Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ilani A kako tvoja dijeta?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Gladna sam vise nego sita al ide jako sporo. U zadnjih tjedan dana svega pola kile😒 tjesim se da sad valjda odlazi mast,a ono prije kad sam odmah tri kile skinula bila voda( moja teorija😁)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Ja isto jedva cekam voce. Al tu bi se mogla zeznuti i opet si razvuci zeludac,jer si ne znam mjere ,obozavam! Tresnje posebno.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ilani

    Ja isto jedva cekam voce. Al tu bi se mogla zeznuti i opet si razvuci zeludac,jer si ne znam mjere ,obozavam! Tresnje posebno.


    A ipak je bolje da se najedes voca nego slatkisa!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Alooooo zenske opet ste se sakrile 😃😃😃
    Sta se radi?
    Ja evo jos malo gotova s poslom 😊😊😊,danas pocinjem sa treningom bas me zanima kako ce bit s obzirom da mi je kondicija cista 0

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra31

    Alooooo zenske opet ste se sakrile 😃😃😃
    Sta se radi?
    Ja evo jos malo gotova s poslom 😊😊😊,danas pocinjem sa treningom bas me zanima kako ce bit s obzirom da mi je kondicija cista 0


    E,a.moja kondicija….Pazi ovo!Kupila sam si uze za preskakanje,vijacu!I jucer ujutro skakala 15 min,s pauzama,i jedva do daha dosla!Ko neka stara baba!A bome treba i poskocit sa mojih 86 kg!A da,sad znam zasto postoje i sportski grudnjaci!Hahahahah……..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sandra Javi dal si prezivjela trening!Haha..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Opet zatisje!Ali bas me brigaaaa…..Zato kaj mi je mob servis gotov!!!!!Ali jos je kod njih,servis nije u Zg!Samo kaj nemam nikakvih slika,a kamoli kontakata!U medjuvremenu mi.je kartica istekla pa zato!Muz ide 21-og na godisnji!Jedva cekam!Necu morat setat do male skole!Bila s malom na kontroli za okice!Vid joj je super,poboljsao se!Sad vidi priblizno kakp bi trebala za svoju.dob-tako mi je rekla dr!A flaster je smanjila sa 6 sati dnevno na 4!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Joj mamika ja sam bila krenula doma vjezbat?napravim jedan trbusnjak i vec mi se vrti tako da me cisto strah jer pokraj trenerice nema zabusavanja 😂😂

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    mamika3

    Opet zatisje!Ali bas me brigaaaa…..Zato kaj mi je mob servis gotov!!!!!Ali jos je kod njih,servis nije u Zg!Samo kaj nemam nikakvih slika,a kamoli kontakata!U medjuvremenu mi.je kartica istekla pa zato!Muz ide 21-og na godisnji!Jedva cekam!Necu morat setat do male skole!Bila s malom na kontroli za okice!Vid joj je super,poboljsao se!Sad vidi priblizno kakp bi trebala za svoju.dob-tako mi je rekla dr!A flaster je smanjila sa 6 sati dnevno na 4!


    Sad ce ti bit lakse sa djecicom kad je muzek doma 😁Super za malenu i vid,jeste bili na onom testiranju za skolu?

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.