Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    jasamja  ma cestitkeeee 🫀❤️🥰 samo opušteno sve će to dobro biti .
    Greta10 dobreko sam , ja sam pri završetku M , kako si mi ti ? ❤️🫀

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    eni233

    jasamja ma cestitkeeee 🫀❤️🥰 samo opušteno sve će to dobro biti .
    Greta10dobreko sam , ja sam pri završetku M , kako si mi ti ? ❤️🫀

    Hvala ti. 
    Navijam za tebe ovaj mjesec 🤞🤞

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Riri a kakvi su bili testici prije nego si procurila ak si mozda pratila?
    Jasamja pa ja sam se sjetila da si pisala da vam je sad nekad godisnjica kad i testic. Si pripremila iznenadjenje?
    Eni kraj menge je novi pocetak🤞🤞🤞 navijaaam🎉

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Meni se beta zgadila u ivf-u i to cekanje pa cekanje 2 dana dal se dupla. Sad cu se pouzdat samo u testice i mantrat pozitivno do pregleda. Svaka cast zenama koje naprave jedan test i ako je pozitivan cekaju pregled

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Hvala Vam cure od srca , ja isto navijam već od 2022, ali eto nismo imali sreće :( Al dobro bit će jednom valjda ..🙏

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • greta10

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Riri

    greta10

    Riri a kakvi su bili testici prije nego si procurila ak si mozda pratila?
    Jasamjapa ja sam se sjetila da si pisala da vam je sad nekad godisnjica kad i testic. Si pripremila iznenadjenje?
    Eni kraj menge je novi pocetak🤞🤞🤞 navijaaam🎉
    Hej evo ovdje cu staviti nekako po datumima kako je islo sto imam uslikano, radila sam i digitalne i one rane ma svasta ali nemam baš za svaki dan…
    https://ibb.co/Zc0392x4.9. To je bio 14 dpohttps://ibb.co/ZLT7p9B6.9. - 16 dpohttps://ibb.co/Zc0392x10.9. - 20 dpo - ovdje sam skuzila da nesto nije dobro iako su me svi ubjedivali da je sve okej i da se po testu ne moze vidjeti pa cak i tete u ljekarni…Moram napomenuti da ja nisam znala kako sve to funkcionira, nisam bila ni upoznata s biokemijskim trudnoćama Itd… ali nekako instinkt mi je govorio iako sam imala sve simptome i sve.
    Nebih samo voljela da nekog sad s tim svim zaplašim, ovo je moje iskustvo i ne znaci da ce se ikome dogoditi 🙏🏻

    Nezz zas sam mislila da su kod biokemijske testici blazi. Ovi tvoji 14 a posebno 16 su bas jake crte. 

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Riri kod nas za Betu krv šalju u bolnicu, pa mi se neda s tim zamarat iskreno. Sutra ujutro definitivno ponavljam test, i baš me zanima ako se pojačava, nadam se da hoće.Greta10 u subotu je godišnjica, ali sam test napravila jučer i muž je prvi koji ga je pogledao i rekao, e mislim da se nešto vidi, i nakon toga sam otišla u wc i stvarno se vidjela crta, kao na slici koju sam stavila. Tako da ipak nisam izdržala do subote 😂 ali nije mi žao, pogotovo zbog tog smeđarenja, moram sada nazvat gin. 
    Eni233 desiti će se kad najmanje budeš očekivala 🤞🤞🤞 nadam se što prije.
    Riri ovo su baš konkretni plusevi bili, žao mi je da je kraj bio najgori mogući, nadam se da će sada svw biti uredu 🤞😘

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Riri

    jasamja

    Ririkod nas za Betu krv šalju u bolnicu, pa mi se neda s tim zamarat iskreno. Sutra ujutro definitivno ponavljam test, i baš me zanima ako se pojačava, nadam se da hoće.Greta10u subotu je godišnjica, ali sam test napravila jučer i muž je prvi koji ga je pogledao i rekao, e mislim da se nešto vidi, i nakon toga sam otišla u wc i stvarno se vidjela crta, kao na slici koju sam stavila. Tako da ipak nisam izdržala do subote 😂 ali nije mi žao, pogotovo zbog tog smeđarenja, moram sada nazvat gin.
    Eni233 desiti će se kad najmanje budeš očekivala 🤞🤞🤞 nadam se što prije.
    Riri ovo su baš konkretni plusevi bili, žao mi je da je kraj bio najgori mogući, nadam se da će sada svw biti uredu 🤞😘
    Sto se tice bete ne znam ako mozda mozete otici privatno nekih 17 EUR je tu kod mene… koliko sam testova kupila prosli mjesec ovo ispada povoljnija opcija haha
    Da i ja se nadam da ce iduci puta sve biti dobro, mnoge zene iskuse tu biokemijsku nazalost, ali nakon toga imaju zdrave trudnoće i bebice pa se i ja nadam da ce tako biti i u našem slucaju. Hvala Zenice moje na potpori i lijepim željama❤️ mi se ne predajemo tako lako 😁

    Nema toga u mojoj blizini. 
    Zvala sam gin ali je na g.o. pa sam se javila zamjeni preko maila. Valjda će dogovorit 🤞

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    greta10

    A sta je rekao zasto toliko kasni? Jel ti dao nesto da je potakne?
    Mene i dalje cice uopce ne bole, testici lijepo tamne, vadila progesteron i dobar je. U prosloj T cice su mi bile jedini simptom a evo sad ni to. Sutra je dan menge a u pon cu zvat gina za pregled🤞.
    Jasamjajel ima jos smedjarenja? Si zvala gina?
    Xoxojesam dobro upamtila da ti cekas nalaze?
    Eni, Riri kak ste vi?

    Zbog dojenja i hormona. Ali, evo stigla je danas 😂

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Sutra rano ujutro imam pregled 🤞🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.