Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/3TY49qC [ibb.co]
    Evo cure ovaj drugi je od jutros rano .
    Ali ja budala. Sam popodne uradila i taj viola i na tom nema nista imam jos jedan viola za ujutro pa cu uraditi rano. Ipak meni je sutra tek 5 dana prije menstruacije ps vidjet cemo da li ce ujutro nesto pokazati 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Bella hvala, zar si ti vec 15- ti tjedan, ijoj kako vrijeme leti, jeste poceli kupovati stvari za bebusku? Imate li ime neko vec na umu ili?
    Tratincice ja i dalje sam ubjedjena da cete vi naci te spermije i dobiti bebu prije ili kasnije, realno stvarno nekako uvijek na kraju ispadnu bolje nego sto covjek ocekuje, a i doktori se malo moraju ograditi od neuspjeha ali ja mislim da ce sva vasa borba uroditi plodom…
    Bebolinahajde vise red je da se pokrije jednom ta O majku mu, mozes li ti njemu ako on ne bude tu? 🤔
    Garawa ti pokrivas garant 😂😂😂 necu te smetati draga… ne zaboravi noge u vis…
    MBMja sam tako imala jednom takav bol i na kraju nista, niti se desilo vise ikada niti se saznalo sta je , ali ja sumnjam na vene ..
    Izvinite koga sam zaboravila ne stignem vise ni sve zapamtiti sta kome ostovoriti ali da znate da sve prati Sayuri pod budnim okom…🧐
    Kod mene simptomi dan su tu pa drugi dan nista pa treci udari sve snage , mah… ima da prodje nekoliko sati i da zaboravim da sam trudna… valjda treca trudnoca pa vise nije euforija…


    Kako vene ako ti nije muka da mi malo objasnis mada sad kad si trudna nemas zivce ali ako imas volje. Ja u zivotu takac bol nisam imala. A za tvoje simptome se radujem jer to su slatke muke 🥰

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Lady33

    https://ibb.co/3TY49qC [ibb.co]
    Evo cure ovaj drugi je od jutros rano .
    Ali ja budala. Sam popodne uradila i taj viola i na tom nema nista imam jos jedan viola za ujutro pa cu uraditi rano. Ipak meni je sutra tek 5 dana prije menstruacije ps vidjet cemo da li ce ujutro nesto pokazati


    Ja vidim neke crtice.. jesi ponavljala jutros?? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • freyaa

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Joj freyyaadraga, bas mi je zao da si tako prosla hem se ziva napatila hem nisi odradila nista ☹️ Ma furaj ti na IVF odmah.. i ti si kandidat za carskog definitivno 😝 Ti ces se onesvijetiti prirodno…😘

    Vjeruj ako je prirodno gore od ovog, odmah carski.. Jos mi nisu ništa dali protiv bolova, a pise na onom papiru kao dobit cu protiv bolova, ja samo popila na svoju ruku 2 sata prije buscopan.. A kad dobijem prvi dan popijem pakovanje caffetina ili nekoliko ketonala. Tako da sad niti znam da li je prohodno, stavio je u nalazu obostrano otpor, prekinut metod. A nije ni pokusao lijevo kad sam ja rekla ne mogu ne mogu hahha.. Cijelu noc sam citala sta da radim I stvarno pojma nemam, da li prvo na laparoskopiju da pokusamo ocistiti to 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Evo moja M je došla sinoć,  točno nakon  2mj. 
    Tako da Bella ne znam iskreno za koji datum da me stavis na listu🤷‍♀️
    Kada prođe M, krećem s Evinim kapima i nadam se normalnim ciklusima. 
    Lady33  jesi ponavljala jutros test? Ja vidim na onoj slici crtice na oba testa 🤞

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Jutrić😁
    Freya, žao mi je što te toliko boljelo.. i što Sayuri kaže, na kraju ništa nisi odradila..  nisam to prošla pa ne znam, ali evo, mogu reći da mi je žao da je tako grozno bilo.. 😕
    Sayuri, I mi se držimo pozitive, da su se negdje neki samo sakrili od prije.. 🙈 to bi nas zaista riješilo svih briga onda haha i mogli bi barem imati šansu za probat.. 😁
    Garawa, Jel vas ide? Uspješno pokrili?😎
    Lady33, ja također vidim sjenice na oba.. 🤞🤞
    Ella, nakon 2 mjeseca, ti si zaslužila i da ti čestitamo😂 drago mi je da je M stigla u jednu ruku.. pa da možete početi ponovno.. 🤗
    .
    Ja sam ok, ovaj put nisam ni plakala.. ponosna sam na s
    Miuz ebe, inače sam veliki emotivac..😭
    Mi smo dogovorili jučer sve preglede. 
    Muž ide u utorak dat urin i rijesit krvne pretrage kod mame sve što mora.
    U petak moramo za Zg, jer priznaju nalaz na spolne bolesti samo iz Petrove. 
    A u srijedu, 30.11 je naručen kod anesteziologa, to je zadnji pregled, tako da se mi ljudi moji 1.12 uspijemo na listu 😋🤪🥳🥳🥳
    Muž ima rođendan 14.02, i baš imamo feeling da će tad biti operacija 🙈😂😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Zene moje drage na ovom jutros ne vidim crticu bar ne znam pokusat cu u toku dana opet piskit testic pa opet ujutro . Nemam vise novaca insce bih uzela digitalsc clear blue al nemam vise novaca preskupi su testovi ovdje u Linzu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Lady33

    Zene moje drage na ovom jutros ne vidim crticu bar ne znam pokusat cu u toku dana opet piskit testic pa opet ujutro . Nemam vise novaca insce bih uzela digitalsc clear blue al nemam vise novaca preskupi su testovi ovdje u Linzu


    Nemoj kupovati bezveze testove, sacekaj makar 12 dpo.. 
    Samo trošiš novac bezveze..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Ja zaboravila javiti što je bilo 😅
    Rekla je da su na 20 i 19 i da se pojavio još jedan od 15 mm 
    Endo ostao isti na 9mm 
    Tako daaaa nemam pojma.. u ponedjeljak ću opet otići da vidimo što se događa..
    Pokrivamo, za sada uspješno..budemo mi to do ponedjeljka.. kad je bal nek je maskembal 🤭

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • freyaa

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Tratinčica123, vjeruj kao najgori menstrualni bolovi, mozda da sam jos malo pokusala da izdržim ili da sam primila nesto protiv bolova, ali jednostavno imala sam osjećaj da ću pasti u nesvijest, bila sam i u jakom grču, znala sam da xe da me boli.. Tebi sretno, da što prije sve te pretrage zavrsiti i da nam posaljes sličicu poz testa 🥰
    Kiki13,  nakon ovog ako ikad budem trudna i dodjem do porodjaja samo carski, nisam ja dovoljno jaka hhah.. Eh ne znam,  citala sam baš da su i drugi imali jake bolove pa prohodni ja jednostavno nisam mogla, taj pritisak dole, da oprostiš kontam jos da se uneredim 🤣🤣
    Bebolina2207, ginekolog mi je odmah kad sam prvi put dosla na konsultacije i vidio rez i obavio uzv, predložio laparoskopiju, kaze da su jako ceste priraslice nakon operacije abdomena, jos se tu poslije operacije svasta nesto desilo.. Vjeruj da ne znam sta da radim da li prvo na laparoskopiju što on predlaže ili ivf. Kad vidim mala je razlika u cijeni.
    Thinkpurple, na papiru je pisalo, pri pripremi da ću dobiti nesto protiv bolova, ali ništa. Žao mi je sto nisam popila 2 3 voltarena na svoju ruku.. Sad me strah da mi m pridje 🤣
    Garava, sretno 🥰

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.