Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    I da se nadovezem na BebaMala i sve ostale cure…definitivno mi je ovaj forum bio terapija, podrska i vreca za napucavanje sveg loseg. Od stanja ocaja, beznadja, griznje savjesti do ljepote, slatkoce, napretka i raznih anegdota, recepata…puno ste mi sve pomogle svojim iskustvima i rijecima. Uzivala sam i citati i pisati jer smo prosle sva psihofizicka (ne)stanja. To ni najbolji GS ne moze pojmit 🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Eeeee, i kaj cemo sad? Cemo sve prekinut ili? 🙄🙄🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Ma ja sam se nekako nadala da ćemo i pubertete prolazit skupa 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ja definitivno nisam planirala da nam se druzenje prekida kad nam bebice napune godinu. Imamo jos svasta za proci zajedno. Prije nego kazemo keks doci ce i “terrible twos”, tantrumi, skidanje pelene itd. Mislim da nam jos treba podrske 😅. A i lijepo mi je “druziti” se s vama ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Daaaaa i ja se definitivno tome nadam. Uvijek ce oni biti ljetne bebice 2019 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ja se tolko ustrtarila da se pozdravljamo da sam se zaboravila pozaliti i pohvaliti 😂. Danas smo jaaako lijepo spavali. 7 sati u komadu i onda se mama probudila za wc, pa reko kad sam vec budna nek jede. Na kraju je jos dva sata produljila, opet jela i jos jedan sat nakon toga. Al je ziva nervoza od kad se probudila. Slini totalno i nista joj ne pase, tak da mislim da je zubic u pitanju. 
    Za vikend smo se kolektivno natrpali s domacim tresnjama (ne spricanim, direkt s drva u usta 😂). Mala ih obozava i cim ih vidi vice njamnjam i ako ne dobi barem jednu krene deracina 😅. Tolko ih je potamanila da sam izgubila pregled 🙈. I moram se pohvaliti kako je lijepo pocela komadice papati. Tresnje samo prepolovim i ona lijepo sazvace. Isto tako i ostalo voce i povrce rezemo na komadice i cak ovo tvrde (korabica, mrkva, pastrnjak itd) lijepo prozvace. 

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Kakvo pozdravljanje, samo prelazimo u stariju grupu - evo nena će dobiti zadatak otvoriti grupu Jasličari ljeta 2019 🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Newmama

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🥰🥰 Drage mame i trudnice pozivam vas da nam se pridružite u novootvorenoj grubi na FB kako bi tamo razmijenjivale iskustva i recenzije 🤗🤗 NAZIV GRUPE : Recenzije by Mame & trudnice 

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

     OMG…. ovo je proletjelo! Prvo čestitke Matiji s velikim zakašnjenjem na prvom veeeelikom ročkasu ❤❤❤
    A onda nema da se pozdravljamo! Tu lijepo sve ročkase proslavimo a onda počasno u Jasličare!! Pripremim grupu kroz koji dan, Ivonne je sredila logistički dio .
    Imamo četiri zuba, priča samo njam njam i mamama. Puzi efikasno i hoda uz rub kutne, samo je pitanje kada će se pustiti. Baca hranu po podu, gura ruke u utičnicu, pljuje, dama nema šta 👌
    I da, u ponedjek je dan D. Vraćam se na posao. Baka servis nastupa. Već sad se trese. Sreća/nesreća, živi ispod nas. Zamolila sam ekipu da me prvi tjedan stave samo u jutarnju smjenu, da ne radim odmah cijeli dan, i zbog nje i zbog dojenja. A kako će to stvarno izgledati pojma nemam. Sve sam si hrabra a plače mi se 😭😭😭

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 
    Jasličari ljeta 2019 
    🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
    OTVORENI 🤗🤗🤗🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.