Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvrčko

    Cvrčko

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Obožavam Biograd, zadnje 3 godine smo išli tamo. Ove godine se dvoumimo da li ići sa bebom od 8mj. Voda je čista samo je malo nezgodan ulaz u vodu na glavnoj plazi…

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    cloudy


    a baška na krku? sve mi se čini da ćemo odustat od selca zbog gužve i manjka hlada i parkinga… iako je parking na zadnjem mjestu kriterija… znači ima li u baškoj na krku hladovitih plaža?

    topla preporka-Njivice. po meni puno bolja opcija od Baske. manje guzve vise hlada. ljepse plaze. eto samo ideja:))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I ja sam bila za njivice al su hoteli besramno skupi…pansiona nema,a u apartmane ne bi jer moram nakuhavat a to mi se ne da….zato gledamo neke zgodne pansione pa bi si uzeli polupansion….a nema ih ni u njivicama ni u malinskoj ni u krku…sad gledamo i rab…jer kolko bi nas došao parking u selcu (pansion koji smo gledali  nema svoj) tolko nas dođe i trajekt….do kraja vikenda bi se trebali odlučit jer dragi je od 6.7. Na godišnjem pa bi na more oko 10.7.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    MarijaŠ, na kraju sam kupila pop up sator u Lidlu za 129 kn, i super je  dosta je velik, ali nisu pisale mjere pa sam to vidjela tek doma, zauzet cemo pola plaze hihi 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    beag


    MarijaŠ


    beag


    O neee, a ja sam mislila kak je to super prakticna stvar!  Znaci bolje ne bacati lovu na to…
    Ja mislim da ću ipak kupiti, ovaj sto sam napikirila ima i otvore za zrak, tako da mislim da nece biti bas previše vrućina….
    Da, zgodno zvuci ako ima otvore.. ali gledala sam taj u konzumu za 129 i to nije pop up sator vec onaj sto se sa sipkama sastavlja… ili ima jos neki?!
    katalozi.net/konzum-katalog/konzum-katalog-23-6
    Pogledaj na 22-23 stranici (mislim) na sred stranice Pop-up sjenilo piše… Moram pogledati uživo koliko štiti od sunca i sve, ali na prvu mi se čini ok…


    mi smo uzeli to pop up sjenilo u Konzuma i super je, ima mrežaste otvore sastrane i nije sparno unutra, ima dosta mista i nije neki problem za skupit ga. po uputama smo uspili iz druge ga pospremit 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Jel ima ko iskustvo sa murterom i plazom slanica?

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Jel ima ko iskustvo sa murterom i plazom slanica?

    bila ja,ali ne s bebom, nego busom punim osnovnoškolske dice 
    plaža je odlična pješčana, dosta plićaka, malo hlada ima i ima tobogane za dicu, al je onda kad smo mi bili (6.mj) bila dosta velika gužva.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Mi smo nakon duge potrage otisli u bluesun hotel alan starigrad paklwnica..all inclusive,imaju bazene,plaza pod nosom,dosta hladovine,djecje igraliste..za malo vecu djecu animacije..super nam je..i bar sam tjedan dana oslobodena kuhanja

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Super, medsr, uživajte!! 😊
    Ja sam u razmišljanju trenutno di za vikend na cjelodnevno kupanje. Nešto na potezu od Omiša do Trogira, a da nije gužvara. Sad smo trenutno na Žnjanu, kupali smo se ja i muž naizmjence, njega se ne usudim tu kupat, previše je ljudi čak i u ovu uru, ne znam možda sam ja luda 😋



    [tickerfactory.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Bljubica


    MAMA PRVI PUT


    Jel ima ko iskustvo sa murterom i plazom slanica?
    bila ja,ali ne s bebom, nego busom punim osnovnoškolske dice 
    plaža je odlična pješčana, dosta plićaka, malo hlada ima i ima tobogane za dicu, al je onda kad smo mi bili (6.mj) bila dosta velika gužva.

    A rezervirali smo apartman na murteru jer je dosta toga vec i popunjeno pa nemamo izbora a i ako bude guzvetina imamo auto pa lako nademo neku skrivenu uvalu za kupanac ma bitno da bilo di odemo samo da se maknem od doma i zg 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.