Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Mene iato zanima cijena.. Moja se evo vec 3 sata savija stenje i grci u polusnu.. ne place .. do sada nije imala grceve tu i tamo bi zaplakala i zagrcila se kad mora kakat i onda prducne i nastavi spavat.. a danas se bas bas muci.. spava ona i ne place al stalno stenje i savija se.. bas mi je zao.. a ne znam kako joj pomoc.. 😢


    Po Zagrebu su od 300 do 500 kn!Puno je!A s druge strane ne mogu sad cekat mjesecima da dodjem na red u bolnici!Poskupili su!Jer sam za kcer bila platila 200!Al ne sjecam se vise gdje!Jesu joj prestali grcici?Nazalost,ne mozes nista!Samo ju nosati ili naslonit na sebe da osjeti tvoju blizinu!Tak aam ja svoju!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Nella1211

    blu5

    Nella1211

    Lagertha

    Nella zasto se malo ne izdojis prije podoja? Onda ti taj prvi mlaz ne bi bio toliko jak.

    Pa evo sad san to pocela radit.. rucno se malo izdojim.. pustim njoj samo par sekundi da navuce i onda se izdojim rucno taj prvi mlaz.. tako san citala negdi da tako najpametnije kad je tako jak taj prvi mlaz.. a ko ce bit pametan.. prva mi je bebica..i moja je stalno na boku.. pa minjan strane stalno.. al isto me strah.. sta ja znan ..mozda i pretjerujen.. mater i sestre mi govore da san luda.. al kad me strah..

    Nella, ti si rodila u Splitu?Ako da, jesi mogla imat svoju spavacicu nakon poroda?one njihove debele ne mogu ni zamislit da moram obuc🤤

    Daa ja san ti 2 ure nakon poroda se istusirala i obukla svoju…dok budes bolje slobodno mozes svoju obuc.. one su uzasne debele.. al nemaju ti oni bas robe opcenito tako da ti jedva cekaju da obuces svoje.. nema ni lancununa ni jastucnica ni spavacica.. cura do mene bila 2 dana bez jastucnice.. uzas


    A fala bogu!Prije nisu uopce dali da se obuce svoje!Ko bi po ovom zvizdanu nosia njihove one😨

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Mamika ja sam poslala uputnicu i na salatu. Dobila sam termin sredinom srpnja, u Klaicevoj krajem rujna. 


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Onda cu na salatu!Bas ti hvala na info!Jesi slala mailom ili kako?Ja im inace faksiram uputnicu!Ma bitno mi je da ne cekam sto godina

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha  To je ortopedija,jel da?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ne brišu to bebicu prije kupanja nego na trljačicu stave šampon i tako je prvo našamponiraju i tek tada u vodu. Na taj način su meni malenu kupali na pedijatriji kad smo završile zbog osipa pa je bila jedna draga sestra koja mi je sve objašnjavala kako oni u bolnici kupaju dijete.
    ja preskačem taj korak jer je kupam u običnoj vodi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Takodjer preskacem!Zasad je dovoljna obicna voda,a ni losioni nisu potrebni!Joj,ja sam malu kupala od pocetka i tako se naucila!Pa je onda svadja ako ju posaljem na brzo tusiranje!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moja sinoc kad odspavala 5ipo sati.. 2ipo sa onim stenjanjem i grcicima.. i onda se smirila i zaspala.. ja je namjerno nakon toliko kao mazila samo da se probudi panika me uvatila.. i pupak nam je bio vec ima dobrih 10dana ko u velikih.. zarasta nigdi nista.. patronazna isto gledala kaze savrsen.. i jutros je prisvlacin i pupak pun zgrusane krvi 😯😯😯😮😮.. pripala san se.. pocistila joj jedva i valjda san makla krasticu i opet curilo.. isla do dr. I sestra mi na salteru rekla da je to sasvim normalno.. i patronaznu zvala i ona kaze da nije nista opasno.. bas san se sokirala

    A.M

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lagertha To je ortopedija,jel da?


    Poslala im sliku uputnice na mail: predbiljezbe.ort@kbc-zagreb.hr


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Moja sinoc kad odspavala 5ipo sati.. 2ipo sa onim stenjanjem i grcicima.. i onda se smirila i zaspala.. ja je namjerno nakon toliko kao mazila samo da se probudi panika me uvatila.. i pupak nam je bio vec ima dobrih 10dana ko u velikih.. zarasta nigdi nista.. patronazna isto gledala kaze savrsen.. i jutros je prisvlacin i pupak pun zgrusane krvi 😯😯😯😮😮.. pripala san se.. pocistila joj jedva i valjda san makla krasticu i opet curilo.. isla do dr. I sestra mi na salteru rekla da je to sasvim normalno.. i patronaznu zvala i ona kaze da nije nista opasno.. bas san se sokirala

    I nama je na pupku bila krastica pa je jucer to patronazna maknula!Valjda nece vise krvarit!Ja nisam htjela petljat s time,ipak one znaju biznis!Da,kad zaspu poslije grceva jako su umorni i tako se smire da se ni za klopu ne bude!Znala sam i ja svoje provjeravat!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.