Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Sad malo glupo pitanje..to si unajmite brod to tamo ili kako? Mislim koliko cesto to vozi..hehe seljo beljo sam :)
    Kimito haha super..
    Curke nista, ako se ulovilo u isto vrijene sve u vodicama onda moramo nekavo druzenje organizirat “klokanice na moru” 

    zebrica

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Sad malo glupo pitanje..to si unajmite brod to tamo ili kako? Mislim koliko cesto to vozi..hehe seljo beljo sam :)
    Kimito haha super..
    Curke nista, ako se ulovilo u isto vrijene sve u vodicama onda moramo nekavo druzenje organizirat "klokanice na moru" 

    Ma kakvi, imas redovite trajektne linije, vozi svaki dan… Mislim da u sezoni naravno bude i vise linija…
    Ja sam bila par puta u Vodicama, ali me toliko iznervirala ta gužva i osjecaj da ce mi se netko nasloniti na mene koliko mi je blizu na ručniku da vec par godina u širokom luku zaobilazim…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice 
    Duji su sad 3ipo miseca i planiram s njim ovo lito na more, ne znam jeste vodili tako malu bebu na more? Šta nam sve triba od rekvizita - da se znamo pripremit? Kako izgleda takvo kupanje?
    Duje gusta u kadi, nadam se da će mu odgovarat i more 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    meni tak zao kaj ove godine ipak necemo na more. sva lova otisla za stan:) al dobro uvijek postoji sljedece ljeto:)) svi vi koji idete fino se nakupajte i za nas i uzivajte. puno pusa

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Mi ćemo u Drage ove godine. Ak hoćete hlad tamo ga ima i previše. Borova šuma duž cijele plaže, nema gužve skoro nikad, milina. Nismo sad gledali plićak, pješčane plaže i to jer mi nije bitno, mala ionak ne bude sam išla u vodu i igrala se. A ovo je za bebu raj. Prekrasno nešto. Jako mirno mjesto.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Moj savjet je da s bebama idete na otoke. 

    Zaton kraj Zadra..uistinu pjescana plaza, plitka, ma milina za djecu, ALI! Meni osobno tamo smrdi, ne volim guzvu i kad more ne cirkulira, kao ustajalo mi je. Mozda u ranijem ljetu, kad nisu prevelike guzve, ali 8 mj nema sanse..
    Zasto otoke? Zato sto se meni gade pretrpane gradske plaze. Svaki od tih ljudi na sebe stavlja neku kremu, i onda to sve pluta po moru..bljak. Netko je spomenuo Drage. Ako su to Drage kraj Biograda (ima ih vise), super setnica, super hladovina, ali dio za uc u more “ko covik” po pijesku je katastrofalno pun ljudi u 7-8 mjesecu i more se pretvori u uljnu mrlju. 

    Na otocima uvijek mozete nac svoj kutak mira, zrak je neusporedivo cisci, more da ne spominjem..ako su djeca malo veca mogu pecati ribu za igru (sa odraslim u nadzoru naravno), skupljati skoljkice i sl. Najveci problem sa otocima je taj sto je dosta obale “divlje”, znaci nije betonirano itd, nego su skrape i morate bas pogodit pravu lokaciju.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Slazem se s odabirom otoka za ljetovanje  Iako je sve to individualno. Osobno uvijek idem na otok, svake godine drugi, obozavam nase prelijepe otoke i njihove plaze. Iako je i tamo sve veca guzva, ali zato postoje uvalice, malo vise setnje i skoro pa si sam na plazi hehe. Ove godine idemo s bebom pa necemo moci predugo setati po suncu trazeci plazu, zato nam je bitno da smo negdje u blizini plaze, a i da otok nije predaleko za putovanje. Razmisljamo o Losinju.

    Lollypop, neka preporuka?

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni je sve dalje od Krka predaleko jer imamo jedno dijete koje se ne voli vozit :D

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Bljubica


    Pozdrav mamice 
    Duji su sad 3ipo miseca i planiram s njim ovo lito na more, ne znam jeste vodili tako malu bebu na more? Šta nam sve triba od rekvizita - da se znamo pripremit? Kako izgleda takvo kupanje?
    Duje gusta u kadi, nadam se da će mu odgovarat i more 

    S prvom smo išli s 4 mj na more, bio je 9. mjesec pa se nismo nešto pretjerano kupali nego se više brčkala na našim rukama :D Kupili smo ono odijelce dugo da joj nebude zima. A od rekvizita suncobran, krema za sunčanje, šeširek, neke igračke, prostirka, rezervno za obuć, ručnik i flašice s vodom/hranom :D

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    beag


    Slazem se s odabirom otoka za ljetovanje  Iako je sve to individualno. Osobno uvijek idem na otok, svake godine drugi, obozavam nase prelijepe otoke i njihove plaze. Iako je i tamo sve veca guzva, ali zato postoje uvalice, malo vise setnje i skoro pa si sam na plazi hehe. Ove godine idemo s bebom pa necemo moci predugo setati po suncu trazeci plazu, zato nam je bitno da smo negdje u blizini plaze, a i da otok nije predaleko za putovanje. Razmisljamo o Losinju.

    Lollypop, neka preporuka?

     “moji otoci” su otoci srednjeg jadrana, olib silba dugi otok ugljan. Ne preporucujem nista, ne mogu preuzet odgovornost  silba je otok bez auta, na cijelom otoku ima 1 traktor. 
    Izuzev ugljana koji je prilicno povezan s kopnom, ovi ostali otoci su prakticki netaknuta priroda..svugdi je lipo, a sad koliko ima setnje do neke plaze..ovisi o apartmanu. Ja bi definitivno pitala kakva je plaza u blizini i malo guglala, da nebi bilo da je i luka sa brodovima “plaza”.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.