Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    Dan tete…moja i danas place..mislim na momente im se smiri pa onda opet i tako, nit je htjela jesti niti piti, pokupio ju moj tata nakon rucka..u komi je..al opet,nije niti tak strasno, dobro osim tog jela al bit ce ona ok..mora svoje otplakati ko i svi drugi..ja sam zasamarala samu sebe i rekla mora tak i bok…

    Dobro si napravila s tim samaranjem!ha ha…Ionako znas kako adaptacija funkcionira al je lakse gledat tudje dijete kak place!Jel ona skuzila da si ti blizu?


    Hej! Ma vidjela me je u pon slucajno,fraze dozivjele obe haha,ali od onda se skrivam..pa ispitujem gdje ko ide van da se ne susretnemo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    mare1989

    Dobar dan cure
    Kod mene ludnica neka teska,jedva čekam subotu da svekrici dodu da malo odmorim.
    Lucy nek mama ide i po drugo mišljenje nije na odmet,al zelim joj da se sto prije oporavi.
    Ja sam u nedelju tek ajvar pravila,mm je olakšao jer je napravio masinu da sama mjesa. Jutros dan majko mila ne daj Bože da je svaki dan takav odma bi se prijavila u ludaru😂😂😂
    Sirenu vodila krv vaditi,urin nismo ulovile,pa zurila na banku da racune platim,pa nazvala mm da Issa se spremi za malu skolu dosla doma 5 do 9 sirenu izvadila iz auta dala mm a on meni Issu,da je netko sa strane gledao umirao bi od smijeha.Odvezla issu dosla doma nahranila sirenu malo sklonila vec vrijeme da idem po nju. Veceras opet trening ajd malo odmora psihicki
    Kako ste vi i djecica

    Ha ha ha ha…Zamisljam scenu razmjene djece!


    I ja 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ovaj dan je za k….!Ne mozemo van,a frajla bi se nosala uglavnom!Em me bole ruke,em ledja….Sad je u onom viperu,gundja,al ju ignoriram!Pjevam joj i pricam!Tak sam uzbudjena!Moja draga frendica,jos iz srednje,treba rodit ovih dana!15-tog je bio termin


    Joooj,sretno joj bilo 😊😊😊😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Vecer ljudi, nigdje nikoga…
    Zlica maloprije zaspala…
    Od tog vrtica mi je tak razdrazljiva i pocela se cudno ponasati… Tipa,nisam joj dala kemijsku i baci se na pod 😵😱😵😱😵😱😵 dobila je automatski ignor od oboje pa se zacas sredila… Ostali smo ono paf..
    Pizda materina mala… Odma u korijenu cemo srezat to…
    Kaj jos… E citavu proslu noc je cvilila..i to ono stalno je cvilila 😭😭😭😭😭 i onda dizanje u pol sest kmeeeeeeee kmeeee i citavu smjenu mi jedan mali tuuuuliiiii i ne staje…a nis mu ne mozes, sto ti vise oko njega on vise tuli..tako da i on dobiva ignor tamo haha..a kaj ces..tak se bar povremeno smiri..al izludi stalno to slusat… I tak.. Eto.. Dosta zaljenja..odo i ja uskoro u krpe…noc bi mogla ova bit super jer proslu nismo bas spavale,umorna je ful…
    Pozdrav svima

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jutro,cure!Ja sam u komi,skroz do daljnjeg!Dobila neku skroz oskudnu mengu,prekjucer,znaci vidim krv samo kad se obrisem!Zvala ginivku,poslala me zena vadit betu!Ovo mi je treca menga od poroda,dvije su bile normalne!Sad placem od straha,iskreno!Uskoro idem u Sunce,u polikliniku!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, uh…. Ne znam sto ti reci. Pretpostavljam da nisi za jos jednu trudnocu. U svakom slucaju, sretno!!!
    Ugolina, nadam se da ste se odmorile nocas. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ni ja ne znam sto bih rekla!Ipak idem oko podneva,po malog u skolu pa s njim!Buhtlica spava,a ja se pokusavam smiriti nekako!Muka mi je!Nisam muzu nis spominjala zasad!Idem cistit da okupiram misli

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Jutro,cure!Ja sam u komi,skroz do daljnjeg!Dobila neku skroz oskudnu mengu,prekjucer,znaci vidim krv samo kad se obrisem!Zvala ginivku,poslala me zena vadit betu!Ovo mi je treca menga od poroda,dvije su bile normalne!Sad placem od straha,iskreno!Uskoro idem u Sunce,u polikliniku!


    😵😵😵😱😱😱😵😱😵😵

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajme mamika,daj javi zeno, kad ides se provjeriti?!?!?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Inace,evo kava ☕☕☕☕☕☕☕ di ste zene? Evo ja radim popodnevnu..uspavljujem djecu pa stignem malo na forum bacit oko, svi zaspali osim dvoje,troje,al uskoro ce i oni u svijet snova… Sretna sam jer smo otkrile mjesto na igralistu gdje mozemo van sa svojima,a da me zlica ne vidi,a cak ju mogu s tog mjesta povremeno špijat 😂😂😂😂 hihihi… Bila je ok, plakala je ujutro,al udavi si odgojitelje,udavi ih, samo paznju hoce stalno hahaha ma ajde,bu i to proslo…bitno da im se hoce smiriti..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.