Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Starim


    TinyBabyToes


    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…
    To me i zanima,meni su rekli 4 mjeseca najmanje a moze i 9,rijetko i do 2 godine 😕

    Tak dugo??
    Ne znam meni su svi rekli za kojih 2-3mj
    Koliko kužim malo je splasnulo ail je dalje je tu, srećom ima puno kosice pa ju ne vidim

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Stigla roda - *Ljetne bebe
     2016* 🍼🐾🎉🎈

    Malamimi - Igor i Maša 24.04.vag. (20.05)
    Ellie - Ena 06.05. cr. (05.06)
    Tynchy - Karlo 17.05. cr (31.05)
    Marie4 - Hana 17.05. vag (20.05)
    MalaKoza - Emily 21.05. (12.06)
    Starim - Noa 22.05. vag. (23.05)
    Cro262 - Maja 23.05. cr. (04.06)
    Dunyasha - Nika 26.05. vag. (05.06)
    Majadila - Andrej 27.05. (16.05)

    Ispravaaaak, Denis nam je ipak Andrej 😅💙

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    TinyBabyToes


    Starim


    TinyBabyToes


    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…
    To me i zanima,meni su rekli 4 mjeseca najmanje a moze i 9,rijetko i do 2 godine 😕
    Tak dugo??
    Ne znam meni su svi rekli za kojih 2-3mj
    Koliko kužim malo je splasnulo ail je dalje je tu, srećom ima puno kosice pa ju ne vidim

    Da! Malo sam i po netu cackala ima svakakvih iskustava,ocito je od slucaja do slucaja…
    Mislim se da za svaki slucaj odemo snimit glavicu?!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Starim


    TinyBabyToes


    Starim


    TinyBabyToes


    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…
    To me i zanima,meni su rekli 4 mjeseca najmanje a moze i 9,rijetko i do 2 godine 😕
    Tak dugo??
    Ne znam meni su svi rekli za kojih 2-3mj
    Koliko kužim malo je splasnulo ail je dalje je tu, srećom ima puno kosice pa ju ne vidim
    Da! Malo sam i po netu cackala ima svakakvih iskustava,ocito je od slucaja do slucaja…
    Mislim se da za svaki slucaj odemo snimit glavicu?!

    Jooj nisam ništa kopala po googlu jer mislim da bi me herc strefio

    Sad ne znam koliko veliki hematom ima malecki, ali mislim da nemaš potrebe. Mi smo obavili prvi pregled kod pedijatrice, spomenula sam hematom samo ga je opipala i rekla da je sve to normalno da će s vremenom nestat. Šta da kažem, više se smijuljila kad sam je pitala za to.

    Sad smo za par dana opet na pregledu pa ću ponovo pitat…

    [lilypie.com]

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Nije mi vrag dao mira pa sam morala škicnut, no znala sam da ću se naježit
    Ništa, budem opet pitala pedijatricu kad dođemo da li da odemo glavicu slikat ili šta pošto ga još uvijek ima…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Starim


    TinyBabyToes


    Starim


    TinyBabyToes


    Ljetnice drage,
    proljetna mamica čestita svim novim mamicama na njihovim malim smotuljcima, neka budu zdrava i vesela
    a ostalim ljetnicama šta još čekaju.. Sretno i nek budu porodi kakve ste si zaželile

    Starim porod mi je bio relativno ok za prvorotkinju, moja mala je zaradila kefalhematom.
    Još uvijek ima čvrgu na glavi patronažna rekla da se to bude povuklo s koja 2mj…
    To me i zanima,meni su rekli 4 mjeseca najmanje a moze i 9,rijetko i do 2 godine 😕
    Tak dugo??
    Ne znam meni su svi rekli za kojih 2-3mj
    Koliko kužim malo je splasnulo ail je dalje je tu, srećom ima puno kosice pa ju ne vidim
    Da! Malo sam i po netu cackala ima svakakvih iskustava,ocito je od slucaja do slucaja…
    Mislim se da za svaki slucaj odemo snimit glavicu?!

    A od cega to nastaje????!?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ugolina moze nastat od poroda vakumom,prevelike bebine glavice…meni je mali dobio od zastoja u porodajnom kanalu tj. odgodenog poroda jer babice ocito misle da svatko(vecina) mora radat po 12 sati,srecom pa naletio dr!

    [tickerfactory.com]

  • Kaja2611

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Doktorica u Hrv mi je odredila 31.5 termin, dok je dr. u Njemackoj rekao 28.05. Hehe, pomalo gubim strpljenje jedva cekam upoznat svoju bebicu.. 

    Katarina:)

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Kaja2611


    Pozdrav! Doktorica u Hrv mi je odredila 31.5 termin, dok je dr. u Njemackoj rekao 28.05. Hehe, pomalo gubim strpljenje jedva cekam upoznat svoju bebicu.. 

    Pridruzi nam se na pdf trudnoca, tamo smo isto pod temom ljetne bebe 😉

    Starim nisam ni znala za to 😕 nadam se da ce brzo proc joooj

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Starim


    Ugolina moze nastat od poroda vakumom,prevelike bebine glavice…meni je mali dobio od zastoja u porodajnom kanalu tj. odgodenog poroda jer babice ocito misle da svatko(vecina) mora radat po 12 sati,srecom pa naletio dr!

    Tako je i moja zaradila. Zapela je u porođajnom kanalu. Glavica joj je bila okrenuta na stranu pa su je morali okretat… eto i onda ja pišem kak mi je bio porod okej

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.