Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Posteljina - citam sto pisete i upijam jer iskustva nemam…joj, koliko toga treba nabaviti🤔malo me panika hvata
    Zubno meso - sto ste ono rekle da pomaze osim paradontaxa?

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Hahaha hvala cure, volim i kad me nasmijete dok me hrabrite 🤭🤭
    Ma narucit cu od ovog ludila i jedan “mamin pomagac” (hm hm znam da znate na sto mislim), ali bez vibracija, samo ga stavit dolje da zatvorim rupicu i nema trt mrt 😂😂😂😂😂
    Yvette od prije potresa je nalaz 35mm, znaci cca 10ak dana?! Ali kazem, ja sam nekako uvjerena i da je taj strah, trcanje dolje gore po tim nesretnim stepenicama na drugi kat i to u nekoliko navrata (a inace se trudim jako sporo hodat, a trcanje nikakvo pa taman da se dijele krafne haha) i skoro 2h stajanja ucinilo svoje..e i kad je muz dosao po mene smo jos 2h sjedili na parkingu, polulezeci sam bila, al opet znas kako je u autu, nismo se usudili u stan uc..
     inace stojim koliko mi treba da operem zube, jedem polulezeci na kaucu, ne tusiram se svaki dan, pofriskam se samo kratko po strateskim dijelovima, kosu operem 1x u punih 10 dana kad mi vec krene bit tako masna da mi i pojacano ispada..od depilacije totalka odustala, oblacim se na krevetu, sad kad sam kuci mi muz navuce tajice i carape..tako da sam uvjerena da ni to ne bi bilo tako smanjeno da nije bilo te nesretne nedjelje..

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Rose1

    Posteljina - citam sto pisete i upijam jer iskustva nemam…joj, koliko toga treba nabaviti🤔malo me panika hvata
    Zubno meso - sto ste ono rekle da pomaze osim paradontaxa?


    Meni meso ne kvari više, to je trajalo cca od 15.-23.tj,ali me boli cijela vilica. Stalno osjećam  laganu ali neugodnu bol. Ne znam je li to isto od trudnoće 🤔 to mi se prije događalo kada bi slijedila prehlada ili kod migrene, ali sada sam zdrava i nema migrenu.
    Paradontax je inače za zubno meso super ali meni u trudnoći ništa nije pomagalo

  • Avatar Suzi3025

    Suzi3025

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ja sam nasla neku tetu na fejsu sto radi sve setove,znaci poplun,jastuk i navlake i ogradica po mjeri.cijeli set bi kostao oko 500 kn a navlake sa ogradicom su oko 150 kn. Zove se Iva Sertic ili tetra pelene za djecu

    [lilypie.com]

  • Avatar Suzi3025

    Suzi3025

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Suzi3025

    Ja sam nasla neku tetu na fejsu sto radi sve setove,znaci poplun,jastuk i navlake i ogradica po mjeri.cijeli set bi kostao oko 500 kn a navlake sa ogradicom su oko 150 kn. Zove se Iva Sertic ili tetra pelene za djecu


    Ispravak 5u1 set kosta oko 380 kn

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rose mene stvarno spasio Paradontax, moras cetkat i kad krvare jer onda imamo tendenciju bit njeznije pa ti bakterije ostanu, a moras ih ocistit van, nazalost dosadno flossanje zubnim koncom jer jako jako korisno, ja jos i ispirem listerineom..imas i elmax zubnu pastu koja je dobra..
    Zna i kadulja pomoc, samo muckaj i grgljaj, pazi da nikako ne progutas jer je zabranjena u trudnoci!!

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Rose1

    Posteljina - citam sto pisete i upijam jer iskustva nemam…joj, koliko toga treba nabaviti🤔malo me panika hvata
    Zubno meso - sto ste ono rekle da pomaze osim paradontaxa?

    Meni meso ne kvari više, to je trajalo cca od 15.-23.tj,ali me boli cijela vilica. Stalno osjećam laganu ali neugodnu bol. Ne znam je li to isto od trudnoće 🤔 to mi se prije događalo kada bi slijedila prehlada ili kod migrene, ali sada sam zdrava i nema migrenu.
    Paradontax je inače za zubno meso super ali meni u trudnoći ništa nije pomagalo


    Meni krvari u zadnje vrijeme, a sad i boli nekako, smeta…a ne bih cudila da se na kraju i koji zub upali 

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Trudy bas gledam vrece za spavanje, mislila sam uzet od 0-3mjeseca jer ocekujem manje bebice pa me strah da ne otklizu u tu vrecu ako uzmem vecu…a iduca velicina je 3-6mj..hm ja racunam da bi moji mogli stat u ovoj 0-3m bar 4mjeseca..a po 100kn su..sta mislis? 🙈

  • Avatar Suzi3025

    Suzi3025

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jel se smije atavljat ovdje link neke stranice? Izbacilo mi da sam prekrsila prqvila 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Dora4

    Rose mene stvarno spasio Paradontax, moras cetkat i kad krvare jer onda imamo tendenciju bit njeznije pa ti bakterije ostanu, a moras ih ocistit van, nazalost dosadno flossanje zubnim koncom jer jako jako korisno, ja jos i ispirem listerineom..imas i elmax zubnu pastu koja je dobra..
    Zna i kadulja pomoc, samo muckaj i grgljaj, pazi da nikako ne progutas jer je zabranjena u trudnoci!!


    Znaci da koristim zubni konac iako krvari? Sutra cu nabaviti kadulju i paradontax. U pocetku trudnoce sam ga koristila

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.