Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    Bebolina2024

    Aretat1

    https://ibb.co/jhrZ1JP [ibb.co]evo i ovako

    Ja isto stvarno ne vidim ništa. A već sam ti pisala o duplanju bete i kad kreće. Tako da za test je svakako još rano. U nedjelju, a najkasnije u utorak ako nema crte koja se odmah vidi (bez uvećanja) onda nažalost nema ništa. Za sada je još jako rano i još uvijek postoji šansa da će za 2, 3 dana biti lijepa crta na testu. Sretno 🤞🤞
    Djetelina da vidjela sam u potpisu da je danas ponavljanje nalaza. Javi kad stigne, nadam se da će biti bolji. Hvala što si poslala za onaj drugi preparat. Ja nakon svega što je muž koristio već skoro godinu i pol sad sam uzela Fertil up i rekla to je to. Mi ionako ovu priču privodimo kraju, idem uskoro na konzultacije u Repromed i onda ćemo vidjeti jel idemo ili ne u postupak i onda nakon postupka ili bez njega zatvaramo ovo poglavlje života.

    Bebolina malo sam slabije aktivna na forumu u zadnje vrime , zašto zatvaranje poglavlja ? Mislim nadam se da će bit zatvaranje sa sretnim završetkom .. 🥰❤️ ali ako ne bude odlučili ste stati sa svim ?


    Mi smo do ove godine mislili pokušavati a onda jednostavno odustati. U svemu ovome smo skoro 2 godine i da nam je suđeno već bi nam se dogodilo. S obzirom na naše godine mislim da bi to bilo to. Bit će da ću ja prije u menopauzu nego što ću ostati trudna. Na samom početku sam bila optimistična, sad više i nisam. Ni nakon 2 godine i 4 stimulirana postupaka nema pomaka. Već polako imam osjećaj da silom nešto što mi nije suđeno, pa mi nekako razum govori da polako zatvaramo ovo poglavlje.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    Bebolina žao mi je, i nadam se da će ovaj zadnji postupak bit dobitan..❤️❤️  ja bi ti savjetovala da ne odustaješ ali ti ipak najbolje znas sto je u vama i mislim da je to ipak vaša odluka i da imate i samo vi znate najbolje svoje razloge.. 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    draga bebolina citam dosta temu mpo i vidim ogromnu uspjesnost u repromedu, kazu da je njihov embriolog najbolji sto i sama sigurno znas, a i za vasu dijagnozu, odnosno dijagnozu tvog muza mislim da je to presudno.. mozda u ovim klinikama koje si prosla jednostavno nisu imali dovoljno znanja s obzirom na dijagnoze. ja ti zelim svu srecu, nadam se da ce ti na konzultacijama sve sjesti i da ces se odluciti dati priliku makar jednom pokusaju jos.. vjerujem da si umorna ali zasluzila si i ti docekati svoj plusic. saljem zagrljaj 
    xoxo kad ti ne ocekujes ? pratis sad prirodnu O ili ?
    enii kakvo je stanje kod tebe, jel ti pratis trakice ili odmaras dok si u cekanju ?
    mariposa super sto ste se odlucili za dalje i malo konkretnije korake, nadam se da ces antitijela rijesiti sto prije i u postupak 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ⏳️🙏🏼

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    Kawa

    draga bebolina citam dosta temu mpo i vidim ogromnu uspjesnost u repromedu, kazu da je njihov embriolog najbolji sto i sama sigurno znas, a i za vasu dijagnozu, odnosno dijagnozu tvog muza mislim da je to presudno.. mozda u ovim klinikama koje si prosla jednostavno nisu imali dovoljno znanja s obzirom na dijagnoze. ja ti zelim svu srecu, nadam se da ce ti na konzultacijama sve sjesti i da ces se odluciti dati priliku makar jednom pokusaju jos.. vjerujem da si umorna ali zasluzila si i ti docekati svoj plusic. saljem zagrljaj
    xoxo kad ti ne ocekujes ? pratis sad prirodnu O ili ?
    enii kakvo je stanje kod tebe, jel ti pratis trakice ili odmaras dok si u cekanju ?
    mariposa super sto ste se odlucili za dalje i malo konkretnije korake, nadam se da ces antitijela rijesiti sto prije i u postupak


    Draga , apsolutno nist ne pratim , nemam trakica niti da želim pratiti jer su mi se potrošile , i nisam vise naručivala . Brisevi su mi svi dobri 🥰🙏 toliko sam sretna radi toga da ti nemogu opisati jer me bilo strah , da mi se nebi escherihija vratila ali sve je čisto , i brisevi za ureoplazmu i mirkoplazmu su uredni 🙏🙏🙏

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Xoxo23

    Bebolina2024

    Aretat1

    https://ibb.co/jhrZ1JP [ibb.co]evo i ovako

    Ja isto stvarno ne vidim ništa. A već sam ti pisala o duplanju bete i kad kreće. Tako da za test je svakako još rano. U nedjelju, a najkasnije u utorak ako nema crte koja se odmah vidi (bez uvećanja) onda nažalost nema ništa. Za sada je još jako rano i još uvijek postoji šansa da će za 2, 3 dana biti lijepa crta na testu. Sretno 🤞🤞
    Djetelina da vidjela sam u potpisu da je danas ponavljanje nalaza. Javi kad stigne, nadam se da će biti bolji. Hvala što si poslala za onaj drugi preparat. Ja nakon svega što je muž koristio već skoro godinu i pol sad sam uzela Fertil up i rekla to je to. Mi ionako ovu priču privodimo kraju, idem uskoro na konzultacije u Repromed i onda ćemo vidjeti jel idemo ili ne u postupak i onda nakon postupka ili bez njega zatvaramo ovo poglavlje života.

    Bebolina malo sam slabije aktivna na forumu u zadnje vrime , zašto zatvaranje poglavlja ? Mislim nadam se da će bit zatvaranje sa sretnim završetkom .. 🥰❤️ ali ako ne bude odlučili ste stati sa svim ?

    Mi smo do ove godine mislili pokušavati a onda jednostavno odustati. U svemu ovome smo skoro 2 godine i da nam je suđeno već bi nam se dogodilo. S obzirom na naše godine mislim da bi to bilo to. Bit će da ću ja prije u menopauzu nego što ću ostati trudna. Na samom početku sam bila optimistična, sad više i nisam. Ni nakon 2 godine i 4 stimulirana postupaka nema pomaka. Već polako imam osjećaj da silom nešto što mi nije suđeno, pa mi nekako razum govori da polako zatvaramo ovo poglavlje.


    Bebolina a zao mi je da gubite snagu i volju ali vjerujem da vam je tesko i da ste puno poraza dozivjeli u te dvije godine. Mi evo 7 mjeseci pokusavamo pa je svaki mjesec razocaranje. Doduše nismo jos s nicim krenuli drugim, nego pokusavamo prirodno jos uvijek.
    Stvarno se nadam da ce vam biti dobitan ovaj zadnji postupak ako cete ici. Koliko godina imate?

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; u drugom ciklusu planiran HSSG i IUI)

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    Hvala svima cure.
    Nekako u početku me sve to više pogađalo jer sam se nadala da ću ubrzo biti trudna. Sada i dvije godine nakon ništa se nije dogodilo, pa se nekako više previše ni ne nadam, pogotovo što sam prošla 4 postupka i opet ništa. Naravno da bi voljela da me plusić iznenadi ali mislim da se neće dogoditi.
    Djetelina ja sam ušla u godine kad više nemam pravo  na besplatne postupke (42) muž je prešao 50. Kod nas je jedino sreća što imamo jedno dijete a drugo ako nam je suđeno će doći, a ako ne neće. Vama svima naravno želim da ugledate plusiće.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1478

    Prijavi adminu

    eni233

    Kawa

    draga bebolina citam dosta temu mpo i vidim ogromnu uspjesnost u repromedu, kazu da je njihov embriolog najbolji sto i sama sigurno znas, a i za vasu dijagnozu, odnosno dijagnozu tvog muza mislim da je to presudno.. mozda u ovim klinikama koje si prosla jednostavno nisu imali dovoljno znanja s obzirom na dijagnoze. ja ti zelim svu srecu, nadam se da ce ti na konzultacijama sve sjesti i da ces se odluciti dati priliku makar jednom pokusaju jos.. vjerujem da si umorna ali zasluzila si i ti docekati svoj plusic. saljem zagrljaj
    xoxo kad ti ne ocekujes ? pratis sad prirodnu O ili ?
    enii kakvo je stanje kod tebe, jel ti pratis trakice ili odmaras dok si u cekanju ?
    mariposa super sto ste se odlucili za dalje i malo konkretnije korake, nadam se da ces antitijela rijesiti sto prije i u postupak

    Draga , apsolutno nist ne pratim , nemam trakica niti da želim pratiti jer su mi se potrošile , i nisam vise naručivala . Brisevi su mi svi dobri 🥰🙏 toliko sam sretna radi toga da ti nemogu opisati jer me bilo strah , da mi se nebi escherihija vratila ali sve je čisto , i brisevi za ureoplazmu i mirkoplazmu su uredni 🙏🙏🙏


    I ja sam pri kraju s trakicama i kad ih potrošim ne planiram više kupovati.
    Meni jučer bila O, pokrili jesmo jer još uvijek ne mogu samo pustiti da taj dan prođe a da bar nismo pokrili. Ali baš mi je O bila kasno ovaj mj i to 18.dc. Vjerojatno je kasnila radi stimulacije. Sad si mislim da će mi i M kasniti. A to mi remeti planove ako idemo u postupak.
    Tebi držim 🤞🤞da uspije ovaj ciklus.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Hvala svima cure.
    Nekako u početku me sve to više pogađalo jer sam se nadala da ću ubrzo biti trudna. Sada i dvije godine nakon ništa se nije dogodilo, pa se nekako više previše ni ne nadam, pogotovo što sam prošla 4 postupka i opet ništa. Naravno da bi voljela da me plusić iznenadi ali mislim da se neće dogoditi.
    Djetelina ja sam ušla u godine kad više nemam pravo na besplatne postupke (42) muž je prešao 50. Kod nas je jedino sreća što imamo jedno dijete a drugo ako nam je suđeno će doći, a ako ne neće. Vama svima naravno želim da ugledate plusiće.


    Bebolina ja ti od sveg srca zelim da bas kada odustanes da ti se desi cudo, jer tako i bude!!! Svim curama da sto prije ugledaju plusice… 
    Kod mene nista na testu a sutra treba da dodje M … 🤷🏼‍♀️ 

  • Blackie.

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bebolina pridruzujem se zeljama, nadam se da ce vas cetvrti clan obradovati kad mu se najmanje budete nadali 🤞🤞🤞
    Kod mene 13dc, na lh jaaako blijeda druga crta. Ne vjerujem da ce ni kod mene ovulacija biti prije 18-19 dc. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • eni233

    Broj poruka: 1578

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    eni233

    Kawa

    draga bebolina citam dosta temu mpo i vidim ogromnu uspjesnost u repromedu, kazu da je njihov embriolog najbolji sto i sama sigurno znas, a i za vasu dijagnozu, odnosno dijagnozu tvog muza mislim da je to presudno.. mozda u ovim klinikama koje si prosla jednostavno nisu imali dovoljno znanja s obzirom na dijagnoze. ja ti zelim svu srecu, nadam se da ce ti na konzultacijama sve sjesti i da ces se odluciti dati priliku makar jednom pokusaju jos.. vjerujem da si umorna ali zasluzila si i ti docekati svoj plusic. saljem zagrljaj
    xoxo kad ti ne ocekujes ? pratis sad prirodnu O ili ?
    enii kakvo je stanje kod tebe, jel ti pratis trakice ili odmaras dok si u cekanju ?
    mariposa super sto ste se odlucili za dalje i malo konkretnije korake, nadam se da ces antitijela rijesiti sto prije i u postupak

    Draga , apsolutno nist ne pratim , nemam trakica niti da želim pratiti jer su mi se potrošile , i nisam vise naručivala . Brisevi su mi svi dobri 🥰🙏 toliko sam sretna radi toga da ti nemogu opisati jer me bilo strah , da mi se nebi escherihija vratila ali sve je čisto , i brisevi za ureoplazmu i mirkoplazmu su uredni 🙏🙏🙏

    I ja sam pri kraju s trakicama i kad ih potrošim ne planiram više kupovati.
    Meni jučer bila O, pokrili jesmo jer još uvijek ne mogu samo pustiti da taj dan prođe a da bar nismo pokrili. Ali baš mi je O bila kasno ovaj mj i to 18.dc. Vjerojatno je kasnila radi stimulacije. Sad si mislim da će mi i M kasniti. A to mi remeti planove ako idemo u postupak.
    Tebi držim 🤞🤞da uspije ovaj ciklus.


    Pa razumijem te iskreno , puno si toga prošla ali nemoj gubiti nadu 🫂 ja sam sigruna da će te kad tad iznenaditi plusić jer stvarno zaslužujete ❤️🙏 ja sam skužila da nema mi svrhe više pratiti , pratim od 4 mj prošle godine i svjedno ništa se nije desilo .. tako da sam
    Odlučila ne pratiti više jer me to ubija kad uhavtim ovulaciju i opet se niš ne desi 😔🤷‍♀️ dok Naprimjer mojem rođaku se već drugo djete desilo točno planski kako su zamislili .. prvo su planirali točno da bude  zimska beba  i sad drugo isto su planirali da budu točno 2 godine razlike i uspjeli su iz prve 😱 eto meni baš drago za njega, i da se ne muče hvala Bogu kao mi , ali mi je fascinantno kako kod nekih planovi funcioniraju a kod nekih ne .. baš je sve to čudnovato .. tako da nema pravila danas ništa . 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.