Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    Ja mislim da oni vise toga kuze nego mi primijetimo 😊. Moja curka je stvarno rano pocela s blebetanjem, i cesto pravilno ponovi (vise slucajno nego svjesno) neke (kratke) rijeci, pa me bas iznenadi. I totalno se primjecuje kako vjezba izgovarati slova. A kad brbra bezveze onda je isto “pa pa pa” glavno sto izlazi iz nje 😅. Da ne pokaze s prstom pravu stvar mislila bi da ne kuzi sto govori kad joj je sve “pa”. I vjecito proizvodi neke zvukove kad je budna. Prakticki nikad ne suti 😂. Kolko je verbalno napredna, tolko je fizicki lijena 🤣 🙈.
    Mi od danas uvodimo jaje. Vec se veselimo palacinkicama i muffinima 😊 drzite fige da nema nikakvih reakcija.
    Kako ste vi ostali? Nesto smo se malo umirili zadnjih dana. Ili nam treba opet neka vruca tema poput autica na akumulator 😅.
    Btw, mame koje dojite, jel se vi pojacano znojite? Kod mene sve gore kako dolazi ovo toplije vrijeme. Mogla bi 10 put dnevno pod tus 🙈


    Dojenje i znojenje je najgore bilo prvih 2 mjeseca, smrdila sam SMRDILA
    Sad ne, ili samo ja to ne osjetim 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    I sretan 1. rođendan najstarijem malom članu grupe🎉🎉🎉🎉🎉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    hvala svima na čestitkama! a znam da treba neko vrijeme priči od dojenja da bi mogla na uzv, zato moram podhitno prestati, ali ne znam kako. probala sam i bebimil, no gospon uopće neće flašicu. pomalo da mu smanjujem sisanje,sad ću probati i s kravljim mlijekom 😩 
    u zadnje vrijeme i dobro spava, iskreno da ne moram nebi se s tim toliko zamarala. 
    e sad će pomalo krenuti rođendani wweeeee
    mi smo radili neku običnu tortu, s tim da je on malo pokupio prstima šlag i ukrase, pobacao na pod, obavili slikanje i jedva je čekao pobjeći i raditi gluparije. kao da to nije njegov rođendan i njega se to ne tiče. inače mu ne dajem slatko da jede, njegove grickalice su oni baby keksi plazma, smoki kukuruzni i probali smo obični smoki i nije alergičan na kikiriki hehhe 
    uglavnom se davi u voću. breskve trpa sam iako ih teško hvata, sve mu bježi pod prstima, bananu jede ko mali majmun, jagode smo prvi put probali prije mjesec dana kod moje mame, domaće , neprskane. uglavnom sve voće obožava. sad za doručak je pojeo malo kruha sa sirnim namazom i pola voćnog jogurta ali je bio lud jer je vidio breskve na stolu, tako da sam mu morala čistiti breskvu i pojeo je cijelu 🤣🤣
    da, sad napokon hoda, ali opetkombibira hodanje i puzanje. to me tako živcira jer je stalno prljav i poderan i ne namjeravam mu još kupit nove cipele, nek bide ko najveći beskućnik 🤣🤣

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • marlona

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Sretan rođendan malom slavljeniku!! 🥰🥳🎉🎂 Veliki dečko 🤗🤗 
     I meni je danas rođendan, slavili smo sa svekrićima, najeli se roštilja i torte, za večeru gs složio taquitose 😁 vježbali smo puhanje svjećica za curku, i njoj će brzo godinica 😌 ona stoji već par mjeseci i hoda uz namještaj, ali ne pušta se još. I sad i ona viče po cijeli dan. I ona voli pse, mačke i djecu, za njima najviše viče kad ih vidi 😁 kad vidi bebu se sva rascvate 😀 zna pokazati kako je velika, kako pleše, kaka, maže ruke, maše papa, plješće, kako pas laje, kako poludi i tako, svakakve trikove, presmiješna je 😄😄

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    I mi smo planirali kikiriki uvesti putem smokija 😅. Danas je drugi dan jela zumanjak i za sad super podnosi. Cak ga je pojela cistog. Sad jos cijeli i onda se prebacujemo na bjeljanjak. Ovo bas dugo traje.. ispada da tjedan dana uvodis jedno i tjedan drugo. Breskve jos nismo, al vjerujem da ce se i njoj totalno sviditi (mama obozava sve od breskva, marelica, nektarina). Banana je highlight i cim ju vidi krene s njamnjam 🤣. Mislim da bi par njih pomakljala da joj nudimo 🤣. Nekad si mislim da sam pre stroga s slatkisima, al nekako mi je tako sitna pa si razmisljam kolki je to secera u omjeru s tim malim tijelom (da, to govori ona koja je davno jos bebi skoro cokoladu bacila u usta 🤣🤣🤣) 
    Djeca.. Mislim da su sva djeca luda za djecom.. Moja tolko da je cak sestricnino ime ispravno izgovorila (lako je, zove se mia 😅. A mislim da bi vjerovala da sma si zabrijala da nisu moji starci bili s nama i isto to culi sto i ja) . Kad ju vidi od srece ne zna sto bi.. A sama sebi salje puse kad se vidi na videu 🤣🤣.
    Marlona, tebi od srca sretan rockas ❤️🎂. Sto ti planiras maloj za prvi? Svasta tvoja mala zna 😁 mala mustrica. Moja ne pokazuje kako plese, al cim krenem pjevati ona hopsla i s rukicama mase 🤣, a ja non stop nesto pjevusim..
    Mi smo sad skuzili da ju buni kad nesto stvarno padne i kad nesto zalupi, odnosno kad je bucno. To je njoj sve pa.. Tako da joj sad objasnjavamo razliku. 

    [lilypie.com]

  • marlona

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Hvala Cini 🥰🥰 ma moja je tek sad počela obraćati pozornost ma druge bebe pa je meni to novo 😀 danas bile u dućanu i vidila je curicu i viče za njom i onda se rasplakala kad smo ju izgubile iz vida 😅 a ovo sve novo je naučila u zadnja dva tjedna otprilike, tako negdje je počela i prstićem pokazivati, dotad je bilo daj pet i bravo tu i tamo, iz dana u dan se sad vidi napredak 😊 
    Haha, tvojs curica je baš umiljata, sjećam se još i iz prijašnjih postova, kako si puse šalje, preslatko 🥰🥰 moja škrtari s pusama 😛
    Mi ćemo rođendan slaviti tri put, izgleda 🤪 idemo mojima na otok preksutra i tamo smo do njenog rođendana pa ćemo tamo proslaviti, pa onda u Zg valjda i onda kod svekrića za njih i rodbinu 😁🎉ali ništa veliko, kolači, torta, kava i svijećica 🎂🥳 i njoj ću probati napraviti jednu manju tortu, ono, griz voće i to što jede, ima puuno kombinacija na fb grupi o kašicama, već par dana skupljam ideje 😀 
    Papanje.. ja se ne žurim sa slatkim, tj.sa šećerom, inače ke svaki doručak slatki kad voće jede. Baš mi frendica pokazala video di su njenom nećaku koji će isto brzo godinu dali sladoled, a njemu oči ispale kad je kušao i naravno u plač kad su maknuli sladoled 😂 i sad nek se vrati na kelj i brokulu nakon toga 😛 moja sad baš voli sve, iako količinski malo, npr. kelj, prokulice obožava, ali najdraža papica je palenta i jogurt, toga pojede cijelu zdjelicu pa kasnije malo povrati, prejede se 🙈 i dalje cicka puno po noći i ne znam kako ću maknuti cicu, a budi se u prosjeku 2,3 puta do 5h i onda svako malo do 6 ili 7. Danas je zaspala malo prije 21h i u 21.30 se probudila već. Ali malo cice i brzo je zaspala. Ne znam kako drukčije, pa ću dojiti do daljnjeg valjda 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Marlona sretan ti 🥳🥳 i ja sam slavila u ponedjeljak 😁
    Malac dva dana ne prestaje s brbljanjem, kao da ga je netko odjednom upalio (dobili smo mama i tata i pokušava zvat psa 😄) 
    Daje pet i meni biibiii na nos 😁 čim ulovi priliku skače mi na rukama s guzom i kad mu dam ruke dok sjedi, odmah se diže na noge, iako je još skrooooz nestabilan. 
    Ma bebice su sad preeemedene i zanimljive, svali dan nešto novo ☺️ a kad ih se sjetim ko malih štruca 🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    I tebi sretan susjeda 😘😘🎂❤️. Ja sam svoj “proslavila” u sred karantene. Gs mi ispeko tortu koju smo nas dvoje pomakljali 😅 i uzivali smo u nasem drustvu. Bravo i za tvog malca. Bas napreduje zadnjih dana. 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Cure, sretan vam rockas. Nadam se da ste se lijepo provele. Cini, pa super proslava rockasa. Intimno druzenje 😀😀😀
    Nego, jel netko u ZG prijavljuje djecu za jaslice online? Ja sam sve ispunila i prilozila, ali ne mogu priloziti 2 radne knjizice nego samo jednu. I sad to ne mogu poslati, ne mogu izbrisati, helpdesk je samo preko maila gsjw se nitko ne javlja…🤦🏻‍♀️
    Svako jutro placem kad ga vidim i pomislim da cu ga morat dat u jaslice. Eto. A jedva sam cekala da prodje ta prva godina. A sad kad je rok povratka na posao blizu, ja sam ocajna. Ocajna! Premali je jos da ga ostavim cijeli dan samog. Nisam spremna 😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebamala

    Bebamala

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Vidim da sve manje pisete, znaci i sve smo sigurnije u ono sto radimo.. citam vas jos od one grupe gdje smo bile trudne i cekale bebace da nam dodu… a sad uskoro slavimo prve rockase :-) bas me sad oprala neka nostalgija, kako sve brzo prode i kako je od male bebe postao pravi mali djecak. Sve muke produ, nespavanja, grcevi, zubici, samo ta sreca i osmijeh ostane. Bas ljubav koja se rijecima ne moze objasniti! Negdje sam citala gdje pise spavajte pokraj vasih beba, doci ce vrijeme kad one vise to nece htjeti pa se nadam da spavate kraj vasih, mirisite ih i dodirujete takve mekane, pospane, najslade. Hvala vam zene drage na prelijepoj godini gdje smo si bile podrska! Laku noc :-)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.