Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra31

    mamika3

    Opet zatisje!Ali bas me brigaaaa…..Zato kaj mi je mob servis gotov!!!!!Ali jos je kod njih,servis nije u Zg!Samo kaj nemam nikakvih slika,a kamoli kontakata!U medjuvremenu mi.je kartica istekla pa zato!Muz ide 21-og na godisnji!Jedva cekam!Necu morat setat do male skole!Bila s malom na kontroli za okice!Vid joj je super,poboljsao se!Sad vidi priblizno kakp bi trebala za svoju.dob-tako mi je rekla dr!A flaster je smanjila sa 6 sati dnevno na 4!

    Sad ce ti bit lakse sa djecicom kad je muzek doma 😁Super za malenu i vid,jeste bili na onom testiranju za skolu?


    Jesmo,jesmo…Sve smo.obavili osim cjepljenja!Curio joj je nos zbog alergije,taman je pocela pit sirup i dr je rekla da ce ju cjepit kad prestane curit nos!Tako da sutra zovem,ak ne zaboravim,da ju narucim!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra31

    Joj mamika ja sam bila krenula doma vjezbat?napravim jedan trbusnjak i vec mi se vrti tako da me cisto strah jer pokraj trenerice nema zabusavanja 😂😂


    I,jesi ziva ili…..????Haha….ja cu sutra ujutro malo skakutati!Ako ikad dozivim da pol sata preskacem bez problema dici cu si spomenik!Hahah….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Vecer cure!
    Joj kondicija i moja je muka. Ako idem do pekare bez kolica i bez djece malo brzim korakom odmah se zajapurim ko da trcim maraton. Vise ne znam ni hodati😓
    Sandra kako je proslo?Prezivjela?Kakav dojam imas?
    Mamika super za poboljsanje vida! Bas mi je drago! A jel alergija popustila? Ja i moje cure se bas mucimo zadnjih desetak dana. Nista ne pomaze dok ne ptestane cvast bazga i sta vec😌

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ilani

    Vecer cure!
    Joj kondicija i moja je muka. Ako idem do pekare bez kolica i bez djece malo brzim korakom odmah se zajapurim ko da trcim maraton. Vise ne znam ni hodati😓
    Sandra kako je proslo?Prezivjela?Kakav dojam imas?
    Mamika super za poboljsanje vida! Bas mi je drago! A jel alergija popustila? Ja i moje cure se bas mucimo zadnjih desetak dana. Nista ne pomaze dok ne ptestane cvast bazga i sta vec😌


    Je,je….Popustilo!Ali mora stalno piti taj sirup!Tak su mi rekli u ljekarni

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Koji pije? Da ti ljekovi trebaju se stalno uzimati,no nama bas ni ne pomazu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    ilani

    Koji pije? Da ti ljekovi trebaju se stalno uzimati,no nama bas ni ne pomazu.


    Moja za alergiju pije fenistil kapi

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Jejjjjj prezivjela sam prvi trening 💃💃💃
    Power plate je stvarno super,trening sam odradila bez greske i stvarno osjetis da ti prilikom vjezba svi misici rade! Trenerica kaze da jedna jedna vjezba na poweru tijelo odradi ×7.Vibracije na pocetku dosta osjetis, a da nakon treceg puta vise ne osjetis toliko,nakraju se radi masaza koja pomaze kod zatezanja koze i smanjuje celulit e tu su mi se i trepavice drmale 🤣🤣🤣🤣

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ilani

    Koji pije? Da ti ljekovi trebaju se stalno uzimati,no nama bas ni ne pomazu.


    Aerius!A hoce nju sad,kad je to pocelo,svake godine zajebavat?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Vecer! Nikoga za cijeli dan?
    Ja se danas napojon zaputila dr da mi da nesto za alergiju jer vise ne mogu trpjeti to kihanje i slinjenje,nevjerojatno koliko to iscrpljuje. Dr nije radio,na usavrsavanju je. Ahh a dodem njemu svake prijestupne😐 Ugl kupila u ljekarni nesto sto dosad nisam probala,neki letizin i mogu reci da mi je za sat vremena postalo bolje. Evo super! Dala sam i curama.
    Sandra ovo je neki dobar program na kohi ides. Nisam cula prije za to. Kada opet?
    Mamika kako ste svi skupa?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Tipfellera ko u prici😒 corava sam!😢😢😢

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.