Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Bebac joj mišek slatki. 💚 Stižem tamo! 💗
    Anavo drago mi je da ti je ok. 👍

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Jutro cure!  Onaj žuto-zeleni gusti iscjedak za koji sam pitala jučer ujutro je ipak bio sluzni čep koji je nastavio ispadati pod večer kad su i krenuli trudovi.  Od 7 do 3 sam imala trudove, pa me dragi nagovorio da krenemo u bolnicu kad su bili u razmaku od 3min.  Ja sam bila uvjerena da se nisam ništa otvorila i da ću još jedno vrijeme biti u tim trudovima no na pregledu 8cm otvorena,  bez klistira odmah u boks i u 4.11 rodio se naš Maro dug 49cm i težak 3500gr. Stavili su jedan produženi šav jer sam skroz malo popucala -čak su se nećkali da li šivati ili ne. Babica me pitala dal sam masirala međicu jer je mekana tako da samo pijuckajte čaj lista maline,  garantiram uspjeh. Javljam vam se kad se malo odmorimo pošto cijelu noć nismo spavali.  

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Jutro cure! Onaj žuto-zeleni gusti iscjedak za koji sam pitala jučer ujutro je ipak bio sluzni čep koji je nastavio ispadati pod večer kad su i krenuli trudovi. Od 7 do 3 sam imala trudove, pa me dragi nagovorio da krenemo u bolnicu kad su bili u razmaku od 3min. Ja sam bila uvjerena da se nisam ništa otvorila i da ću još jedno vrijeme biti u tim trudovima no na pregledu 8cm otvorena, bez klistira odmah u boks i u 4.11 rodio se naš Maro dug 49cm i težak 3500gr. Stavili su jedan produženi šav jer sam skroz malo popucala -čak su se nećkali da li šivati ili ne. Babica me pitala dal sam masirala međicu jer je mekana tako da samo pijuckajte čaj lista maline, garantiram uspjeh. Javljam vam se kad se malo odmorimo pošto cijelu noć nismo spavali.


    Odlicnoooo draga, ajme kako brz porod. Cestitam od srca🥳🥳🥳dobro nam dosao Maro💙

    💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 538

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Jutro cure! Onaj žuto-zeleni gusti iscjedak za koji sam pitala jučer ujutro je ipak bio sluzni čep koji je nastavio ispadati pod večer kad su i krenuli trudovi. Od 7 do 3 sam imala trudove, pa me dragi nagovorio da krenemo u bolnicu kad su bili u razmaku od 3min. Ja sam bila uvjerena da se nisam ništa otvorila i da ću još jedno vrijeme biti u tim trudovima no na pregledu 8cm otvorena, bez klistira odmah u boks i u 4.11 rodio se naš Maro dug 49cm i težak 3500gr. Stavili su jedan produženi šav jer sam skroz malo popucala -čak su se nećkali da li šivati ili ne. Babica me pitala dal sam masirala međicu jer je mekana tako da samo pijuckajte čaj lista maline, garantiram uspjeh. Javljam vam se kad se malo odmorimo pošto cijelu noć nismo spavali.


    Cestitke!! 🥳🥳🥳

  • RitaM

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Pčelice, čestitam od srca! Sve najbolje vam želim, puno zdravlja i sreće! ❤💙🍾🎉

  • RitaM

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Neke su se vec preselile pa ajmo sve😊 ljetne bebe 2020 3.dio vas ceka 🥰


    P.s. Cure, dodite nam u novu grupu 😊🤗

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Pcelice cestitkeeee, dobrodosao Maro 🐞❤️🐞🌹🌹🌹

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggy_1

    Maggy_1

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Jutro cure! Onaj žuto-zeleni gusti iscjedak za koji sam pitala jučer ujutro je ipak bio sluzni čep koji je nastavio ispadati pod večer kad su i krenuli trudovi. Od 7 do 3 sam imala trudove, pa me dragi nagovorio da krenemo u bolnicu kad su bili u razmaku od 3min. Ja sam bila uvjerena da se nisam ništa otvorila i da ću još jedno vrijeme biti u tim trudovima no na pregledu 8cm otvorena, bez klistira odmah u boks i u 4.11 rodio se naš Maro dug 49cm i težak 3500gr. Stavili su jedan produženi šav jer sam skroz malo popucala -čak su se nećkali da li šivati ili ne. Babica me pitala dal sam masirala međicu jer je mekana tako da samo pijuckajte čaj lista maline, garantiram uspjeh. Javljam vam se kad se malo odmorimo pošto cijelu noć nismo spavali.


    Čestitam od srca 💐

    [lilypie.com]

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Rio to je ulaganje, tako se to treba gledati. 😅 Eto i dido ti je potvrdio. Samo to reci mužu. 😊😊😊


    Ja umjesto dido citala dildo 😂😂😂😂 izgleda da mi nedostaje S

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Pčelica dragaaaa čestitam od srca! ❤️❤️❤️
    Drago mi je da je dobro sve prošlo. 😍😍😍

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.