Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    eni233

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞
    Odlično , top ti je crta ❤️🥰 čestitkeeeee 🥹🥹 kolko radite na bebi ? I dali si uhvatila O trakicama ili si išla na folikulometriji ?

    Hvaala puno draga Eni. Ovo je drugi ciklus za drugu bebu i evo uopce ne vjerujem da se dogodilo. Za prvu smo se borili 4 runde ivf-a a prije toga prirodno godinu dana. Imala sam spontani prirodno pa je mozda ovo moja 🌈🤗.
    A o sam uhvatila trakicama. Imali smo odnose utorak, cetvrtak i petak, s tim da je petak ujutro bio peak a bolovi oko 18h a odnos oko 21-22. 
    Nadam se da cete sve sto prije osjetit ovu srecu i uzbudjenje i strah normalno jer je dio procesa🥰

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    greta10

    eni233

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞
    Odlično , top ti je crta ❤️🥰 čestitkeeeee 🥹🥹 kolko radite na bebi ? I dali si uhvatila O trakicama ili si išla na folikulometriji ?
    Hvaala puno draga Eni. Ovo je drugi ciklus za drugu bebu i evo uopce ne vjerujem da se dogodilo. Za prvu smo se borili 4 runde ivf-a a prije toga prirodno godinu dana. Imala sam spontani prirodno pa je mozda ovo moja 🌈🤗.
    A o sam uhvatila trakicama. Imali smo odnose utorak, cetvrtak i petak, s tim da je petak ujutro bio peak a bolovi oko 18h a odnos oko 21-22.
    Nadam se da cete sve sto prije osjetit ovu srecu i uzbudjenje i strah normalno jer je dio procesa🥰

    Jako mi je drago zbog vas 🥹🫀 evo želim ti svu sreću ❤️ ja sam hvatala O trakicama godinu i pol skoro  i uhvatila bi i ništa se nije desilo i bili smo na IUI i to je bilo bezuspješno, bila sam na klimofenu, letrozolu  ..evo stvarno neznam u čemu je problem . Sad sam od 6 mj odmarala od svega . Mislim da ću još do kraja godine tako pa ćemo odlučiti dalje što ćemo 😢😒

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞

    Test ti je odlican za dan očekivane M 😍 
    KBC Split, taman san tila pitat da li si imala koje prethodne probleme pa se brineš, pa sam vidila komentar koji si ostavila Eni, ako ti je lakše lipo svako jutro se testiraj do pregleda. 😊 Eni kako si mi ? Da li pratiš O, ili ste u fazi di ste se makli
    od svega ? 🫂

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞

    Super je ovo, čestitam još jednom. 🙂
    Ja se vratila s pregleda. Situacija nije baš obećavajuća. Vidi se neka tekućina u trbuhu, ploda nema, možda je rano a možda je i vanmaterična. Idem sada u bolnicu vadit betu i da mi naprave i oni pregled.
    Imam lagane bolove kao pred M, tako da samo čekam kad ću prokrvarit. 😔

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    I jutros prije nego sam išla na pregled sam napravila test i crtica je bila svjetlija nego pred 2 dana, nažalost nisam slikala, stavila sam samo u premom aplikaciju ali se tamo to toliko o ne skuži, barem ja mislim. Evo i slike https://ibb.co/nmvPCG5

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    greta10

    Jutro cure, evo moj na dan M
    https://ibb.co/LJv3FnSMartha31sreetno🤞🤞
    Xoxodi ces u postupak? Ja sam ok, svako jutro malo luda prije testa a onda se smirim. U pon cu zvat dr za pregled.
    Jasamja sretno na pregledu i javi🤞
    Test ti je odlican za dan očekivane M 😍
    KBC Split, taman san tila pitat da li si imala koje prethodne probleme pa se brineš, pa sam vidila komentar koji si ostavila Eni, ako ti je lakše lipo svako jutro se testiraj do pregleda. 😊Eni kako si mi ? Da li pratiš O, ili ste u fazi di ste se makli
    od svega ? 🫂

    Dobro sam, nekad potišteno pa me prođe , ne pratim ništa već ohohooo.. ali su meni M stvarno točno na datum pa znam kad ovuliram .. a i osjetim i po iscjetku skužim i teško mi je baš se maknuti skorz od svega  .. a gle ne forisiramo odnose, kad imamo želju imamo ako nemamo onda ne forsiramo jer ne želim da mi to postane obaveza i da prestanem uživati u tome, tak smo odlučili Al eto još ništa ili nismo imali sreće ili neki problem postoji pa se još ne zna ..eto nije nam još suđeno neznam drugo što bi rekla ..

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    bas mi je drago da je i ova tema zivnula nakon sto smo cijelo ljeto samo ja i xoxo dezurale 
    jasamja koliko si trudna po tvom izračunu ? meni na prvom pregledu 5+4 nisu vidili plod ali jesu zumanjčanu i gestacijsku kesicu. za tjedan dana se vidio i plod. obavezno betu ponoviti nakon 48h da vidis dupla li se pravilno.
    sretno svima koje hvataju O i ne očekuju M 
    eni, xoxo  tezak je ovaj mpo put, nadala sam se da nikad necu doci do toga ali sad mi je drago da jesam, meni je to sve bilo jako zanimljivo i zabavno i uzbudljivo, sad mi je zao sto nisam i prije krenula. 
    e da, moj dragi je mislio da se odmah nakon O i odnosa moze znati je li se primilo, neshvatljivo mu je bilo da se mora cekati 2tj da saznamo 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Jasamja si saznala sta? Nadam se da je jos rano da se bilo sto vidi. Drzi se💪💪
    Kawa koliko si sad trudna? Sta pijes od suplemenata sad osim prenatalnih?
    Eni, bas je tezak taj put i na kraju sto god odlucili bitno da ste mirni s tom odlukom. A i nikad ne znas kad moze svanuti iako se sad cini ko nemoguca misija

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    greta ja sam sada 9+4, iduci tjedan mi je napokon pregled kod mog gin privatno, dosad je bilo kod njega na humanoj, tako da nemam niti osjecaj da sam trudna, ni trudnicku knjizicu ni nista, ali nadam se da cu sve to dobiti iduci tjedan. od suplemenata uzimam terranova prenatale (odvratne su kapsule, uz mucnine ih jedva gutam, nedaj Boze da ih slucajno pomirisem, ali po sastavu najbolje) i povremeno selen za stitnjacu. uzimam i svoju terapiju glucophage za inzulinsku rezistenciju. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Kawa

    greta ja sam sada 9+4, iduci tjedan mi je napokon pregled kod mog gin privatno, dosad je bilo kod njega na humanoj, tako da nemam niti osjecaj da sam trudna, ni trudnicku knjizicu ni nista, ali nadam se da cu sve to dobiti iduci tjedan. od suplemenata uzimam terranova prenatale (odvratne su kapsule, uz mucnine ih jedva gutam, nedaj Boze da ih slucajno pomirisem, ali po sastavu najbolje) i povremeno selen za stitnjacu. uzimam i svoju terapiju glucophage za inzulinsku rezistenciju.

    O super, vidim da ovaj tvoj sadrzi i kolin i vit d, ja sam zasebno uzimala. Mislim da taj i ja uzet sad kad popijem ovaj koji imam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.