Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mino19

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ja isto definitivno ne bi da se rastanemo. Imamo jos puno toga za podijelit. A sad idemo u jaslicareee🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    nena1986

    OMG…. ovo je proletjelo! Prvo čestitke Matiji s velikim zakašnjenjem na prvom veeeelikom ročkasu ❤❤❤
    A onda nema da se pozdravljamo! Tu lijepo sve ročkase proslavimo a onda počasno u Jasličare!! Pripremim grupu kroz koji dan, Ivonne je sredila logistički dio.
    Imamo četiri zuba, priča samo njam njam i mamama. Puzi efikasno i hoda uz rub kutne, samo je pitanje kada će se pustiti. Baca hranu po podu, gura ruke u utičnicu, pljuje, dama nema šta 👌
    I da, u ponedjek je dan D. Vraćam se na posao. Baka servis nastupa. Već sad se trese. Sreća/nesreća, živi ispod nas. Zamolila sam ekipu da me prvi tjedan stave samo u jutarnju smjenu, da ne radim odmah cijeli dan, i zbog nje i zbog dojenja. A kako će to stvarno izgledati pojma nemam. Sve sam si hrabra a plače mi se 😭😭😭


    Neno, drzi se. Ja za 2 tjedna isto pocinjem radit. Sad je nekako sve lakse i ljepse, a umjesto uzivancije, ide se radit 🤦🏻‍♀️ U jaslicarima cemo se bome tuzit na posao 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Krino jeste dobili vrtić?
    Mi jesmo

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Krino jeste dobili vrtić?
    Mi jesmo


    I mi smo. Fala bogu. 131 jaslicar dobio, 88 odbijeno… 🤦🏻‍♀️ Kao, sretna sam i tuzna i cudno mi je i sveeee

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Je, sve mi je čudno. Dvoje djece u vrtiću, nekako si djelujem stara🥴

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
    Sorry na upadu, ali ima li koja knjigu Beba vođa dohrane, a da ju želi prodati?
    Ako da, javite mi se na mail 🌺 pesorda.ana@gmail.com
    Hvala!😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.