Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri

    greta10

    Riri Meni je muller obicna trakica super za ove rane sjene.https://www.mueller.de/p/duchesse-schwangerschaftsstreifen-2121499/
    Fakat sve pokaze. A za kasnije mi je super i gravignost mini jer je pouzdan i jeftin al nije ipak tako osjetljiv ko muller.
    Moonchild ja sam u fazi cekanja prvog pregleda za dva tjedna.
    Bas cu probati i te Mullerove mozda vec sad odem kupiti 😅🤦🏽‍♀️
    Za gravignost mini sam vec vidjela da hvale ali ne znam gdje ga kupujete.. kod mene u ljekarnama samo clear blue svugdje 😅


    Ak si u zagrebu u gradskim ljekarnama imaju.
    Idiii u muller🎉🎉

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    moonchild

    Oooo mirovala sam, čekala sam 45 min red za vađenje 🤣 nije mi niš komentirala, samo me poslala na amh i p4, muža na spermiogram.
    Greta, a i ostale cure, ak smijem pitati, u kakvoj ste fazi? Držim fige svima! :)

    Ja sam 9dc , ali ti ja imam dugeeee
    Cikluse tako da do moje O , još 10 dana sigurno .. Al ja sam ti tu već stari vuk 😂 nikako da napustim ovu grupu, već se cura i cura izmjenilo , eto a ja još stojim na istom mjestu 🤦🏼‍♀️
    .
    .
    Riri evo od srca ti želim plus 🙏🫀  Al bolje sačekaj još 2 dana pa napravi test i bit će ti jasnije onda 😘

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Riri

    eni233

    moonchild

    Oooo mirovala sam, čekala sam 45 min red za vađenje 🤣 nije mi niš komentirala, samo me poslala na amh i p4, muža na spermiogram.
    Greta, a i ostale cure, ak smijem pitati, u kakvoj ste fazi? Držim fige svima! :)
    Ja sam 9dc , ali ti ja imam dugeeee
    Cikluse tako da do moje O , još 10 dana sigurno .. Al ja sam ti tu već stari vuk 😂 nikako da napustim ovu grupu, već se cura i cura izmjenilo , eto a ja još stojim na istom mjestu 🤦🏼‍♀️
    .
    .
    Ririevo od srca ti želim plus 🙏🫀 Al bolje sačekaj još 2 dana pa napravi test i bit će ti jasnije onda 😘
    Eni drzim fige da ovo bude tvoj dobitni ciklus 🙏🏻💪🏼❤️ bas navijam za tebe!
    Ma da strpit cu se, jucer me ponio onaj jedan “potencijalni” testic, ali po mom instinktu mislim da nista od toga za ovaj mjesec… a trebam malo i usporiti, dosta sam se preopteretila sa svim tim zbog prevelike zelje.

    Ma znam da sve smo na neki način preopterećen nesvjesno ..nije lak ovaj put . Ali doći će i naše vrijeme 😘😘😘😘
    .
    Hvala na podršci puno mi znaci ❤️‍🩹

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    moonchild

    Oooo mirovala sam, čekala sam 45 min red za vađenje 🤣 nije mi niš komentirala, samo me poslala na amh i p4, muža na spermiogram.
    Greta, a i ostale cure, ak smijem pitati, u kakvoj ste fazi? Držim fige svima! :)

    Ja sam trenutno 7dpo, tako da jos cekam par dana pa da piskim . Pa cemo vidjeti sta ce bit.  Nadam se pozitivnom ishodu nakon toliko dugo vremena , a opet ne zelim se previse nadat pa da se opet iznova razocaram. 
    Iako tesko je ne nadat se da cu konacno vidjet i ja taj plusic ili crticu heheh

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Riri

    eni233

    moonchild

    Oooo mirovala sam, čekala sam 45 min red za vađenje 🤣 nije mi niš komentirala, samo me poslala na amh i p4, muža na spermiogram.
    Greta, a i ostale cure, ak smijem pitati, u kakvoj ste fazi? Držim fige svima! :)
    Ja sam 9dc , ali ti ja imam dugeeee
    Cikluse tako da do moje O , još 10 dana sigurno .. Al ja sam ti tu već stari vuk 😂 nikako da napustim ovu grupu, već se cura i cura izmjenilo , eto a ja još stojim na istom mjestu 🤦🏼‍♀️
    .
    .
    Ririevo od srca ti želim plus 🙏🫀 Al bolje sačekaj još 2 dana pa napravi test i bit će ti jasnije onda 😘
    Eni drzim fige da ovo bude tvoj dobitni ciklus 🙏🏻💪🏼❤️ bas navijam za tebe!
    Ma da strpit cu se, jucer me ponio onaj jedan “potencijalni” testic, ali po mom instinktu mislim da nista od toga za ovaj mjesec… a trebam malo i usporiti, dosta sam se preopteretila sa svim tim zbog prevelike zelje.

    Ja ti isto drzim fige Riri , a i tebi Eni da sto prije ugledate plusice. 
    Je mislim da svaka curka ovdje je preopterecena nekada bas kao sto je Eni rekla i to nesvjesno ali sta cemo kad si ne mozemo pomoc. Ali bude došlo i naše vrijeme i da sve ugledamo napokon taj plus ♥️
    Svima držim fige i molim se da bude tako 🙏

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Martha31

    Ja ti isto drzim fige Riri , a i tebi Eni da sto prije ugledate plusice.
    Je mislim da svaka curka ovdje je preopterecena nekada bas kao sto je Eni rekla i to nesvjesno ali sta cemo kad si ne mozemo pomoc. Ali bude došlo i naše vrijeme i da sve ugledamo napokon taj plus ♥️
    Svima držim fige i molim se da bude tako 🙏

    Apsolutno se slažem s ovim, čak mislim da mi stres dodatno sve komplicira i otežava. Nije da se trebam(o) opustit i ne razmišljat o tome, jer ne mogu, vjerujem ni vi, ali da treba smanjiti tu euforiju i opterećenje, sigurno da da. Šaljem svima dobru energiju, puno strpljenja, manje stresa 🥰Btw jel vi radite uvijek testove prije M ili ju čekate? Ja sam već odustala od testova, samo dočekam (nadam se jednog dana da zlica ne bu došla!)

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    moonchild

    Martha31

    Ja ti isto drzim fige Riri , a i tebi Eni da sto prije ugledate plusice.
    Je mislim da svaka curka ovdje je preopterecena nekada bas kao sto je Eni rekla i to nesvjesno ali sta cemo kad si ne mozemo pomoc. Ali bude došlo i naše vrijeme i da sve ugledamo napokon taj plus ♥️
    Svima držim fige i molim se da bude tako 🙏
    Apsolutno se slažem s ovim, čak mislim da mi stres dodatno sve komplicira i otežava. Nije da se trebam(o) opustit i ne razmišljat o tome, jer ne mogu, vjerujem ni vi, ali da treba smanjiti tu euforiju i opterećenje, sigurno da da. Šaljem svima dobru energiju, puno strpljenja, manje stresa 🥰Btw jel vi radite uvijek testove prije M ili ju čekate? Ja sam već odustala od testova, samo dočekam (nadam se jednog dana da zlica ne bu došla!)

    Ja sam prije uvijek ranije radila dan dva tri...samo sad prosli ciklus nisam rekla sam sebi da necu i cekala sam M koja je dosla tocno 28 dan.
    A ovaj mj sam sama sebi rekla da cu pokusat izdrzat do M , ali mislim da necu uspijet jer sam uzasno nestrpljiva posto se sve poklopilo kako treba pa me zanima jel uspjelo. Tak da cini mi se na kraju da cu piskit ranije 😁

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Držim fige! 😉
    Meni je prošli mjesec stigla na rođendan, baš mi je uništila dan, a imala sam baš dobar filing.
    Sad mi je 7dpo, pa ćemo vidjeti 

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    moonchild

    Martha31

    Ja ti isto drzim fige Riri , a i tebi Eni da sto prije ugledate plusice.
    Je mislim da svaka curka ovdje je preopterecena nekada bas kao sto je Eni rekla i to nesvjesno ali sta cemo kad si ne mozemo pomoc. Ali bude došlo i naše vrijeme i da sve ugledamo napokon taj plus ♥️
    Svima držim fige i molim se da bude tako 🙏
    Apsolutno se slažem s ovim, čak mislim da mi stres dodatno sve komplicira i otežava. Nije da se trebam(o) opustit i ne razmišljat o tome, jer ne mogu, vjerujem ni vi, ali da treba smanjiti tu euforiju i opterećenje, sigurno da da. Šaljem svima dobru energiju, puno strpljenja, manje stresa 🥰Btw jel vi radite uvijek testove prije M ili ju čekate? Ja sam već odustala od testova, samo dočekam (nadam se jednog dana da zlica ne bu došla!)

    Ja sam nekad redila već 10dpo i osluškivala svaki simptom i uvjeravala samu sebe da vidim sjenu da sam trudna sigurno i da je prerano da se crta vidi i kad bi dobila bi me to užasno pogodilo , sad sam prestala to raditi i čekam M , jer točno znam par dana prije da ću procuriti, baš poznajem svoje tijelo i svaki ciklus se ponaša isto pred mengu, nema greške. Tako da vjerujem da kad ću biti trudna ću to i znati, možda se varam ali vidjet ćemo . 

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Riri

    https://ibb.co/WBLxknZhttps://ibb.co/ZBC6wMkEvo ovdje nadam se da je i vi vidite, jucer je bila slabija i nisam je cak uspjela uhvatiti kamerom, a sada jesam, ali je uzivo bolja..
    Necu se prerano veseliti zbog moje biokemijske prosli mjesec… simptomi su mi gotovo neusporedivi ovaj i prosli ciklus :O

    Vidi se nešto, ali pošto kažu da ovi CB znaju bacat evaporacijske linije radije kupi 2 trakice iz dma ili neke osjetljivije iz ljekarne pa napravi sutra ujutro. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.