Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    🤣🤣🤣 Luckyy nisam sigurna da sam shvatila pitanje 😄 Moja gospođa je depilirana prije poroda al neka 2 dana prije u produkciji sam svoj majstor 🤣
    A ova mala princezica čupavica ima još sloj verniksa na glavi tako da je čupavo masna 😊
    Još smo u rodilištu i najizglednije do ponedjeljka jer ovdje ne puštaju vikendom (osim iznimno).  Tako da ono što nije bilo čupavo, postat će 😄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hahaha, nek sam ja obznanila stanje hrvatskih šuma 😁🤣
    Daaa Sara ima kosice, više nego Hana kad se rodila, a nije me pretjerano žgaravica mučila. Ima i obrve, male, male al tu su. Okice su još malko krvave pa tu ne razaznajem posebno nista al mislim da ce biti tamne okice kao kod seke. Povuklo joj se dosta crvenilo s koze.
    Danas je prošla test sluha, al od jucer popodne njje kakala i to je muči….ne znam di je zapelo s tim. Izgubila je do sad 140g i kaže pedijatrica da sad treba pocet dobivat. Isto je tek sad pocela imat neki ritam spavanja i sisanja…a ja je nastojim forsirat sisanje radi tog kakanca i dobivanja težine. A tako često krivo zahvati bradavicu da je to kriminal…trudim se da nauču pravilno hvatat al mi ne ide najbolje.
    Posjete su nam zabranjene al danas ce mi prosvercati muža jer nema nikog vikendom 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Evo i mene tu😁😁😁😁😁
    Dakle, skok u razvoju ili je mama duda 🤷‍♀️ misim da je prije 2 dana bilo jedno i drugo. Prvo si popapa, pa onda igranje s bradavicama, a kad ga maknem urla ko da mu neznam kaj radim. Dala sam mu dudu al to traje pol sata, bolje i tak nego da visi na meni po sat i pol za bezveze. Pupak samo kaj ne otpadne i to mi je super jer je starijem bio 15 dana🤦‍♀️ muko moja! Samo neznam dal je normalno da to krvari kak se otkida polako? Zaboravila sam taj dio skroz. Lijepo dobiva na kilazi, sa 2680 pusteni iz bolnice i jucer vagan ima 2800. Mene rana i dalje boli i pece, al veli patronazna da je sve ok i da dobro izgleda. Prestala sam krvarit jos prekjucer, makar ovo kaj sam ja imala nemrem nazvat krvarenje vise ko neki iscjedak bezvezni, al mi doktorica rekla da sam ja svoje iskrvarila u sali i da je ok da ne krvarim obilno. To je to za sad😁

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/L9kknyk [ibb.co] evo Sare! Sad kad je malo sebi došla!
    Super Tonks za napredak na kilaži, ide to odlično. A i tvoj oporavak…ma svakim danom ce bit lakse to svakako!
    A pupak e to je kako kome, normalno je da malo krvarii…ako imas tyrosura pospes i mirna. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    E Mallla stavi sisu iznad nje kod nosa i kad jako otvori usta stavis joj bravdavicu. Tak nebi smjelo pec uopce, a posto ti je izmrcvarila bradavice trebalo bi pec manje. Mene to spasilo jer ima mala usta i napravio mi je uzasne rane i od kad to prakticiram poboljsalo se stanje. 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pokušala sam, pokušavat ću i dalje nekad uspijemo nekad ne…a sad su vec toliko izmrcvarene da joj u sebi opsujem kad me stisne. Sad je pocelo i prepunjavanje…. tako i ona ima mala usta i kad otvori ja jos njenu bradu gurnem dole i brzinski stavim bradavicu al ona se tako izmigolji da je to komedija…da ne kazem koliko brzo se naljuti i onda jos teze. Nema druge nego stisnit zube i nastavit vježbat.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mallla

    Pokušala sam, pokušavat ću i dalje nekad uspijemo nekad ne…a sad su vec toliko izmrcvarene da joj u sebi opsujem kad me stisne. Sad je pocelo i prepunjavanje…. tako i ona ima mala usta i kad otvori ja jos njenu bradu gurnem dole i brzinski stavim bradavicu al ona se tako izmigolji da je to komedija…da ne kazem koliko brzo se naljuti i onda jos teze. Nema druge nego stisnit zube i nastavit vježbat.


    Čuj mene iskusne kako filozofiram, ali vjerujem da nećeš zamjeriti. Pada mi na pamet kako su objašnjavale da se beba i bebina usta prislone na cicu, ono kao priljepiš je brže bolje dok su usta otvorena. U smislu da je bolje bebu priljepiti na cicu nego bradavicu primicati bebu. Ne kažem da ti nešto krivo radiš, nego sam se sjetila toga pa ako ti možda pomogne.
    Mogu misliti kako je teško dok se ne priviknete i jedna i druga (tzv. proces učenja), pogotovo što ti već imaš iskustva, ali svejedno nije jednostavno… Bum videla, ne?! 😁

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Eh Negativ znam ja cijelu teoriju, samo sto kao i u svemu teorija i praksa nisu uvijek u paru. Jos mi je mozda dodatno sto prvi put s dojenjem nisam imala ovih problema ni blizu, sve je išlo glađe. Al gle pokušavam sve tako da svaki savjet sve, sve prihvaćam. Mučit ćemo se ali i naučiti. Još mi je najgore što ne kaki…iako ja znam da je zo ok u teoriji ode u rodilistu su stalno angazirani oko toga jel kakila….jos je i grozno vruce tako da zapravo jedva cekam doma u mirno, domace okruzenje i vjerujem da ce onda ici sve lakse i bolje!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mallla

    Eh Negativ znam ja cijelu teoriju, samo sto kao i u svemu teorija i praksa nisu uvijek u paru. Jos mi je mozda dodatno sto prvi put s dojenjem nisam imala ovih problema ni blizu, sve je išlo glađe. Al gle pokušavam sve tako da svaki savjet sve, sve prihvaćam. Mučit ćemo se ali i naučiti. Još mi je najgore što ne kaki…iako ja znam da je zo ok u teoriji ode u rodilistu su stalno angazirani oko toga jel kakila….jos je i grozno vruce tako da zapravo jedva cekam doma u mirno, domace okruzenje i vjerujem da ce onda ici sve lakse i bolje!


    Ma vjerujem, naravno, to sam ti i htjela dati do znanja, da sam svjesna toga, ali reko ajde tko zna, možda što pomogne. Ovo što sam rekla proces učenja sam mislila jedna se uči na drugu i obratno, međusobni proces prilagodbe mame i bebe. Kad je sve tako individualno…
    Bit će urnebes kad ja prvorotka budem krenula u sve te avanture 😂
    Kažu da vaš pravi život tek počinje fino kad dođete doma, u vaš komfor, pa držim fige da te puste odmah nakon vikenda 😉

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Negativ ma ne mora značiti, možda baš sve bude išlo glatko. Doći će ovih hormonalno zbrčkanih dana kao kod mebe danas kad mislisnda nista ne ide al sve to prođe….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.