Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martha31

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Riri

    Martha31

    Riri

    Martha31

    Hvala tii 🥰
    Pa nadam se da bude napokon, stvarno se nadam. Samo sad mi je najgore ovo iscekivanje ovih dva tjedna ce bit kao godina 🤣
    Znam da sve jasno, ja isto iščekujem danas sam 4dpo ima jos dana haha doduse osjecam neko zatezanje dolje ali mi je nekako rano bas :/
    Pokusavam se zaokupirati drugim stvarima ali tesko je 😅
    Da, tako mi je i samoj. Dok sam na poslu oke mi je ne mislim toliko o svemu, ali kad dodem doma onda jos i moj dragi M sa milion i jednim pitanjem a kad cemo znat, a kad ovo , a kad mozes najranije radit test itd hahaha. 🤣
    Nekad imam osjecaj da je nestrpljiviji od mene
    Hahah meni je bas slatko kad se musko zanima oko toga svega 😊 imas li kakvih simptoma vec sada?

    Nemam jos, a i jako je rano posto je ovulacija po svemu bila prije 2 dana.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Martha31

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    jasamja

    Martha31

    Pozz curke,
    Nova sam ovdje iako u zadnjih godinu dana često čitam ovaj forum.
    Moja priča je da vec dvije i pol godine moj m i ja radimo na bebi. S tim da zadnjih godinu dana sam na humanoj u Petrovoj. M spermiogram je oligoastheno , ja imam blagopolicisticne jajnike. Bila sam dva ciklusa na letrozolu i ciljanim odnosima medjutim bezuspješno. Nakon toga mi je nadjen polip pa sam u 7 mj bila na histeroskopiji i sada je dr preporucila da pokušamo jos tri ciklusa sa letrozolom i ciljanim odnosima a ako ne uspije idemo na neki dalje postupak.
    U utorak sam bila na folikulometriji 11. dan ciklusa, na lijevom jajniku folikul 20, desni 14 i 18. Dr me poslala vaditi lh i kasnije me zvala i rekla obavezno u ut i srijwdu odnos.
    Ja sam u utorak popratila i lh trakicom i dobila peak. Pokrili smo i utorak i jucer. A jucer ujutro su me probudili bolovi lijevi jajnik znaci da je ovulacija bila tada pretpostavljam. Medjutim kasnije popodne bol se pojavila i na desnoj strani.
    Sad je cekanje 2 tjedna pa cemo vidjeti nadam se da ce se i nama posreciti
    Eto imala sam potrebu malo se izjadati.
    Želim vam svima plusice sto prije, a vi koje ste vec dobile plusic čestitam 🥰😃
    Hej, i meni ovo zvuči baš obećavajuće 🤞🤞🤞
    Sretno 😁

    Hvala puno 😁

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Meni su ciklusi oko 32-33 dana, tako da ja se iskreno nadam da je prerano. Rekla je dr. da trudnoća postoji ali još se nezna kakva je. Maternica je zadebljanja i ima tekućine u maternici 🤷
    I beta pokazuje trudnoću, idem ponovno u nedjelju pa ćemo vidjeti. 
    Hvala svima na brizi ❤️

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Riri

    jasamja

    Meni su ciklusi oko 32-33 dana, tako da ja se iskreno nadam da je prerano. Rekla je dr. da trudnoća postoji ali još se nezna kakva je. Maternica je zadebljanja i ima tekućine u maternici 🤷
    I beta pokazuje trudnoću, idem ponovno u nedjelju pa ćemo vidjeti.
    Hvala svima na brizi ❤️
    Bas imam osjecaj da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️ samo puno odmaraj sada, nemoj nista pretjerano raditi i pij vode. Ugodi si maksimalno 🥰

    Hvala ti, i mi se nadamo 🤞🤞
    Nažalost to baš nije moguće jer moram bit prisutna na poslu 😔
    Sutra ću napravit digitalni CB da vidim ako će pokazat tjedne. 

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    jasamja

    Riri

    jasamja

    Meni su ciklusi oko 32-33 dana, tako da ja se iskreno nadam da je prerano. Rekla je dr. da trudnoća postoji ali još se nezna kakva je. Maternica je zadebljanja i ima tekućine u maternici 🤷
    I beta pokazuje trudnoću, idem ponovno u nedjelju pa ćemo vidjeti.
    Hvala svima na brizi ❤️
    Bas imam osjecaj da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️ samo puno odmaraj sada, nemoj nista pretjerano raditi i pij vode. Ugodi si maksimalno 🥰
    Hvala ti, i mi se nadamo 🤞🤞
    Nažalost to baš nije moguće jer moram bit prisutna na poslu 😔
    Sutra ću napravit digitalni CB da vidim ako će pokazat tjedne.

    Ako ti mogu predloziti i naravno ako imas ljetarnu blizu kupi 2 gravignost mini testa. Jako su povoljni i pouzdani cca 2 eur. Ma cak i one obicne trakice iz dm su super i iz mullera isto. Mislim naravno kupi ti i clear blue al mislim da ce te vise smiriti jacina crtice i da vidis da je tamnija u nedjelju nego sutra nego tjedni. Mislim tjedni su super ali on stavi 2-3 i ako ne trudnoca 5 tjedana a slabija je crtica. Bas mora biti visoka beta da stavi 4+ sto je brijem max. Mozda grijesim nisam ga dugo radila. Si dobila nalaze bete?

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    jasamja

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞
    Super je ovo, čestitam još jednom. 🙂
    Ja se vratila s pregleda. Situacija nije baš obećavajuća. Vidi se neka tekućina u trbuhu, ploda nema, možda je rano a možda je i vanmaterična. Idem sada u bolnicu vadit betu i da mi naprave i oni pregled.
    Imam lagane bolove kao pred M, tako da samo čekam kad ću prokrvarit. 😔


    Zao mi je sto to prolaziš, ali do kraja isprati betu. Čim neko ima smeđi isjedak treba bi pratit betu od kad sazna pa da se vidi kako se dupla. Ja sam imala vanmat, prvo su mislili da je biokemijska i počela sam dobro krvarit ali na kraju nije bila biokem tako da znas da MORAŠ ispratit betu do nule. Ona zna krenit padat (moj slučaj) pa je ponovo krenila rast ali ništa nije bilo
    u maternici. S obzirom da ti još uz ovo sve imaš tekućinu i bolove nemoj da te puste bez odgovora jer po ovome svemu vjerovatno i imaš vanmaternicnu, nadam se da si jedna od onih gdje tijelo samo riješi bez puknuća jajovoda ili inekcija. Sretno ❤️🫂

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    eni233

    Xoxo23

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞
    Test ti je odlican za dan očekivane M 😍
    KBC Split, taman san tila pitat da li si imala koje prethodne probleme pa se brineš, pa sam vidila komentar koji si ostavila Eni, ako ti je lakše lipo svako jutro se testiraj do pregleda. 😊Eni kako si mi ? Da li pratiš O, ili ste u fazi di ste se makli
    od svega ? 🫂
    Dobro sam, nekad potišteno pa me prođe , ne pratim ništa već ohohooo.. ali su meni M stvarno točno na datum pa znam kad ovuliram .. a i osjetim i po iscjetku skužim i teško mi je baš se maknuti skorz od svega .. a gle ne forisiramo odnose, kad imamo želju imamo ako nemamo onda ne forsiramo jer ne želim da mi to postane obaveza i da prestanem uživati u tome, tak smo odlučili Al eto još ništa ili nismo imali sreće ili neki problem postoji pa se još ne zna ..eto nije nam još suđeno neznam drugo što bi rekla ..

    Ma da, razumim ja isto nisam pratila ništa od zadnjeg stimuliranog ciklusa .. ali i po ciklusu znan da uopće nemam O. Šaljem 🫂, doc će i naše vrime ❤️ Ja iskreno jedva čekam krenit u postupke .. nemogu vise dočekati taj dan 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    greta10

    jasamja

    Riri

    jasamja

    Meni su ciklusi oko 32-33 dana, tako da ja se iskreno nadam da je prerano. Rekla je dr. da trudnoća postoji ali još se nezna kakva je. Maternica je zadebljanja i ima tekućine u maternici 🤷
    I beta pokazuje trudnoću, idem ponovno u nedjelju pa ćemo vidjeti.
    Hvala svima na brizi ❤️
    Bas imam osjecaj da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️ samo puno odmaraj sada, nemoj nista pretjerano raditi i pij vode. Ugodi si maksimalno 🥰
    Hvala ti, i mi se nadamo 🤞🤞
    Nažalost to baš nije moguće jer moram bit prisutna na poslu 😔
    Sutra ću napravit digitalni CB da vidim ako će pokazat tjedne.
    Ako ti mogu predloziti i naravno ako imas ljetarnu blizu kupi 2 gravignost mini testa. Jako su povoljni i pouzdani cca 2 eur. Ma cak i one obicne trakice iz dm su super i iz mullera isto. Mislim naravno kupi ti i clear blue al mislim da ce te vise smiriti jacina crtice i da vidis da je tamnija u nedjelju nego sutra nego tjedni. Mislim tjedni su super ali on stavi 2-3 i ako ne trudnoca 5 tjedana a slabija je crtica. Bas mora biti visoka beta da stavi 4+ sto je brijem max. Mozda grijesim nisam ga dugo radila. Si dobila nalaze bete?

    Uzet ću te trakice u dmu i digitalni. Jer moguće da sam ja i manje od 5 tjedna trudna pošto imam duge cikluse. To je i dr. rekla. 
    Jesam, ali ne znam točno koliko iznosi. Pogledam kad dođem doma s posla. 

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Riri

    Greta- ovo je predobra crtica, sad samo tako dalje, jako sam sretna zbog tebe! 💗
    Jasamja-velika vjerojatnost da je prerano pa se onda ne vidi, drzim figeee da sve nakraju izađe na dobro, i vjerujem da hoce💗 koliko ti sada vec kasni M?
    Eni - ciram sada ovdje sto si pisala, bas mi je tesko cuti kada se neko ovako bori, ali hocu te reci da ne odustaješ i da vas ceka jedna predivna bebica kad tad💗 dobro je da ste uzeli malo odmora od svega, a kad ponovno budete oboje spremni vjerujem da ce tada sve doci na svoje 🙏🏻 vidjela sam jako puno postova od zena koje su se godinama borile i nakraju prirodne ostale trudne ma svakakvih čuda ima, samo nekako kao da se uvijek svi baziramo na ta losa iskustva i samim tim se jos vise opterećujemo…


    Ma nećemo odustati .. samo ćemo malo razbistriti glavu , pa opet u nove pobjede ❤️🫀 hvala ti na divnim rjecima i podršci ❤️❤️❤️❤️

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    greta10

    jasamja

    Riri

    jasamja

    Meni su ciklusi oko 32-33 dana, tako da ja se iskreno nadam da je prerano. Rekla je dr. da trudnoća postoji ali još se nezna kakva je. Maternica je zadebljanja i ima tekućine u maternici 🤷
    I beta pokazuje trudnoću, idem ponovno u nedjelju pa ćemo vidjeti.
    Hvala svima na brizi ❤️
    Bas imam osjecaj da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️ samo puno odmaraj sada, nemoj nista pretjerano raditi i pij vode. Ugodi si maksimalno 🥰
    Hvala ti, i mi se nadamo 🤞🤞
    Nažalost to baš nije moguće jer moram bit prisutna na poslu 😔
    Sutra ću napravit digitalni CB da vidim ako će pokazat tjedne.
    Ako ti mogu predloziti i naravno ako imas ljetarnu blizu kupi 2 gravignost mini testa. Jako su povoljni i pouzdani cca 2 eur. Ma cak i one obicne trakice iz dm su super i iz mullera isto. Mislim naravno kupi ti i clear blue al mislim da ce te vise smiriti jacina crtice i da vidis da je tamnija u nedjelju nego sutra nego tjedni. Mislim tjedni su super ali on stavi 2-3 i ako ne trudnoca 5 tjedana a slabija je crtica. Bas mora biti visoka beta da stavi 4+ sto je brijem max. Mozda grijesim nisam ga dugo radila. Si dobila nalaze bete?

    Beta je danas bila 152

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.