Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Patronazna mi je rekla da ako spava vise sati da ju moram budit za klopu!Npr vise od 3!To se desilo zadnje dvije noci,odspava 4 sata u komadu!Ali ju nisam budila jer ako ju probudim toliko je pospana da mi jako malo pojede!A kad se sama probudi onda se najede posteno!Dal vi budite svoje?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Ja svoju nebudim .U pocetku jesam pa mi nebi pojels sve samo malo pa zaspala i sve sam joj poremetila,sas cekam da de sama probudi i pojede skroz dobro,al duze od 3 sata i 30 mun nije spavala osim u pocetku kad je imala zuticu.

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    cure
    Ja sam primjetila da kad joj dam navečer kapi D3 da onda mi jako nemirno spava. U snu se toliko riće s nogicama da je to strašno. Baš sam joj jučer dala dpsta kasno oko 22h jer sam zaboravila ranije i ja cije noć nisam spavala koliko se ona ritala i budila. To su sigurno grčevi jer kada joj stavim ruku na trbuh ili joj grčim nogice onda se smiri.
    Dal netko od vas ima takvih iskustava s kapima D3?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    koskica

    cure
    Ja sam primjetila da kad joj dam navečer kapi D3 da onda mi jako nemirno spava. U snu se toliko riće s nogicama da je to strašno. Baš sam joj jučer dala dpsta kasno oko 22h jer sam zaboravila ranije i ja cije noć nisam spavala koliko se ona ritala i budila. To su sigurno grčevi jer kada joj stavim ruku na trbuh ili joj grčim nogice onda se smiri.
    Dal netko od vas ima takvih iskustava s kapima D3?


    Koskice kako ih dajes? Mi smo ih dobili ali pedijatrica rekla tek sa dva mjeseca da krenemo.

    Mamika moj mali je bucko pa ga ne budim a i da nije ne bih ga budila. Mislim da se sami probude kad osjete glad. Ja sam ga jednom zbog kupanja probudila i vise necu jer je uzasno nervozan tad bio.

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    kokica.
    malena će u utorak buti dva mjeseca. Dajem ih na žlicu 4 kapi. Prvo mi rekla pedijatrica najbolje dati prije obroka oko podneva a ako će imati grceve onda navečer prije spavanja. E sad mi imamo PLIVIT, navodno postoje još i Oleovit. Danas sam joj dala ujutro prije obroka pa ćemo vidjeti kakva će nam biti noć…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Kapi joj dajem
    od navršenih mjesec dana

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Negdje sam  citala ako beba ima grceve da promijenite proizvodaca kapi..mozda pomogne..ali da cesto znaju imati grcice od tih kapi.. ja mu dajem rastopljenu tableticu i ne primjecujem da je reagirao ali ja mu dajem oko podneva..

    [lilypie.com]

  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Majaa32

    Ja svoju nebudim .U pocetku jesam pa mi nebi pojels sve samo malo pa zaspala i sve sam joj poremetila,sas cekam da de sama probudi i pojede skroz dobro,al duze od 3 sata i 30 mun nije spavala osim u pocetku kad je imala zuticu.


    Koliko je trajala zutica? Kako ste lijecili i da li je u tom petiodu dobivsla na tezini? Meni danas patranazna  rekla da zutica ne da bebi napredovati,hvaka lp

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Majaa32

    Ja svoju nebudim .U pocetku jesam pa mi nebi pojels sve samo malo pa zaspala i sve sam joj poremetila,sas cekam da de sama probudi i pojede skroz dobro,al duze od 3 sata i 30 mun nije spavala osim u pocetku kad je imala zuticu.

    Koliko je trajala zutica? Kako ste lijecili i da li je u tom petiodu dobivsla na tezini? Meni danas patranazna rekla da zutica ne da bebi napredovati,hvaka lp


    Jos traje al se smanjija bilirubin,sad je na 170 neznam jel pao jos u meduvremenu cekamo kontrolu 03.07 pa cemo vidit.otpustili su nas sa 235 visokim bilirubinom i drzala ssm je samo u peleni u sobi na krevetu na svjetlu i morala buditi svako 2:30 sata da jede jer kroz stolicu oni to izbacuju,tako su mi rekli.Bila je jako pospana ajme,bas me bilo strah .Al evo hhvala Bogu dobro je napredovala i nadamo se da je skroz zutica spala.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kak su vasi bebaci proveli dan?Moja se tako mucila da zaspi,nije nikad tako!I sad kad je.kakti trebala spavat nocni san ona se probudila!Stavila sam ju sad na krevet pored sebe pa izgleda kao da ce zaspat!Nije to sto je ona budna nego ne znam vise sta da radim!Nosam ju,hranim,vozim po stanu u kolicima,drzim u krilu,dam dudu….Nju prihvati pa pljune i tak 1000 puta!Sve je ok na par min i onda se pocne meskoljit,cendrat….Mislim da je jadna i sama umorna!Onda sam pak mislila da ima temp!Nema,hvala Bogu!Skinula sam ju u bodi i carapice i pokrila dekicom!Smirila se kao!😩

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.