Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    CurlySue

    Ovo moram podijelit s vama 😅
    https://ibb.co/LRpw81y [ibb.co]


    Aaaaa top, krafnice🍩🍩🍩inace pat pat ima preslatke stvari, ne znam jel tko od tamo narucivao

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    CurlySue

    Ovo moram podijelit s vama 😅
    https://ibb.co/LRpw81y [ibb.co]


    Preslatko 💜💜💜

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Rose1

    Posteljina - citam sto pisete i upijam jer iskustva nemam…joj, koliko toga treba nabaviti🤔malo me panika hvata
    Zubno meso - sto ste ono rekle da pomaze osim paradontaxa?


    Ej.
    Ja ti koristim zeleni Elmex, i dobar mi je.
    Preporucila zubarica, pa probaj🙂

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Curke s menstrualnim bolovima mam pitanje. Koliko ih često osjećate i što su vam točno rekli da bi uzrok trebao biti? Što u vašem slučaju mirovanje znači: strogo ležanje i samo wc ili je moguće raditi neke lakše poslove i kuhati? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Curly hahahaha vrh!!!! 🍩🥰
    Vrapcic ne znam sorry! Mrvičak ce ti znat sigurno..
    Trudy hvala ti draga 😘

  • CurlySue

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Pat pat je super, sad imaju popust iako su dosta skupi inace, al ne znam kak je s dostavom i svim ostalim… Slinim nad slikicama vec danima 😂🙈

    [lilypie.com]

  • CurlySue

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Vrapcic, meni je doktor iskljucio upalu i cista je nestala pa su u pitanju bili ligamenti. Mirovanje iskljucuje odnose i teze fizicke napore (nista teglit, dizat, saginjat se…)s ouno odmora, a strogo mirovanje je lezanje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Suzi3025

    Suzi3025

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ja nemam menstrualne bolove ali zato imam bolove uzasne u preponama i jedva hodam vec tj dana..ako legnem na pola sata na kauc vise se nemogu dici nikako od bolova.. tako mi je bilo i u prvoj trudnoci i napatila sam se..nekad sam znala stajat 10 min na jednom mjestu jer nisam mogla pomaknut od bolova i plakala i psovala..mislim da ce me opet isti takav scenarij cekati 😭😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    CurlySue

    Pat pat je super, sad imaju popust iako su dosta skupi inace, al ne znam kak je s dostavom i svim ostalim… Slinim nad slikicama vec danima 😂🙈


    Ja sam gledala robu za dojenje ali nista bas nije pamucno pa sam odustala.. ne znam kakav im je sastav djecje robice, nisam gledala.
    Aha, i za vrece za spavanje sam jos htjela napisat da su meni i zimske i ljetne bez rukava..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Curly Sue jaox pa ono bi svaka od nas trebala kupiti i onda okinuti jednu milenijsku fotografiju 🍩🍩❤😍😍
    Dora kad si bila pisala da ste izasle sve po onom snijegu vani i da si jos stajala dugo u autu ja sam se bojala da ne navuces neki cistitis ili upalu grla, bas sam tad razmisljala o tome, onako boaih noga ste istrcale na onu hladnocu…sigurno da ti je od toga taj cerviks skracen. Ali lezi i miruj, i njegovo skracivanje se moze zaustaviti strogim mirovanjem. Ja znam da ce sve to biti super i ok 😘
    Vrapcic vidis dobro pitanje za posteljinu, ja sam Matejev krevetic i posteljinubpoklonila jer sam mislila da mi vise nije sudjeno tako da sve to iznova moram kupiti, sve cu skrinsotati da imam na jednom mjestu.
    Yvette hvala ti na rijecima ohrabrenja, ma ovo je mjesto cista pozitiva ❤
    Potpisujem za cetkicu, najbolja mi je Curaprox soft 1560 i to ljubicasta 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.