Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mocho

    Mocho

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Dora samo hrabro naprijed, dan po dan jer svaki dan je bitan i bit će sve u redu. Jake su te dva mala bićenca, vjeruj mi da se i oni bore svaki dan zajedno s tobom. I ako izađu van ranije, oni su ti takvi borci, bit će im pružena sva medicinska pomoć i da vidiš! 😘😘

    HZZO - evo nove objave da su zbog zatrpanosti mailboxa otvorili dodatne mail adrese po regijama u Zagrebu  Ja nemrem vjerovati da se mi u 21.stoljeću borimo s ovakvim stvarima, da državne službe nisu digitalno pismene. Mogu zamisliti kaos koji je tamo njima sada nastao s tim klasifikacijama i zatrpanosti… Pošto nisam dobila automatski odgovor od pisarnice, poslala sam i na klovićevu (novi mailbox naveden za moj kvart) i eto nisam ni tamo dobila automatski odgovor. Držite fige da mi ipak dobijemo neke novce za ovaj mjesec 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Martina i ja imam stalno mokre gacice i ne mogu bez dnevnog uloska. Vjerovatno je sve ok 👍
    Dora sve su ti cure rekle, probaj ostati pozitivna i miruj sto vise. Dr vjerojatno moraju reci najgori scenarij cisto da se ograde a najcesce bude sve kako treba ♥️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Dora draga, zao mi je sto nije pregled bio kakav bi htjela, al evo, bebice su stvarno lijepe velike narasle 😘 ja sam sigurna da ti doista radis sve kako ti doktori kazu i da se cuvas maksimalno 😘 i samo tako nastavi. Ja imam primjere oko sebe cura koje su imale jednu bebicu pa su eto igrom slucaja rodile prije 30.tjedna, i to manje bebice od tvojih 😉 i danas su sve zdrava djecica kojima nista ne fali 😊 neka si ti ipak narucila neke stvarcice, ja ni ne sumnjam da cete ih koristit 😘
    Sto Se posteljine tice, ja imam 4 donje plahte s gumicom (navlaku za poplun i jastuk, 4 gornje plahte, poplun) i ne koristim nista osim tih donjih plahti jer mi mali jos uvijek u vreci spava. Te vrece isto mozete malo vece kupit pa se lako podvrnu dole, da se ne kupuje stalno po velicina… Ja imam par tanjih, par debljih i stvarno mi je to super. Bar znam da je pokriven. Probala sam s poplunom/dekicom prvo vrijeme al uvijek bi se odmah otkrio i onda sam odustala

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Dora moja znam al vjeruj jedina opcija za nas sa blizancima je bugabooo..Skupa al ja se tjesim bar ovde kod nas se uvjek mogu jako dobro ponovo prodati.Recimo osnovni set 2 kosare i spotska sjedala kosta 1500 eura s tim da ti svaka prodavnica a ja vec imam kupon 10 %..a uvjek ih mozes prodati za 1000 eura tako da ja se tako tjesim..sto se tice posteljine ja sam iskreno dobila na poklon jedan krevetac standarde velicine i to cu za pocetak da koristim za obe bebe ,posle cu da kupim jos jedan ..Jastuke i deke necu da koristim na pocetku samo vrece za spavanje je najsigurnije ..ostalo po potrebi se uvjek moze dokupiti ..

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Dora drzi se, svea ti je tako lijepo napisala i ja ne mogu nista drugo nego se sloziti. Mislim da doktorica mozda i nema najbolji pristup, istina je da i zene koje su otvorene uz strogo mirovanje izguraju. Ti jos nisi, iako je cerviks skracen, vi to definitivno mozete izgurati. Pisala si da je cerviks bio 35 mm pa me zanima kada tj u kojem periodu se skratio na 15 mm? 
    Maree drzi se i ti, bit ce sve ok ❤
    Posteljina mi smo uzeli 3 donje plahte s gumicom 120x60, ljetnu vrecu za spavanje te imamo i dvije lagane dekice. Poplun nisam planirala uzimati kao ni jastuk. Citala sam za jastuk da nije bebama ni potreban 🤔
    Kaktusice drago mi je da si se brzo smirila i vratila 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    martina29

    Bok cure,oprostite sto upadam i gnjavim vas ali ako moze koja pomoci i umirit me,naime sinoc i danas u 2 navrata sam primjetila malo mokro na gacicama..e sad ne znam dali mi je pobjegla koja kap mokrace naknadno ili nesto drugo..naravno odmah mi je pala na pamet plodna voda i panika nastila,sinoc nisam nista panicarila stvarno sam mislila da je mokraca ili neka vlaznost iznutra ali sad se vec brinem,nije nista obilno jednostavno malo mokro na gacicama ali dovoljno da se moze opipati rukom. Da li se koja od vas susrela s necim takvim i da li je moguce uopce da je stvarnk plodna voda u ovim tjednima? Inace nemam nikakve tegibe i probleme tokom cijele trudnoce. Danas sam 25+6. Hvala na svakoj pomoci i odgovoru . Sutra svakako planiram nazvat gin


    Meni je tako i kad nisam trudna, a sada u trudnoći mijenjam troje gaćice dnevno. Ne vjerujem da je plodna voda. Obični iscjedak. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    yvette

    Dora drzi se, svea ti je tako lijepo napisala i ja ne mogu nista drugo nego se sloziti. Mislim da doktorica mozda i nema najbolji pristup, istina je da i zene koje su otvorene uz strogo mirovanje izguraju. Ti jos nisi, iako je cerviks skracen, vi to definitivno mozete izgurati. Pisala si da je cerviks bio 35 mm pa me zanima kada tj u kojem periodu se skratio na 15 mm?
    Maree drzi se i ti, bit ce sve ok ❤
    Posteljina mi smo uzeli 3 donje plahte s gumicom 120x60, ljetnu vrecu za spavanje te imamo i dvije lagane dekice. Poplun nisam planirala uzimati kao ni jastuk. Citala sam za jastuk da nije bebama ni potreban 🤔
    Kaktusice drago mi je da si se brzo smirila i vratila 😘


    Mislim od potresa jer je prije toga bila na pregledu? Ispravi me Dora ako griješim 

  • CurlySue

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Dora, krafnice hrabrice, sve ce bit ok. Kao sto je marmar rekla, doktori koji nisu tvoji maticni imaju to neko ogradivanje pa te u glavu pripreme za najgori scenarij, no sigurna sam da ces ti izdrzat i ovaj minimum od 34 😁 a i puno vise. Imas divnog doktora koji ce te i dalje pratit, bebice su super ( nece one nikud ako tata stvarno ode po krafnice 😅), a imas i podrsku svih nas 😘  kao sto kaktusica kaze, miruj i odmaraj, klikaj po shopovima, nikakve frizure i depilacije, rode se zalazu za al naturale 😂 zamisli scenu dolazis u rodiliste na 34+ i narucujes frizuru kakvu zelis… Samo nek netko proba odbit 😁
    Salu na stranu, samo zadrzi taj svoj pozitivan stav i bebice ce stici u pravo vrijeme, bas onako savrsene kakve i trebaju bit ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Zanima jer me meni bio 33 mm prije 2 tjedna, nisam uopce razmisljala da se brzo moze skratiti. Hm

    [lilypie.com]

  • Avatar elena26

    elena26

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Draga Dora, vjerujem da ste vi odabrani biti mama ovim dvijema bebicama bas zato sto ste uvijek toliko snazni i spremno sve izdrzavate, a blizanacka trudnoca nosi svoje izazove. Bas zato ne sumnjam da cete dogurati do zeljenih tjedana i da cete uzivati sa vasim bebicama. 💙❤️ Twice the Joy, Twice the Love, Twice the Blessings ❤️💙 

    02.07.2020. Maya 💗
    27.10.2021. ❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.