koljenima i podlakticama i onda se iz te poze dize na stopala i guzu u zrak, ali ostaje na podlakticama, tako da nista jos od posjedanja 🤷‍♀️

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Little_P

    tweetyca

    Little_P dijete se ne posjeda prije nego se samo posjedne!!! To je jako bitno! Prvo ako se nije sama posjela znaci da nije psihicki ni fizicki spremna za to. Drugo pasivno posjedanje stvara opterecenje za kraljeznicu. Trece zasto bi se ona trudila posjest ako ju ti stavljas sjest?

    Nisam znala da ju ne smijem posjedati. Iako to traje par sekundi jer me strah da dugo sjedi, pogotovo kad ide nešto dohvatiti prema naprijed. Više je to kad sjedi na meni, dok se igra na podlozi izbjegavamo sjedenje.
    Ljuti me u biti moja pedijatrica koja mi govori krive stvari. Od posjedanja do toga da joj sa 5mj.dam kekse za večeru (to nisam ni pomišljala napraviti).
    Nisam znala za margarin, dobar hint. 😁
    Orhideja1 bojim se tih padova kad krene ustajati. Moram imati oči i na leđima. 👀
    Za sada je samo guza u zraku, izgleda mi ko mali crv kad tako krene “puzati”.


    I meni je pedijatrica od Magdalene rekla kad je navršila 6 mj. da ju mogu stavljati povremeno u sjedeći položaj, da jača leđne mišiće. I Magdalena se nakon mjesec dana  sama posjela i propuzala. 
    Znači, kod nje nisam vidjela nikakvu “štetu ” u tome.
    Veronika se sama počela krivo odizati i jednostavno više nije htjela ležati, a u poluležećem položaju nema šanse da je bila, stalno se dizala rukama, ono koma… ima 8.5 mj., još uvijek vojnički puže, posjela se nije pravilno .

    Želim reći da je svaka beba drugačija, ali svaka!
    Ako ti je ona par sekundi u sjedećem položaju, neće joj to uništiti kralježnicu. Rekla si i sama da joj ne dozvoljavas više.
    Stvarno mislim da se previše plašimo i opterećujemo, odmah mislimo da smo mi kao roditelji nešto krivo napravili.
    Imam dvoje djece, obje odgajamo isto, a totalno su različite u karakterima, razvojno…

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Magdalena2002

    Little_P

    tweetyca

    Little_P dijete se ne posjeda prije nego se samo posjedne!!! To je jako bitno! Prvo ako se nije sama posjela znaci da nije psihicki ni fizicki spremna za to. Drugo pasivno posjedanje stvara opterecenje za kraljeznicu. Trece zasto bi se ona trudila posjest ako ju ti stavljas sjest?

    Nisam znala da ju ne smijem posjedati. Iako to traje par sekundi jer me strah da dugo sjedi, pogotovo kad ide nešto dohvatiti prema naprijed. Više je to kad sjedi na meni, dok se igra na podlozi izbjegavamo sjedenje.
    Ljuti me u biti moja pedijatrica koja mi govori krive stvari. Od posjedanja do toga da joj sa 5mj.dam kekse za večeru (to nisam ni pomišljala napraviti).
    Nisam znala za margarin, dobar hint. 😁
    Orhideja1 bojim se tih padova kad krene ustajati. Moram imati oči i na leđima. 👀
    Za sada je samo guza u zraku, izgleda mi ko mali crv kad tako krene “puzati”.

    I meni je pedijatrica od Magdalene rekla kad je navršila 6 mj. da ju mogu stavljati povremeno u sjedeći položaj, da jača leđne mišiće. I Magdalena se nakon mjesec dana sama posjela i propuzala.
    Znači, kod nje nisam vidjela nikakvu “štetu ” u tome.
    Veronika se sama počela krivo odizati i jednostavno više nije htjela ležati, a u poluležećem položaju nema šanse da je bila, stalno se dizala rukama, ono koma… ima 8.5 mj., još uvijek vojnički puže, posjela se nije pravilno .

    Želim reći da je svaka beba drugačija, ali svaka!
    Ako ti je ona par sekundi u sjedećem položaju, neće joj to uništiti kralježnicu. Rekla si i sama da joj ne dozvoljavas više.
    Stvarno mislim da se previše plašimo i opterećujemo, odmah mislimo da smo mi kao roditelji nešto krivo napravili.
    Imam dvoje djece, obje odgajamo isto, a totalno su različite u karakterima, razvojno…


    Slažem se od A do Ž!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lumile

    Lumile

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Potpisujem i ja sve vezano uz razvoj.. Neće ni svaki pedijatar e isto reći. Moja najstarija kćer je po prvom pedijatru bila hipotonična, usporena u svemu ( zaključak kad je imala mjesec dana), ja more suza prolila, prebacim ju kod druge pedijatrice, kaže apsolutno zdrava i normalna beba. Hoću reći, da smo ostali kod tog prvog pedijatra, tko zna čega bi se naslušala… I ona je sama sjela, I prohodala bez dana puzanja… i evo je skoro 13 godina, sasvim normalna djevojčica.. srednja je suprotnost od nje, dugo puzala, čak i kad je prohodala bilo joj lakše puzati do nečega..  a za ovu najmanju ćemo vidjeti, hehehe 🤭🤭🤭🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.