Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonkica1509

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Flekica čestitam 💙 uvijek lijepe vijesti. Naravno da bude teško, ali bude i prekrasno. I baš budi dječica povezana zbog te male razlike.
    Spavanje znači ne znam jel ikad gore bilo 😂 kužim da mu se svašta događa, sjedenje, ustajanje na nogice, penjanje, priča 100 na sat… Ali gospode svaku noć imamo budnost od barem sat i pol, dva. I stalno meškoljenje, vrtenje, baš proživljava noću sve. Da ja odem malo ranije spavat bih bila možda ok, ovako sam samoj sebi neprijatelj 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tonkica1509

    Spavanje znači ne znam jel ikad gore bilo 😂 kužim da mu se svašta događa, sjedenje, ustajanje na nogice, penjanje, priča 100 na sat… Ali gospode svaku noć imamo budnost od barem sat i pol, dva. I stalno meškoljenje, vrtenje, baš proživljava noću sve. Da ja odem malo ranije spavat bih bila možda ok, ovako sam samoj sebi neprijatelj 😅


    Ja sam u 21, 21.30 u krevetu, al dabe mi to kad se ona budi svakih 30-45 min 😵‍💫

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Ajme divim vam se svima, koje imate nespavače. Moja spava noć, po danu me izludi, pa sam vec na izmaku. 

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Tonkica1509

    Flekica čestitam 💙 uvijek lijepe vijesti. Naravno da bude teško, ali bude i prekrasno. I baš budi dječica povezana zbog te male razlike.
    Spavanje znači ne znam jel ikad gore bilo 😂 kužim da mu se svašta događa, sjedenje, ustajanje na nogice, penjanje, priča 100 na sat… Ali gospode svaku noć imamo budnost od barem sat i pol, dva. I stalno meškoljenje, vrtenje, baš proživljava noću sve. Da ja odem malo ranije spavat bih bila možda ok, ovako sam samoj sebi neprijatelj 😅


    Mislim da je pun mjesec. Moja je sinoć plakala u snu tako da sam je morala digniti i naravno da se probudila ali je relativno brzo zaspala. Ali se jutros opet probudila u 5.40

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Wao koliki zaostatak sam procitala i bas slag na kraju od Flekice. Cestitam mama, bude to sve oke, samo misli pozitivno 💕 Evo moj brat i ja razlika 2 god, disemo jedno za drugo, i pored nasih porodica nismo izgubili NAS, cujemo se svaki dan bar kratko pozivom, a toliko licimo da nas cesto pitaju jesmo li blizanci. Roditelji na stranu, muz na stranu, ali moje dijete i on na drugu stranu. Najveci strah mi je da se njemu nesto ne dogodi, ne znam zasto ali oduvijek se bojim za njegov zivot. Valjda to sve ima svoje upravo jer je mala razlika izmedju nas. No da ne mracim svojim strahovima preeeezahvalna sam mami na njemu. Tako da vjerujem da kad prodju ti malo tezi momenti doci ce sve na svoje bas kako i treba 💕
    .
    Druge teme;
    Nocno spavanje haos, kao i prethodna 4mj uprkos samouspavljivanju. Ne kontam ako se sama uspava, bez flasice, bez icega zasto trazi istu da mi nastavila spavati. Jedino logicno objasnjenje je da je faaakat gladna. Kroz dan jedva 3-4 flasice od po 120ml uz dva obroka koja nikako ne mogu zamijeniti jednu flasicu. Ali ne zeli vise. I ocito nocu nadoknadjuje jer stvarno se popije. Min 300ml. Od prije par noci smanjujem svaku flasicu za po 30, ali vraga, primijeti da je manje i trazi jos, ne zeli zaspat. No ne dam se, nekad je uspijem prevarit vodom, ali rijetko kad to uspije. Budjenje je svako malo. 
    Citajuci sve te preporuke kako ukinuti nocno hranjenje izmedjuostalog pise da se navije sat i da se preduhitri beba prije nego se razbudi ali djavola, ona se budi razlicito od 45min pa do 2,5h sto je dzek point. Tako da mi ni to ne pali. Evo ne znam skinut cu se s pameti zbog ovog dijeta.
    A da, preko dana to dijete spava zivotom, jednom 2-2,5h druga dremka 1h, s tim da bi mogla jos ali je budim da ukupni san ne predje 3-3,5h. Ne kontam nikako. Sve je onako kako treba ali kad dodje noc nista vise nije. 
    U 3 dana su izbila dva zubica, nervozna ma ujeda od nervoze. Ali i to je iza nas ali noc idalje koma. 
    Brojim dane do potpunog izbacivanja nocnog hranjenja, jer svi ali baaaas svi kazu da se tek tad prospava noc. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽 
    Takica ljubim vas curke 💕

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    E i da ja imam aplikaciju wonder weeks. U očaju sam skinula i to🤣
    Po njoj je sada nemirno razdoblje, dobro su pogodili. Bila je stvarno oke 10ak dana, tako i po aplikaciji stoji 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Flekica čestiiitaaaaam 💓🥰 vjerojujem da je šok, ali bebe su najveće bogatstvo tako da uživajte. Lako sigurno biti neće, ali s vremenom će postati, a oni će imati jedno drugo kad odrastu 🤗
    A ovo za Amarin i mengu hahaha 😂
    .
    Ja ću mu danas napraviti ručak pa ćemo vidjeti kako bude htio komade 🤦
    Kišni dan, ne možemo nigdje. 
    .
    Hoćete nešto korigirati vezano uz promjenu sata sad unaprijed ili kako Bog da? 😂

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Thinkpurple ja sam ih ispekla na malo maslinovog i kad su bili gotovi samo ostavila na papirnatom rucniku da upije to malo ulja sta je ostalo.. al vjerujem da se mogu i u pecnici.. 

    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Ureci cu se za svaku sljedecu, ali imali smo prvu prospavanu noc!
    19:30-05:10, moglo je to i dulje 😂 ali posto je vjecni ranoranioc, prihvacam ovo! Spavala 7 h u komadu, nit ga cula nit vidjela, tijelo mi je u soku 😂.
    Jos je muz na godisnjem, pijemo skupa kavu od pola 6, i kad imas drustvo nije niti to tako lose. 
    Zivo me zanima sto ce nam donijeti pomicanje sata!

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Petrica_92

    Ureci cu se za svaku sljedecu, ali imali smo prvu prospavanu noc!
    19:30-05:10, moglo je to i dulje 😂 ali posto je vjecni ranoranioc, prihvacam ovo! Spavala 7 h u komadu, nit ga cula nit vidjela, tijelo mi je u soku 😂.
    Jos je muz na godisnjem, pijemo skupa kavu od pola 6, i kad imas drustvo nije niti to tako lose.
    Zivo me zanima sto ce nam donijeti pomicanje sata!


    Vau!! Bravo beba!! 🥳🥳
    Nek se nastavi 🤞🤞🤞🤞
    A mogu mislit sok za organizam 🙈🙈

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.