Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Kiki13, jel ti M došla? Sad čekaš da prođe pa sredinom ciklusa bi bio nastavak postupka ili? Ako sam ja to dobro shvatila?😊
    Trudimo se biti pozitivni, pa valjda će se isplatiti, koliko se trudimo možda i trudna ostanem 😂😂
    Bebolina, taman i osjećam da mi treba malo predaha od svega, evo sad je skoro godina i pol kako se svaki mjesec stvari vrte oko toga jesam li trudna ili ne…
    A ti i tvoj muž se nikako uloviti..🙄 nadam se onda da će ti M uraniti i da uspijete pokriti 12 mj.. evo od srca ti zelim da bude kako planiraš ❤
    A za spermiogram mi se čini dobar plan,  mislim da je krajnje vrijeme da muž više odraditi i taj poslić🤞
    .
    Baš sam jučer mužu rekla da mislim da su šanse (one 5-10%) jednake šansi da ostanem trudna prirodno, tu smo negdje 😂😂😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    MBM🐬🍀💕



    Kako vene ako ti nije muka da mi malo objasnis mada sad kad si trudna nemas zivce ali ako imas volje. Ja u zivotu takac bol nisam imala. A za tvoje simptome se radujem jer to su slatke muke 🥰


    Hocu naravno, nije mi muka uopste. Ja sam sumnjala na trombozu vena jer su me prvo noge bolile, a onda pocele vene u preponama pa se prenijelo na jajnike, cesto se to desi da boli jedna stvar a osjecamo na drugoj…tako me bolilo od krsta kao da imam najjacu menstruaciju ikada, i lagano bol niz lijevu nogu se spustala slicno isijasu ali nije. A taj dan sam dobro pokisla, gole noge mokro plus vjetar…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    kiki13

    Tratinčica123

    Kiki13, jel ti M došla? Sad čekaš da prođe pa sredinom ciklusa bi bio nastavak postupka ili? Ako sam ja to dobro shvatila?😊
    Trudimo se biti pozitivni, pa valjda će se isplatiti, koliko se trudimo možda i trudna ostanem 😂😂
    Bebolina, taman i osjećam da mi treba malo predaha od svega, evo sad je skoro godina i pol kako se svaki mjesec stvari vrte oko toga jesam li trudna ili ne…
    A ti i tvoj muž se nikako uloviti..🙄 nadam se onda da će ti M uraniti i da uspijete pokriti 12 mj.. evo od srca ti zelim da bude kako planiraš ❤
    A za spermiogram mi se čini dobar plan, mislim da je krajnje vrijeme da muž više odraditi i taj poslić🤞
    .
    Baš sam jučer mužu rekla da mislim da su šanse (one 5-10%) jednake šansi da ostanem trudna prirodno, tu smo negdje 😂😂😂

    Sutra bi trebala po kalendaru pa pretpostavljan da ce kroz noc jer uvik dobijem kroz noc. Pa cemo pratit O i 5 dana nakon O ide transfer jer su smrznuti 5 dana nakon aspiracije… to je moje saznanje s neta 😂 nisu mi nista onda rekli, budu sad kad krene to sve 😊 samo da bude endometrij dobar, neznam sto je jos bitno… idem bez ikakvih lijekova


    Oooo sto ce tvoji dpo dani i iscekivanje testa biti zanimljivo forumskom narodu, ukljucujuci i mene…🤞🤞🤞💪💪💪💪😜😜😜💐

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    MBM🐬🍀💕



    Kako vene ako ti nije muka da mi malo objasnis mada sad kad si trudna nemas zivce ali ako imas volje. Ja u zivotu takac bol nisam imala. A za tvoje simptome se radujem jer to su slatke muke 🥰

    Hocu naravno, nije mi muka uopste. Ja sam sumnjala na trombozu vena jer su me prvo noge bolile, a onda pocele vene u preponama pa se prenijelo na jajnike, cesto se to desi da boli jedna stvar a osjecamo na drugoj…tako me bolilo od krsta kao da imam najjacu menstruaciju ikada, i lagano bol niz lijevu nogu se spustala slicno isijasu ali nije. A taj dan sam dobro pokisla, gole noge mokro plus vjetar…


    E hvala ti puno na objasnjenju mila zeno. 😘😘

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    kiki13

    Tratinčica123

    Kiki13, jel ti M došla? Sad čekaš da prođe pa sredinom ciklusa bi bio nastavak postupka ili? Ako sam ja to dobro shvatila?😊
    Trudimo se biti pozitivni, pa valjda će se isplatiti, koliko se trudimo možda i trudna ostanem 😂😂
    Bebolina, taman i osjećam da mi treba malo predaha od svega, evo sad je skoro godina i pol kako se svaki mjesec stvari vrte oko toga jesam li trudna ili ne…
    A ti i tvoj muž se nikako uloviti..🙄 nadam se onda da će ti M uraniti i da uspijete pokriti 12 mj.. evo od srca ti zelim da bude kako planiraš ❤
    A za spermiogram mi se čini dobar plan, mislim da je krajnje vrijeme da muž više odraditi i taj poslić🤞
    .
    Baš sam jučer mužu rekla da mislim da su šanse (one 5-10%) jednake šansi da ostanem trudna prirodno, tu smo negdje 😂😂😂

    Sutra bi trebala po kalendaru pa pretpostavljan da ce kroz noc jer uvik dobijem kroz noc. Pa cemo pratit O i 5 dana nakon O ide transfer jer su smrznuti 5 dana nakon aspiracije… to je moje saznanje s neta 😂 nisu mi nista onda rekli, budu sad kad krene to sve 😊 samo da bude endometrij dobar, neznam sto je jos bitno… idem bez ikakvih lijekova


    Jedva čekamo 🤞😁😁 ma ja mislim da će to sve biti super, zaslužili ste više da bude ❤
    Baš sam nestrpljiva 🤭🤭

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    MBM svakakve su mi epitete kacili ali da sam “mila” jos mi niko nije rekao 🤣🤣🤣 Hej ma sta god treba samo pisi, virim ja tu svaki dan , posebno mi je zanimljivo koliko se garawa seksa ovih dana…🥴
    Tratincice ti ces na kraju dobiti svoju buhtlu sigurno zeno ali da ces se namuciti, hoces. Ali to je za tebe pickim dim ti si jaka i pozitivna… 
    Kamilice petak je duso, na kojoj geografskoj sirini i duzini se danas nalazis 🤔🥂🍹🛩🌊

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu
    Kiki13 
    Sutra bi trebala po kalendaru pa pretpostavljan da ce kroz noc jer uvik dobijem kroz noc. Pa cemo pratit O i 5 dana nakon O ide transfer jer su smrznuti 5 dana nakon aspiracije… to je moje saznanje s neta 😂 nisu mi nista onda rekli, budu sad kad krene to sve 😊 samo da bude endometrij dobar, neznam sto je jos bitno… idem bez ikakvih lijekova


    Joj jedva čekam da to sve krene I da vidim tvoj plusic 🥰

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    MBMsvakakve su mi epitete kacili ali da sam “mila” jos mi niko nije rekao 🤣🤣🤣 Hej ma sta god treba samo pisi, virim ja tu svaki dan , posebno mi je zanimljivo koliko se garawaseksa ovih dana…🥴
    Tratinciceti ces na kraju dobiti svoju buhtlu sigurno zeno ali da ces se namuciti, hoces. Ali to je za tebe pickim dim ti si jaka i pozitivna…
    Kamilice petak je duso, na kojoj geografskoj sirini i duzini se danas nalazis 🤔🥂🍹🛩🌊

    Garava nema vremena da pise puno jer je zauzeta sexologijom ovih dana. Ali brzo ce ona to da zavrsi i da brojimo njene dane do pozitivnog testa 🤣🤣

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. 
    Živa sam.. da 🤭🤭
    Pokrili smo sada 3 dana uzastopno i još budemo danas.. i mislim da je dosta seksa sto se ovulacije tiče..  🙄
    Kako ste vi? 
    Sayuri  ima kakvih simptoma kod tebe?? Koliko odbrojavamo do pregleda?? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Sayuri, Hvala ti što uvijek misliš pozitivno o mojoj situaciji i što me ohrabris kad treba.. ❤❤
    Tvoj uzv je 24-og? 🤩
    Garawa, mislili smo da nisi živa ostala.. 🤭😈😂😂
    Po onoj trakici ja mislim da je tebi ovulacija bila unazad 2 dana.. tako da sve uspješno pokriveno.. 🤞
    Ides opet na uzv?
    .
    Meni je muka zadnja 3 dana i želudac me boli, valjda stres radi svoje.. užasno..  jutros mi se vrtilo u glavi pola sata prije posla.. nikako nisam mogla krenut.. sad je kao oke.. 😊 ja bih za 7 dana trebala dobiti, tamo negdje u subotu.. trakice su mi bile tamne odmah nakon M, peak nisam ulovila, ali kasnije su trakice bile skroz svijetle..  tako da moguće da O ovaj mjesec nije ni bilo.. 🤷‍♀️🙉 ali opet, skoro peak je bilo tamo negdje oko 10dc.. 😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.