Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Zalila sam se da vas nema i sad zaboravila sto sam htjela komentirati sve koliko komentara.
    Sandrich, da, nemam ni jednu svoju sliku do 7. god. Kao ni moj brat i sestra, roditelji slike od svojih svatova….. Nista. Kao da prije '91. nismo postojali. To su sve ustvari uspomene. Zato sad Mateu radim albume, foto knjige, onaj djecji spomenar ( ne mogu se sjetiti kako se tocno zove) da on bude imao uspomena. Ako ne daj Boze opet ne dode do rata.
    I moj nekad tako s hranom. Jos mu ne dajem bas sve, drzim se one tablice kad na svasta reagira. I onda kad mu napravim nesto, nece jesti.
    TPol, mislila sam kad bi imali sve svoje komentare na jednom mjestu pa samo kliknuti print. Ovako dok trazim sve svoje komentare, pa kopiraj u word…. Nemam toliko vremena uz njega. Ide sa mnom i na wc iako sam rekla da to necu raditi.
    Sad je tek zaspao 1. Puta danas???!!!!! Valjda se prebacuje na jedan spavanac. Al je zaspao odmah a ne ovih zadnjih par dana kad lezim s njim sat- dva dok zaspi.
    Zvali me iz HZZOa. ODOBRILO PRODUZETAK DO 31.7.2018.!!!!!!!!
    Ali ako koristim GO od prosle god produzetak se ne produzuje. Nema veze. I ovo je super. A na GO cu dobiti punu placu.


    Odlicno!!!! Eto jos godinu dana sa svojim djetetom 😍😍😍😍😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Lucy16

    Zalila sam se da vas nema i sad zaboravila sto sam htjela komentirati sve koliko komentara.
    Sandrich, da, nemam ni jednu svoju sliku do 7. god. Kao ni moj brat i sestra, roditelji slike od svojih svatova….. Nista. Kao da prije '91. nismo postojali. To su sve ustvari uspomene. Zato sad Mateu radim albume, foto knjige, onaj djecji spomenar ( ne mogu se sjetiti kako se tocno zove) da on bude imao uspomena. Ako ne daj Boze opet ne dode do rata.
    I moj nekad tako s hranom. Jos mu ne dajem bas sve, drzim se one tablice kad na svasta reagira. I onda kad mu napravim nesto, nece jesti.
    TPol, mislila sam kad bi imali sve svoje komentare na jednom mjestu pa samo kliknuti print. Ovako dok trazim sve svoje komentare, pa kopiraj u word…. Nemam toliko vremena uz njega. Ide sa mnom i na wc iako sam rekla da to necu raditi.
    Sad je tek zaspao 1. Puta danas???!!!!! Valjda se prebacuje na jedan spavanac. Al je zaspao odmah a ne ovih zadnjih par dana kad lezim s njim sat- dva dok zaspi.
    Zvali me iz HZZOa. ODOBRILO PRODUZETAK DO 31.7.2018.!!!!!!!!
    Ali ako koristim GO od prosle god produzetak se ne produzuje. Nema veze. I ovo je super. A na GO cu dobiti punu placu.

    Odlicno!!!! Eto jos godinu dana sa svojim djetetom 😍😍😍😍😍😍


    🤗🤗🤗🤗🤗

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hello cure! Da vas opet i ovdje malo pozdravim! 😘
    Ja sam vam sva u pripremama, svadba za mjesec i nesto sitno, dupli rodendani za 3tj, uz to cemo ove godine fasadu, ogradu i jos neke stvari na kuci pa i to treba porijesiti… 😥 Ima dana kad neznam gdje mi je glava… Ali sve je puno lakse odkad mi djete kod tete cuvalice 😊 Ima vec nesto vise od tjedan dana da je svaki dan ujutro 3h kod tete cuvalice kod koje ce biti i kad cu u 10.mj krenuti na posao. Adaptacija prolazi bolje nego sam zamislila. Na pocetku krokodilske suze kad sam odlazila, danas vise nije ni plakao nego samo malo cendrao 😊 Kaze teta da se nekad sjeti da nema mame pa onda trazi njezinu blizinu, a smeta mu i kad su druga dijeca glasna (plac, svada) jer kod nas doma uvijek mir i tisina kad smo vecinu dana sami doma 🙄
    Moram ga i pohvaliti da je prohodao!! 😊😊😍😍😍 U subotu smo bili na nekom rodendanu i tamo vani se frajer prosetavao po travi. Zovem ga da dode meni, krene i nasred puta se okrene i ode natrag do klupe gdje se drzi 😀😀
    Eto, neznam sta i kad sam zadnje pisala pa neznam ni sta je sve novo od onda 🙄
    Kako ste mi vi? Kako bebe/djecica? 
    Saljem 😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Stala na str “”57 ne namjeravam citat😂😂🤗😘

    Dugujem Ugolini prepricat susret Tenin i moj.
    Snimala sam mobom ali mi nije spremilo. A i sad imam vremena kad je mm na wc-u😂😂😂😂
    Uglavnomdosla sam doma…polako ulazim u dnevnu,ona se okrene i skamenila se. Gleda me gleda i gleda. Niti trepnula nije. Tako neku milu facu,imala sam osjecaj da je na rubu suza. Pa gleda mm pa mene,nista nije niti rekla….ja sam naravno pocela plakat😅🔫 i o da mi je pruzila naocale pa mi prisla i onda sve normalno.
    Ja ne znam kaj si je ona mogla mislit. Da sam umrla? Da sam je ostavila? Ili je to normalna reakcija…drugi vikend sam ti napisala,…sve 5 bilo.
    Ilani ne znam kaj si me pitala vise😂😱 na poslu ok,guzva pa vrijeme leti. Tnx na pohvali mm. Istina da bi ih malo tako,al meni to nekako normalno. I zbog toga su decki muskarci,a ne zbog bahatosti i tetovaza. Sto se tice nje sam sa njim bez brige,on je smireniji nego ja.


    Ajme,koji mili sastanak 😍 sjeti se osjecaja kada tebi neka jako jako  draga osoba koju jako volis otputuje ili ju dugo ne vidis, i onda nakon duuuugooo vremena tu osobu ponovo neocekivano vidis-sokirana si,ne znas kaj bi rekla,place ti se od silne srece a opet i od tuge…tako isto i mala djeca..ona nemaju pojam o vremenu i bilo kakav rastanak im se cini jaaakooo dugo,a ovo su ipak bili u pitanju dani koji djetwtu traju beskonacno…ocito su ju super kroz dan zabavljali i to joj je odvratilo paznju da sad ono stalno na tebe misli,a kad te vidjela,bila je sokirana jer te nije ocekivala…ajme 😍😍 ..a jel te spominjala muzu ili ko ju je ono cuvao? Mislim tu i tam rekla mama ili nesto slicno?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    2410

    Da 82 dana jos mi pise🤤😲🔫..to mi zvuci kao da ce sutra bit!majko sveta


    😂😂😂😂😂😍😍😍 serdo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ejic

    Hello cure! Da vas opet i ovdje malo pozdravim! 😘
    Ja sam vam sva u pripremama, svadba za mjesec i nesto sitno, dupli rodendani za 3tj, uz to cemo ove godine fasadu, ogradu i jos neke stvari na kuci pa i to treba porijesiti… 😥 Ima dana kad neznam gdje mi je glava… Ali sve je puno lakse odkad mi djete kod tete cuvalice 😊 Ima vec nesto vise od tjedan dana da je svaki dan ujutro 3h kod tete cuvalice kod koje ce biti i kad cu u 10.mj krenuti na posao. Adaptacija prolazi bolje nego sam zamislila. Na pocetku krokodilske suze kad sam odlazila, danas vise nije ni plakao nego samo malo cendrao 😊 Kaze teta da se nekad sjeti da nema mame pa onda trazi njezinu blizinu, a smeta mu i kad su druga dijeca glasna (plac, svada) jer kod nas doma uvijek mir i tisina kad smo vecinu dana sami doma 🙄
    Moram ga i pohvaliti da je prohodao!! 😊😊😍😍😍 U subotu smo bili na nekom rodendanu i tamo vani se frajer prosetavao po travi. Zovem ga da dode meni, krene i nasred puta se okrene i ode natrag do klupe gdje se drzi 😀😀
    Eto, neznam sta i kad sam zadnje pisala pa neznam ni sta je sve novo od onda 🙄
    Kako ste mi vi? Kako bebe/djecica?
    Saljem 😘😘😘😘😘


    Oooo ejic!!!! Ajme bravo za marcela hodalicu 😍😍😍 ovo mi je super kako me nasmijalo 😂😂😂 krene prema tebi,pa se osjeti nesigurno i vrati nazad aaaahahaha presmijesno…
    Svadba? Uzbudenje na nivou??? Jesi odlucila koju ces haljinu??? Molimo slikicu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina ma nije me uopce trazila. Baba ju je jednom pitala di je mama a ona je mahala papa!
    Al evo za vikend i dana je ona super i divna a kad ja dodem raspasoj. Mislim danas se nije odvijila od mene! Al vec su mi dvije frendice rekla im mame/svekrve kazu da imaju divnu djecu dok se one ne pojave😂😂😂😂😂 sad shvacam ono kaj mi je ravnateljica vrtica rekla da mamama moraju bit zlocesti😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Aha,sunshine,da,htjela sam jos napisati pa me nesto omelo..inace djeca mogu na razne nacine reagirati na rastanak od roditelja,poput npr. Plakanja, bacanja na pod, udaranja, bacanja stvari, izbjegavanje kontakta kada dode do ponovnog susreta,provociranja povracanja i slicno, a i te reakcije se smatraju “normalnima”… Njoj je bilo super sto je tata bio tu i poznati joj ljudi koji su joj olaksali taj rastanak od tebe..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Ugolina ma nije me uopce trazila. Baba ju je jednom pitala di je mama a ona je mahala papa!
    Al evo za vikend i dana je ona super i divna a kad ja dodem raspasoj. Mislim danas se nije odvijila od mene! Al vec su mi dvije frendice rekla im mame/svekrve kazu da imaju divnu djecu dok se one ne pojave😂😂😂😂😂 sad shvacam ono kaj mi je ravnateljica vrtica rekla da mamama moraju bit zlocesti😂😂


    Hahaha a da,ona je naucila i da ju netko drugi nekada cuva,a s obzirom na to da oni tak mali  nemaju pojam o vremenu, ono kuzila je da te nema,a opet nije kuzila,ne znam kak drugacije rec..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu
    Ugolina, nekako mi jos nema onog pravog uzbudenja, ne koncentriram se samo na to pa sve malo splasne uz ostale stvari st su za rijesiti. Mislim da ce me uzbudenje poceti loviti onaj zadnji tj kad cemo svaki dan imati nesto za obavljati 😉 Iako, kad je mm kupio odjelo i kad sam ga vidjela onako “zrihtanog” onda me je malo pocelo loviti to uzbudenje, ali na kratko 😉
    A nisam stavila haljinu? Evo je 😊

    Sad sam se sjetila da sam je stavila, a ti komentirala moj kozmodisk na ledima 😁😁😁 Ili je to bilo na viberu? 🤔 U svakom slucaju, evo je jos jednom 😊😍
    Sad vec neko vrijeme nisam gledala slike i sad me opet fascinirala 😍😍😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.