Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Eloa

    isusek, pa kolko je vama stupnjeva u sobama kad spavate? ja svojeg obučem samo u onu lidlovu pidzamicu s disney likovima(ako koja zna) i to je to.. Kapicu mu nisam stavila od kad je bio beba :D Kaj ga preslabo oblačim?
    nama je u stanu sad bez grijanja 23stupnjeva, a u spavaćoj nekih 22,5… jel bi ga trebala bolje oblačit?


    I kod nas je tako temperatura, isto ga oblacim u piđamicu ( imamo i takvu kao i vi) ispod je body kratkih rukava i carapice i pokrijem ga dekicom koju zacvikam za rubove pa se nemoze otkriti a stvarno puno mlatara, imamo vrece ali za sada nema potrebe za njima.
    Ja si ne mogu zamisliti da zivim u stanu pa da mi netko drugi odreduje kada cu se grijati, grrr 🤔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Eloa, ja npr. nemam pojma koliko je stupnjeva i sobi, no znam da se moju mamu pita da bi ga ona full utoplila  stavila bi mu valjda i kapu i u vrecu i poplon gore  Ona mi je vec oblacila i strample dok smo bili u planinama. Jesu planine, ali bokte jos je bilo ljeto. Stvarno ne znam kako bi ga ona u sijecnju oblacila, vjerojatno bi ubila jelena i stavila ga u utrobu da ga krv grije.   To sam gledala u nekom filmu sad nedavno, mislim da glumi Leonardo i medvjed. 


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Nije meni oblacila vec njemu. Vjerojatno bi i meni da moze 


  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na odgovorima :) malo je reci da vam zavidim na desetominutnim podojima :D moja ne sise cijelo vrijeme, ali evo sikimo vec 40 min i ona guta 85% vremena. Ima neki svoj ludi ritam, probala kompresije, lagano prekinuti podoj, ne da se :) mozda kad malo naraste se ubrza :D

    Anjaa mi planiramo danas krenuti s pp. Nije mi se dalo ranije dok malo sve ne dodje na svoje mjesto. 

    Mene je isto uvijek strah da joj je hladno po noci. :(

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Matie, meni je ustvari kao i tebi. Sad je bolje prek dana, al prije spavanja jos uvijek papa po sat vremena.


  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Kakav je vama bio skok u razvoju s 3tj? Nama je poceo prekjucer a sinoc je bilo grozno.. Od 19-21 vristanje u komadu.. Uzme cicu pa ju pljune i svađa se s njom pa opet uzme.. Sisa svakih max pola sata, meni su sise ko ispuhani baloni, ne stigne se stvorit mlijeka koliko trazi. Rucice stalno gura u usta.. Već sam pocela razmisljati o ad jer vidim da bi jela a ocito se be stigne stvorit mlijeka koliko ona hoće.. Nadam se da ce danas bit bolje -.-


    Ni slucajno uvodit AD.. poremetit ces ponudu i potraznju…ako vam tako lipo ide dojenje zasto bebicu sada zbunjivati sa bocom… molin te izdrzi par dana taj skok u razvoju traje kratko … beba si navlaci tako vise mlika koje ce joj trebat jer postaje veca.. nije malo i nije gladna.. molin te izdrzi taj ritam..nema gore stvari nego sada kad vam ide tako lipo uvest Ad i unistit sve ovo do sada.. ako te tjesi moja ima skok u razvoju hahah vec skoro 2 miseca..ni jedan podoj ne odradimo iz prve..uvik krici place odbija sisu..i onda je moran dizat smorivat pa opet ponudit.. pa setat pa skakucat..pa nekad oce samo lezeci.. viruj ima i tezih situacija.. al mm je najbolje sta im mozemo omogucit sada i zasto to uskratit ako si vec uspila u dojenju… sritnooo 😙😙😙

    A.M

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Ja sam malo ceprkala i procitala da je u spavacoj idealna temperatura od 20 do 22 stupnja;ja se vodim samo time da su mu sakice i vratic odozada topli,kad je bilo sad zahladilo i mi smo odmah nabacili ful zimsku opremu pa sam skontala da mu se stopala znoje,tak da je sad u dugackom bodiju,trenerci i termo carapama,pokriven malo debljom dekicom 😄
    Matie,ak te sta tjesi,moj sisa vec vise od tri mjeseca i kak smo sad proveli tjedan dana u bolnici+skok u razvoju,toliko je udarao po sisi da mi se na desnoj odvojila bradavica.ne znam sta da radim,pocela sam rucno izdajat iz nje jer je rana otvorena vec tjedan dana i nema sanse da zaraste ako sisa 😥

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Plus,kontam da sam jedini baxuz koji se jos uvijek muci s VISKOM mlijeka 😑

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Nella hvala na odgovoru, ohrabrujuće je cut da nije samo meni tako. Nikako ne zelim uvodit ad, nego me bilo strah jer je slabo dobivala na tezini, ali sad je to krenulo.. Jutros smo bili na kontroli i sad je tek s 3 tj vratila porođajnu tezinu. Svaki put kad krene ludilo navecer si mislim zvat rodin sos telefon, pa rekoh necu do iduceg vaganja i kontrole pa tako nekako guramo dan po dan.. :) Samo da se uskladi ta ponuda i potraznja. Panika me uhvati cim joj je pelena malo mokra ali inace su gotovo sve pune pune. Jutros joj je pelena bila suha ali je i cijelu noc prespavala, sad je opet svaka puna

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Ti topli kombinezoni za bebe su super 😊 Mi ih imamo 3. Za ovakvo vrijeme kao sto je danas imamo jedan tanji, kad bude hladnije kao jucer koristimo slican tome koji je Lagertha kupila. A za one najhladnije dane imamo i debeli skafander. Ako je minus vani, on dobro dođe. Ja sam zapravo i puno kombinirala s dekicama. Imam dekice u 4 debljine. 😆Znala sam nekad malog obuci tanje, pa umotat ili pokriti s dekom. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.