Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Lightblue za trojke nema neinvazivnih prenatalnih…
    Ja sam razgovarala i sa svojom dr i s dr Hafnerom, nista. Ne mozes ni kombinirani probir napraviti za trojke.
    Kod nas je eventualno opcija da slazemo kod prijave na Panoramu da su dvojke, obzirom da su blizanci jednojajcani s jednom posteljicom, pa test hvata signale s dvije posteljice kao i normalno kod blizanacke trudnoce, ali je upitno uopce sta bi u konacnici izvukli iz tih nepotpunih podataka.
    Takva sam objasnjenja ja dobila.
    U svakom slucaju odustali smo, ne bacaju mi se pare za nesto sta mi nece u konacnici nista znaciti.
    Idemo od UZV do UZV 🍀
    Sretno u cetvrtak na pregledu 😊

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hmm cure citam po netu sve i svasta malo sam u bedu usla sam u 14ti tt, osjecam lagano zatezanje maternice i probadanje i to ono ostro na moment ( ne stalno al kroz dan par puta)  i prije sam to znala osjetit onako kao da me prereze kroz cerviks nemam pojma dal je to oke ili ne… kad sam pitala ginica samo je zapisao u nalaz da sam to napomenula al nije nista komentirao i pregled je bio okej… sljedeci pregled imam 07.02. I jedva cekam da vidim dal je sve okej inace nemam drugih simptoma osim tu i tam bolova u donjem dijelu leda..

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Meni dođe da danas placem od sreće. Probudila se bez mučnina. Prvu noć da sam u komadu odspavala. Apetit je danas cak ok (meso mi se i dalje gadi). Sve u svemu odličan dan. Sve me strah hoce mi sutra biti onda duplo muka 😂
    Još da me Escherichia pusti ma miru da malo odahnem. 
    Što se tice hemeroida, evo ih prvi put u životu. Iznenadila sam se da ovako rano ali eto. Pokušavam imati što bolju prehranu. To je to šta poduzimam. 
    Mateja11 i mene zna prerezati i kao neka zatezanja, grčevi. Gin kaže da je to sve ok. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Cvit

    Lightblue za trojke nema neinvazivnih prenatalnih…
    Ja sam razgovarala i sa svojom dr i s dr Hafnerom, nista. Ne mozes ni kombinirani probir napraviti za trojke.
    Kod nas je eventualno opcija da slazemo kod prijave na Panoramu da su dvojke, obzirom da su blizanci jednojajcani s jednom posteljicom, pa test hvata signale s dvije posteljice kao i normalno kod blizanacke trudnoce, ali je upitno uopce sta bi u konacnici izvukli iz tih nepotpunih podataka.
    Takva sam objasnjenja ja dobila.
    U svakom slucaju odustali smo, ne bacaju mi se pare za nesto sta mi nece u konacnici nista znaciti.
    Idemo od UZV do UZV 🍀
    Sretno u cetvrtak na pregledu 😊


    Tako sam i ja shvatila dok sam tražila po netu ali ja imam tri zasebne bebe,posteljice,vrećice … Rekao dr da je to dobro ako se ne daj Bože nekoj bebi nešto dogodi bolja šansa za opstanak ostalih. Luda sam od takvih izjava

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    mateja111

    Hmm cure citam po netu sve i svasta malo sam u bedu usla sam u 14ti tt, osjecam lagano zatezanje maternice i probadanje i to ono ostro na moment ( ne stalno al kroz dan par puta) i prije sam to znala osjetit onako kao da me prereze kroz cerviks nemam pojma dal je to oke ili ne… kad sam pitala ginica samo je zapisao u nalaz da sam to napomenula al nije nista komentirao i pregled je bio okej… sljedeci pregled imam 07.02. I jedva cekam da vidim dal je sve okej inace nemam drugih simptoma osim tu i tam bolova u donjem dijelu leda..

    i meni je slicno, narocito danas, ali maternica raste i “radi reda” medu drugim organima, ligamenti se sire, sve normalno. Danas mi je malo jaci presing na mjehur, pretpostavljam da i od pregleda. 
    Leda me ubijaju, narocito donji dio i gluteus maximus, ali to je od mirovanja (lezanja/sjedenja) - dobila sam zeleno svjetlo za pilates i od sutra krecem 💪🏼

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Lightblue


    Tako sam i ja shvatila dok sam tražila po netu ali ja imam tri zasebne bebe,posteljice,vrećice … Rekao dr da je to dobro ako se ne daj Bože nekoj bebi nešto dogodi bolja šansa za opstanak ostalih. Luda sam od takvih izjava


    Da, sjecam se da si napisala. Tebi je situacija svakako bolja. Mene je dr sokirao postocima da nesto krene krivo, i nisu mali. Cak je predlozio nek idem na redukciju blizanaca kako bi ovaj treci imao bolju sansu…
    Isplakala se jesam, pricala s muzem, odmah smo se slozili da to nije za nas. Idemo dalje i nadamo se najboljem.🍀
    Ovo gore sam ti pisala cisto kao opciju koju ja imam posto su samo dvije posteljice, kao, mozemo zavarati na testu. Ali to mi opet nista ne znaci.
    Test kao takav za trojke ne postoji.
    Samo hrabro dalje, znam da je sok i vjeverica i strah svakog UZV-a, ali u konacnici, i jednoplodne trudnoce mogu imati komplikacija. Nema garancije ni za sto.

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    mateja111

    Hmm cure citam po netu sve i svasta malo sam u bedu usla sam u 14ti tt, osjecam lagano zatezanje maternice i probadanje i to ono ostro na moment ( ne stalno al kroz dan par puta) i prije sam to znala osjetit onako kao da me prereze kroz cerviks nemam pojma dal je to oke ili ne… kad sam pitala ginica samo je zapisao u nalaz da sam to napomenula al nije nista komentirao i pregled je bio okej… sljedeci pregled imam 07.02. I jedva cekam da vidim dal je sve okej inace nemam drugih simptoma osim tu i tam bolova u donjem dijelu leda..
    i meni je slicno, narocito danas, ali maternica raste i “radi reda” medu drugim organima, ligamenti se sire, sve normalno. Danas mi je malo jaci presing na mjehur, pretpostavljam da i od pregleda.
    Leda me ubijaju, narocito donji dio i gluteus maximus, ali to je od mirovanja (lezanja/sjedenja) - dobila sam zeleno svjetlo za pilates i od sutra krecem 💪🏼


    Tak sam si i mislila al nisam bila sigurna pa reku bolje da pitam 😁 malo sam panicar zbog prosle neuspjele trudnoce pa sad pusem i na hladno sve u svemu hvala na odgovoru 💙 

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Cure koje su radile panoramu, koliko ste imali % fetalne frakcije i kakvi su bili nalazi za mikrodelecije? 1:koliko?

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • gluglu

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Stigli rezultati nipty testa i dobar je nalaz, stiže nam još jedna cura 🥰.
    Skoro da sam prestala piti Duphaston, popijem jednu ujutru, jer se hematom nije vidio na poslednjem UZ, ali ginic mi je rekla da se on pije do 16nedelje, mada od njega sam imala užasne grčeve, tako da sam ga samo prestala piti 🤷‍♀️

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Cvit

    Lightblue


    Tako sam i ja shvatila dok sam tražila po netu ali ja imam tri zasebne bebe,posteljice,vrećice … Rekao dr da je to dobro ako se ne daj Bože nekoj bebi nešto dogodi bolja šansa za opstanak ostalih. Luda sam od takvih izjava

    Da, sjecam se da si napisala. Tebi je situacija svakako bolja. Mene je dr sokirao postocima da nesto krene krivo, i nisu mali. Cak je predlozio nek idem na redukciju blizanaca kako bi ovaj treci imao bolju sansu…
    Isplakala se jesam, pricala s muzem, odmah smo se slozili da to nije za nas. Idemo dalje i nadamo se najboljem.🍀
    Ovo gore sam ti pisala cisto kao opciju koju ja imam posto su samo dvije posteljice, kao, mozemo zavarati na testu. Ali to mi opet nista ne znaci.
    Test kao takav za trojke ne postoji.
    Samo hrabro dalje, znam da je sok i vjeverica i strah svakog UZV-a, ali u konacnici, i jednoplodne trudnoce mogu imati komplikacija. Nema garancije ni za sto.


    Nažalost i s jednoplodnom nije dobro prošlo,taman smo prestali biti u strahu i na pregledu srce nije kucalo. Doslovno is dana u dan i tako do kraja. Ništa drugo ne preostaje.

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.