Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    TPol, moj jos ne grli. 😔 Grebe, stipa, grize…..
    Dovezem sveki jutros k sebi da je mali doma i ona njemu “ ode mama, masi mami papa”, stavi ga na prozor da me gleda kako idem. 😣😒😫 Poslije zove kako nece jesti, ni nista, trga joj tel., Mene slusa u slusalicu i smije se. Sad kad dodem doma opet ce se hvatati samo mene.
    Kod dr.guzva za popi….. Bit cemo do 14 ovdje izgleda.


     A glupaca!Umjesto da mu odvrati paznju….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Dan tete…moja i danas place..mislim na momente im se smiri pa onda opet i tako, nit je htjela jesti niti piti, pokupio ju moj tata nakon rucka..u komi je..al opet,nije niti tak strasno, dobro osim tog jela al bit ce ona ok..mora svoje otplakati ko i svi drugi..ja sam zasamarala samu sebe i rekla mora tak i bok…


    Dobro si napravila s tim samaranjem!ha ha…Ionako znas kako adaptacija funkcionira al je lakse gledat tudje dijete kak place!Jel ona skuzila da si ti blizu?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure
    Kod mene ludnica neka teska,jedva čekam subotu da svekrici dodu da malo odmorim.
    Lucy nek mama ide i po drugo mišljenje nije na odmet,al zelim joj da se sto prije oporavi.
    Ja sam u nedelju tek ajvar pravila,mm je olakšao jer je napravio masinu da sama mjesa. Jutros dan majko mila ne daj Bože da je svaki dan takav odma bi se prijavila u ludaru😂😂😂
    Sirenu vodila krv vaditi,urin nismo ulovile,pa zurila na banku da racune platim,pa nazvala mm da Issa se spremi za malu skolu dosla doma 5 do 9 sirenu izvadila iz auta dala mm a on meni Issu,da je netko sa strane gledao umirao bi od smijeha.Odvezla issu dosla doma nahranila sirenu malo sklonila vec vrijeme da idem po nju. Veceras opet trening ajd malo odmora psihicki
    Kako ste vi i djecica

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ugolina, samo jako. Mozete vi to. 💪💪💪 Ti bar znas kakva su ta privikavanja.
    Dosla doma u 14. Mali nije spavao od 7-14!!!!!! Kaze da je bio uzasan. Mislim si, pa vidi ti kako je to. Mislis da je onih pola sata sto se igras s njim isto kao 24 sata s njim. Idem i ja odmorit s njim. Glava me rastura.
    Kod dr.nista posebno. Nema mojoj mami puno pomoci, samo da se ne pogorsava. Rekao joj da ne smije hodati a ona hoda.


    Ma on jadnicak sigurno bio umoran i nervozan!Necu pitat jel ga probals uspavat!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mare1989

    Dobar dan cure
    Kod mene ludnica neka teska,jedva čekam subotu da svekrici dodu da malo odmorim.
    Lucy nek mama ide i po drugo mišljenje nije na odmet,al zelim joj da se sto prije oporavi.
    Ja sam u nedelju tek ajvar pravila,mm je olakšao jer je napravio masinu da sama mjesa. Jutros dan majko mila ne daj Bože da je svaki dan takav odma bi se prijavila u ludaru😂😂😂
    Sirenu vodila krv vaditi,urin nismo ulovile,pa zurila na banku da racune platim,pa nazvala mm da Issa se spremi za malu skolu dosla doma 5 do 9 sirenu izvadila iz auta dala mm a on meni Issu,da je netko sa strane gledao umirao bi od smijeha.Odvezla issu dosla doma nahranila sirenu malo sklonila vec vrijeme da idem po nju. Veceras opet trening ajd malo odmora psihicki
    Kako ste vi i djecica


    Ha ha ha ha…Zamisljam scenu razmjene djece!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ovaj dan je za k….!Ne mozemo van,a frajla bi se nosala uglavnom!Em me bole  ruke,em ledja….Sad je u onom viperu,gundja,al ju ignoriram!Pjevam joj i pricam!Tak sam uzbudjena!Moja draga frendica,jos iz srednje,treba rodit ovih dana!15-tog je bio termin 

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Abies, Mare ma isli smo vec svuda s manom, i u Lovran i privatnicima. Kad se prvi puta javilo nije se dobro dijagnosticiralo i lijecilo i sad se sve kalemi na to. Nema sad puno pomoci. I ima secer koji je dobila zbog zivaca, cijeli zivot bila trn u oku svekrvi i slusala kritike i sve se sad skupilo. Imala je tezak zivot.
    A moja sveki kaze kako je Mateo danas bio nervozan jer nije nesto raspolozen, takav mu je dan??!! Sa mnom bi bio normalan, ali eto… Nisi mu ti mama.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Halo gdje ste???????

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ajme ni kave ni slova?! Zene????
    🍖🍗🍲🍝 Evo vam ručak onda.
    Ma baš mi bljakast dan. Auto me zeza naveliko. Komp na poslu samo piše not responding. Ono napravim tablicu, idem save i blesira se. Mail sam slala 1h milju puta. Samo not responding. Baš mi se uprava spojila. Šašavo izgleda, prozori se otvaraju, miš radi, a ne diraš. Tj. ne smiješ dirati. 
    Djeca ok!
    Lucy mogu samo pusu poslat tebi i mami 😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Abies, hvala 🤗🤗🤗😘😘😘
    Isla u dm, pelene, maramice, krema… Klasika, imala kupone za popust. Muz otisao u drugu smjenu. Nemam pojma sta cu cijelo popodne. Mateo spava. Kad bi bar htio 3 h odspavati. 2 h mi je malo da sve napravim sta trebam. Nocas se probudio oko 3 i nije htio spavati.
    Jutros u 7 ustali jer smo imali obaveza. 
    Predala zahtjev za djecji, zbog produzetka imamo pravo. Skuzim da sam izgubila mjesec dana, trebala sam predati odmah kad sam dobila rjesenje i dobila bih i za ovaj mj sto sam na godisnjem. Mislila sam da zbog godisnjeg ne mogu dobiti ovaj mj. 🤔😣😫😭

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.