Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 538

    Prijavi adminu

    Rio, Panda taj iz ikee nije podnica u komadu nego su resetke. A nekak cu uglavit nekakav rucnik, samo hoce se to vidjeti na van? 😂 Mora mi bit lijepo hahahaha 
    Rose kakav ti madrac imas? Odakle? Ja sam mislila uzeti onakav kakav Mokvica ima, ali sad mislim da cu u MagicBaby nekakav od 12cm 😂 
    Vrapcic bas dobro ovo vase izgleda. Ja sam na kraju odustala od spajanja s nasim krevetom jer je nas krevet jako visok, taman nam je u ravnini ove najvise podnice, a ako spustimo isto bi trebali 2 madraca uzeti. Tako da sam ja zakljucila da cemo probati bez spajanja pa ako bas ne bude islo napravit cemo ovako kao ti. Imas onih ukrasnih “plahti” koje vise dolje sa gornjeg madraca da ti se donji uopce ne vidi, ne znam jel znas na sto mislim, ne znam bolje objasniti hahahahah

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Fenjer dada, baš sam si mislila kupiti tu kao plahtu koja visi, kao ukrasna. Uglavnom shvatile smo se. 😊

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Cure samo da vas pozdravim ,danas nam je 7 dana napokon smo poceli dobijati ba tezini . Komb.dojenje i dohranu ne pitajte ..red hrane pa pelena i tako u krug. Vidim Zmya pise da se mali piski kad hoce ..hahah i moji jedan je zapisao dr.danas drugi mene ..i tako . .sto se tice vitamina D kod nas svi piju i dobijaju oleovit cak sam ga ja cjelu trudnocu pila ..al za bebe kazu daje bolje od firme pure ..jel taj ne sadrzi kikiriki ulje id kog bebe dobijaju grceve ..ja sam uzela tako pa vidjecemo iskreno ja cekam da grcevi pocnu strah me …ja vas citam kad stignem al zao mi je aktivnija da budem ne mogu ..u sredu kad sam bila kod dr.kad mi je rekla da imaju pomalo zuticu mali procenat kad nisam udar dobila …al srecom evo dabas je bolje ..a nisu mi rekli to u bolnici jel taj nalaz nije bio toliko povecan vev valjda na granici ..pa moramo da pazimo da se ne uspavaju da jedu zato sam uzela tu kom.dojenje i dohranu jel nema sanse da toliko ih nadojim obojicu .oprostite sto ovoliko pisem ..pusa za sve mame bebice i nase drage trudnice ♥️♥️♥️Demir i Benjamin sa mamom ♥️♥️♥️♥️♥️

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Prvo cu indy imena komentirat- benjamin je bio moj favorit, muzu se ne svidja. Pa mi jos nemamo ime 😂😂
    Vrapcic ja sam isto ful zivcana zadnjih par dana jer mi je dosta vise svega 😄 zato i radim gluposti…
    Pupak ja sam octenisept + kompresom obrisala svako jutro. I jedna sam od sretnica cijoj je bebi mjesec dana trebalo da batrljak otpadne 🙄🥳
    Rose ceka li ta T iz sobe u bolnici mozda blizanke? 😄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/nnVH3KV [ibb.co] evo mi moramo ovako i preko samo bodi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Žuža

    Žuža

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Vucice nama su rekli ne dirati pupak. Ali recimo Tinu je pupak sad kao osusen i uopce nema ni gazu ni nista. Samo tak suho to stoji. I imam osjecaj da se to sad samo ceka da otpadne.
    Ako dojis (ne sjecam se sta si pisala ili nisam procitala), pazi na pokakane i popisane pelene. Nama u ponedjeljak isto dolazi patronazna. Ne brini se i nemoj se bojati. Samo neka fino papa, presvlaci, mazi se. Brzo ce pon ili ut ❤️
    Nisam stigla citati bas previse 😢 Preletila sam. Mi stigli jucer doma. Dijastazu mi nitko nije gledao, ali imam ju milijun posto. Narucila sam si pojas. Stize mi u ponedjeljak. I zvat cu frendicu fizio da mi pokaze vjezbe. Bas mi je ostao stomak i cijeli je boze me sacuvaj 🤦‍♀️ nisam se jos vagala. bas me zanima koliko sam na porodu izgubila. bit ce 4 kile 😂😂
    uzivajte krafnice 😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Neke su se vec preselile pa ajmo sve😊 ljetne bebe 2020 3.dio vas ceka 🥰

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    fenjer

    Cure koje imaju krevetice iz ikee, imam pitanje. Pise na podnici da ide madrac do max 12cm, mi smo mislili uzeti od 15cm i sad vidim ovo. Jel postoji neki razlog za to ili? Kakve vi imate madrace?
    Krevetic je gonatt, ako to sto znaci 😂
    https://ibb.co/rbSpxnY [ibb.co]

    Da, razlog je taj da kad ga staviš na gornju razinu bit će ti pre visok. Na donjoj ok, al na gornjoj pre visok. Mi imamo Guliver i mislim da je ista stvar kao s vašim. Naš madrac je 12 cm i za Guliver je pre visok, malo smo se zaletili s tim. 🤦‍♀️


    Mene je Vrapčić savjetovala (i hvala ti🥰 ) pa smo uzeli madrac 10 cm visok. Onda jednom kad joj spustim možda kupim taj malo deblji…
    ___
    37+5

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Trudy hehe da,da, ceka😉
    Uh, mjesec dana je trebalo da otpadne, jao
    Fenjer vitapurov madrac
    Indy saljem vam😘🤗

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Indy puno ti pozdrava šaljem. Nadam se da će bebe i dalje dobivati na težini i da će biti sve ok. 🙏 Držim fige! Imena su prekrasna! 💙💙
    Trudy super ti je taktika. Što više čovjek radi, zaboravi na gluposti, samo sam ja neka troma sva. 🥴🥴🥴

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.