Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav, imala sam više neuspjeha sa Inseminacijama i IVF postupcima ali dok sam u fazi čekanja za novi postupak voljela bi probati s trakicama pa ako me može koja uputiti koje trakice da uzmem i kada se koriste tokom dana? Svaki savjet je dobrodošao:)))

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 dan - 0 ❄️ ❌️

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Mala33 meni su sad ove donijele srecu:
    https://gravida.hr/proizvod/test-trakice-za-ovulaciju-i-trudnocu-femometer-40lh-10hcg/
    Imas i manji paket samo 10 ovulacijskih trakica za 5 eur ako sam dobro zapamtila. Zbilja brzo dodju i hcg testovi nisu dali evaporacijsku. 
    Riri imam todlericu tak da nema ne naprezanja😅
    Jasamja -sretno sutra i javii🤞🤞
    Noir- super da je dosla🤞🤞

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Mala33- A kako se koriste, mozes skinut premom app i tamo unosis trakice svaki dan. Ja obicno krenem 10 dc al to sve ovisi kad ti je inace ovulacija. Mozda za prvi out ne bi bilo da pratis odmah od kraja menge. Kad pocnu tamniti mozes i 2 dnevno da ulovis peak- da je crtica jednako ili tamnija od kontrolne. Kad ulovis peak racuna se da ce ovulacija nastupiti unutar 24 sata (ovisno kako kome). 
    Nor meni sad u ovom dobitnom ciklusu je peak bio ujutro a ovulacijska bol oko 18h. 
    Nemoj se testirat prvom jutarnjom mokracom nego drugom/trecom al pazi da ne piskis bar 2 sata i ne pijes puno.

  • Martha31

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozz curke, 
    Nova sam ovdje iako u zadnjih godinu dana često čitam ovaj forum. 
    Moja priča je da vec dvije i pol godine moj m i ja radimo na bebi. S tim da zadnjih godinu dana sam na humanoj u Petrovoj. M spermiogram je oligoastheno , ja imam blagopolicisticne jajnike. Bila sam dva ciklusa na letrozolu i ciljanim odnosima medjutim bezuspješno. Nakon toga mi je nadjen polip pa sam u 7 mj bila na histeroskopiji i sada je dr preporucila da pokušamo jos tri ciklusa sa letrozolom i ciljanim odnosima a ako ne uspije idemo na neki dalje postupak. 
    U utorak sam bila na folikulometriji 11. dan ciklusa, na lijevom jajniku folikul 20, desni  14 i 18. Dr me poslala vaditi lh i kasnije me zvala i rekla obavezno u ut i srijwdu odnos. 
    Ja sam u utorak popratila i lh trakicom i dobila peak. Pokrili smo i utorak i jucer. A jucer ujutro su me probudili bolovi lijevi jajnik znaci da je ovulacija bila tada pretpostavljam. Medjutim kasnije popodne bol se pojavila i na desnoj strani.
    Sad je cekanje 2 tjedna pa cemo vidjeti nadam se da ce se i nama posreciti
    Eto imala sam potrebu malo se izjadati. 
    Želim vam svima plusice sto prije, a vi koje ste vec dobile plusic čestitam 🥰😃

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    greta10

    A sta je rekao zasto toliko kasni? Jel ti dao nesto da je potakne?
    Mene i dalje cice uopce ne bole, testici lijepo tamne, vadila progesteron i dobar je. U prosloj T cice su mi bile jedini simptom a evo sad ni to. Sutra je dan menge a u pon cu zvat gina za pregled🤞.
    Jasamjajel ima jos smedjarenja? Si zvala gina?
    Xoxojesam dobro upamtila da ti cekas nalaze?
    Eni, Riri kak ste vi?

    hej ja sam nalaze dobila i obavila HSG, još su mi ostali brisevi i idemo u postupak 😁 kako si ti? kad je prvi pregled ? 😍

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Martha31

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala tii 🥰 
    Pa nadam se da bude napokon, stvarno se nadam. Samo sad mi je najgore ovo iscekivanje ovih dva tjedna ce bit kao godina 🤣 

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Martha31

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Riri

    Martha31

    Hvala tii 🥰
    Pa nadam se da bude napokon, stvarno se nadam. Samo sad mi je najgore ovo iscekivanje ovih dva tjedna ce bit kao godina 🤣
    Znam da sve jasno, ja isto iščekujem danas sam 4dpo ima jos dana haha doduse osjecam neko zatezanje dolje ali mi je nekako rano bas :/
    Pokusavam se zaokupirati drugim stvarima ali tesko je 😅

    Da, tako mi je i samoj. Dok sam na poslu oke mi je ne mislim toliko o svemu, ali kad dodem doma onda jos i moj dragi M sa milion i jednim pitanjem a kad cemo znat, a kad ovo , a kad mozes najranije radit test itd hahaha. 🤣 
    Nekad imam osjecaj da je nestrpljiviji od mene

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Martha31

    Pozz curke,
    Nova sam ovdje iako u zadnjih godinu dana često čitam ovaj forum.
    Moja priča je da vec dvije i pol godine moj m i ja radimo na bebi. S tim da zadnjih godinu dana sam na humanoj u Petrovoj. M spermiogram je oligoastheno , ja imam blagopolicisticne jajnike. Bila sam dva ciklusa na letrozolu i ciljanim odnosima medjutim bezuspješno. Nakon toga mi je nadjen polip pa sam u 7 mj bila na histeroskopiji i sada je dr preporucila da pokušamo jos tri ciklusa sa letrozolom i ciljanim odnosima a ako ne uspije idemo na neki dalje postupak.
    U utorak sam bila na folikulometriji 11. dan ciklusa, na lijevom jajniku folikul 20, desni 14 i 18. Dr me poslala vaditi lh i kasnije me zvala i rekla obavezno u ut i srijwdu odnos.
    Ja sam u utorak popratila i lh trakicom i dobila peak. Pokrili smo i utorak i jucer. A jucer ujutro su me probudili bolovi lijevi jajnik znaci da je ovulacija bila tada pretpostavljam. Medjutim kasnije popodne bol se pojavila i na desnoj strani.
    Sad je cekanje 2 tjedna pa cemo vidjeti nadam se da ce se i nama posreciti
    Eto imala sam potrebu malo se izjadati.
    Želim vam svima plusice sto prije, a vi koje ste vec dobile plusic čestitam 🥰😃

    Hej, i meni ovo zvuči baš obećavajuće 🤞🤞🤞
    Sretno 😁

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo moj na dan M 
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31 sreetno🤞🤞
    Xoxo di ces u postupak?  Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞

    Odlično , top ti je crta ❤️🥰 čestitkeeeee 🥹🥹 kolko radite na bebi ? I dali si uhvatila O trakicama ili si išla na folikulometriji ? 

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.