Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Hello tete
    Ne zamjerite na nejavljanje bili smo na putu,sinoc stigli.
    Koliko god mi je bilo lijepo toliko jos sam htjela kuci, dosta stresa i frke.
    Nisam citala nista 😞😞 nemam snage
    Da vas posluzim tortom i picem ipak je rockas😁🎂🎂🍰🍰🍸🍹🍺🍷

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mare, sretan rodendan!!!!🎉🎉🎉🎁🎁🎁🎁🎁🎂🎂🎂
    Nisam vam rekla kako je M neku vecer usao u kuhinjski ormaric ( onaj uski mali za zacine) uzeo flasicu bibera i bacio na plocice. Naravno da se razbila pa sam u 23 h usisava i brisala kuhinju. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mare sretan rođendan!!! 🎉🍹🎁🎂 sve najbolje od srca ti želim! Kod kuće je najljepše to je živa istina! Kako je bilo? "Jesu djeca bila dobra, kako sirena podnijela put i promjenu okoline? 
    Lucy, papar 😲 ja kad imalo prospem, kišem ko luda, sigurno ti je bilo zabavno to čistiti😲
    TPol, eto super za majstora da ste zadovoljni. Isplatilo se čekati znači! Neka što prije prođe prehlada. Mrzim ljetne viroze i prehlade, na ovu vrućinu ih je još teže izdržati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    E da htjedoh napisat jos Lucy i ja sam bas mislila kako cu sve zaboravit pa mozda kopiram ove događaje sto sam ovde u forumu pisala u word pa si spremim i nekad čitam opet 
    A auto nam je dosta pokvaren pa dolazi moj Brat i vozi ga za hr

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu
    Kuhinja
    Kuhinja

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Gdje ste majčice? 
    Illani koja luda ptica!  nama je nedavno vrana graktala na prozoru u 6 ujutro, morala se dignit iz krevrta, dignit rolete i potjerat je, nije stajala derat se! Bas znaju bit glasne kad ne treba 😆
    Lucy bas tuzno, ni jedne slike od malena 
    Ugolina ipak je prebacivanje na jedno spavanje bilo u pitanju, evo ga na jednom spavanju dnevno. Spava jedva sat vremena cijeli dan, nemogu se u miru ic nit posrat 😂😂😂
    Sanjarka super za ruku  ne bas super za umor. 

    I meni dani postaju sve tezi, sad kako je veci osjecam se ko njegov rob. Nista ne stizem, stalno cvili zamnom ako sam mu u blizini. Ili moram bit uz njega ili u drugoj prostoriji da me ne vidi. Poteze mi majicu i cupa sisu rukom van u javnosti. Hranjenje traje vjecno, vecinom odustanem i pustim ga da gladuje jer nemogu vise  stavim mu komadice, pripremim 4-5 vrsta jela, on jede u pocetku pa nakon 10 min sve pocne bacat, trljat po glavi, ocima, pljucat… Ako mu krenem davati zlicom, nju gura, komadice kad mu dajem rukom nekad pljuje, nekad super jede. Poludila sam kad sam vidila kikija kako zijeva i papa, ovaj moj ima minijaturne zalogaje i to traje vjecno. Al ajd, bar nesto pojede, valjda mu je dosta 🙄 ako mu slucajno dam punu zlicu necega, dvije trecine ce ispljunit kao “visak” 😬
    Mislim, ok je to sve, moram se malo i ja pojadat nekad  
    Sta kuhate danas? Mi cemo blitvu i dalje nemam pojma 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    TPol, baš lijepo kuhinja izgleda. Pločice na zidu su super. 👍👍👍
    Sandrich, mi danas ribu (neka slatkovodna neman, tolstolobik mislim, frend ulovio) i salata od krumpira, graha, luka i paradajza. 
    Ovo kako si opisala vaše hranjenje, tako i kod nas otprilike. Sve nešto bezveze brljavi, tu i tamo lijepo pojede. Cicu može uvijek. A ptice…skupljam na vanjskoj prozorskoj dasci koštice od breskvi i šljiva, s njima svako jutro gađam krestave dosade da ne probude dijete😂😂 a lude žene  😂😂možda mi zato se ona ptica došla osvetiti  

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Summerbaby tvojoj Niki sa zakasnjenjem sretan veliki prvi!! 🎉🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍☺☺☺☺


    Hvala ti draga 😗
    Ajde bas mi je drago da ti je bolje 👍 nadoci ces ti skroz, treba vremena

    [lilypie.com]

  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Abies

    Hej ppl!!!
    Niki kasnim i ja sa čestitkom rođendana!
    Mamika zanimljiva info!
    Brojčana smijem li ti opaliti muža olovnom polugom?
    Moj se donekle upristojio, samo još ne shvaća da imamo dvoje male djece. Najgore mi što sin baš i ne pati kad ga nema. Pomaze se oni i sve to stoji. Al muž mi umjesto mozga ima tenk. Nedavno sam podivljala na njega. Gura mu neko meso navečer jer on to mora jesti. Pa ne mora. I s tim zalogajem je zaspao. E?!!! Ne moram dalje.
    Lucy meni taj osip baš na hranu smrdi. Rekoh ti sa sinom tako bilo. Jel još nešto novo dobio. Neke kekse, smoki, kroasan, možda sapun, krema, novi omekšivač? Nama je 3 dana trebalo da shvatimo da smo umjesto nekih (konzumove lidlove, ne pamtim više) čokoladnih kuglica kupili lino (čokolino).
    Al dr odi. Nek i nema ništa bar imaš slike. Mi ih nismo imali.
    A ovo za rat 😢😢😢
    Ilani ptica 😂😂😂😂😂😂😂😂 predivno da se djeca druže, nadam se da nema puno, a mama ja bi van s dečkima, a vodio seke amo tamo.
    Pokušavam se uloviti foruma, no sin se ulovi mob pa ga isprazni. Scaka čast ekipi koja nas škicne. Ja sam samo tu.
    Kava dogovori. Opet apel adminima i jel siniša, vratite privatne poruke. Sad da idem do lucy moram tu javno pisati broj i reći ajmo na kavu 😬😬😬😬😬😬


    Hvala na cestitkama 😗😗
    I ja bih privatne poruke da upoznam pokoju mamu kad se vozamo okolo po Hrv, bas sto kazes glupo je ovako pisati - tada i tada sam u Zg, nademo se u toj i toj ulici u toliko sati, i jos priloziti svoj opis i broj moba 😏
    Ipak je ovo javno i tko zna koliko stotina ljudi to cita, a pisale smo ovdje i puno toga za sto mozda ne zelimo da znaju ostali da se radi bas o meni, tebi…
    S druge strane zasto se ne bi druzile privatno ako nam se pruzi prilika za to, tako da…vratite privatne poruke 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Cure, zadnjih dana nas je malo. Godisnji??
    Sanjarke nema 100 god. Zaboravila sam ime nove mame sta ima bebu Paolu sta nosi remencice? Ni nje nema.
    Razmisljala sam kako bi bilo dobro da imamo mogucnost isprintati svoje komentare, bio bi to dobar dnevnik za nas i nase klince jednog dana. Dok sam bila mlada vodila sam dnevnik.
    Ja tesko uspavljujem M. Sat vremena lezi kraj mene na krevetu, vrti se, okrece, ja pjevam, ljuljam ga, ali nista od spavanja. U subotu trebamo u svatove. Mislila sam ga ostaviti sestri, ali ako bude ovakav??


    Da,bilo bi zgodno da nam ostane tak ko dnevnik…ja sam znala screenshotat kaj mi je bilo zanimljivo…
    Aha,miss je nestala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.