Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.

    Da na uzv, vidjet će ti sigurno ako te bude beba čekala raširenih nogu kao mene moj 🤭😂


    I ja jedva cekam da saznam. U petak idem na anomaly prosli put nije vidio jer je beba bila okrenuta ledima. S obzirom na 10 unucadi i jednu curu koja je vec punoljetna svi ocekuju curku pa budemo vidjeli.

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Bobica91

    Mrvica722

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.

    Da na uzv, vidjet će ti sigurno ako te bude beba čekala raširenih nogu kao mene moj 🤭😂

    I ja jedva cekam da saznam. U petak idem na anomaly prosli put nije vidio jer je beba bila okrenuta ledima. S obzirom na 10 unucadi i jednu curu koja je vec punoljetna svi ocekuju curku pa budemo vidjeli.


    Bobica91 Joj divno, znaci ovaj tjedan nas svasta čeka 😊🥰!! 
    Mrvica72 hahah decko se potrudio! Moj muž stalno govori u trbuh da se poceslja jer ovaj tjedan ide na slikanje 😄  
    Ajme kad bi bar saznala!

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Annboleyn zao mi je… Vjerujem da te negdje ceka 🌈 samo hrabro i daj si vremena za sve emocije… 

  • Arya

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    MMmartinaaa termin mi je 20.06, dečkić je, a sljedeći pregled je 14.02. Hvala ti :) Na mobu sam i iz nekog razloga mi ne da citirati… 

  • Avatar Poison_Ivy32

    Poison_Ivy32

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Annboleyn jako mi je zao, znam da ni je rijec ne moze utjesiti sada, ali nadam se da cete uskoro i vi imati svoju srecicu.. zelim ti brzi oporavak i svu srecu ❤️

    Ostalim curama cestitam na pregledima i lijepim vijestima..
    Meni jako steka forum na mobu, pa sam ga sad par dana izbjegavala.. 😏😏

    little angel comes 01.07.
    24.10. +
    5.11. ❤️
    25.11. rastemo 🙏🏻❤️
    18.12. mini anomaly 👍🏻👍🏻
    22.12. 7,2 cm
    24.12. 7,5 cm i probir 🤘🏻🤘🏻
    24.01. ❤️
    2.02. Baby boy 💙 anomaly 🤟🏻🤟🏻
    24.02.

    💙It's a boy 💙

    [lilypie.com]

  • Tinkica27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Tinkica27

    Lovely_

    Pozdrav curke 😊 nadam se da mi uživate u ovom lijepom i sunčanom danu 🥰🥰
    Daaa pala sam ispod 100 dana, još par dana i evo me u zadnjem tromjesečju 🤭 ide to vrijeme.
    Mi se do kraja mjeseca selimo u novi veći stan i tamo ćemo imati dječju sobicu koju ćemo opremiti. Kupili smo krevetić koji će biti u sobici, a next to me krevetić smo posudili i on će biti kraj mog kreveta. U planu nam je da preko noći beba spava s nama u sobi u tom nex to me kreveriću, a kroz dan da spava u svom krevetiću u sobici. To su za sada planovi, ali vidjeti ćemo kako će sve ići kad nam bebač dođe😊
    Za sad sve šta smo kupili je u kutijama kod svekrve u garaži😅 jedva čekam da se preselimo pa da počnemo slagati sve te stvari za bebicu i da nastavim sa kupovinom 🥰

    Lovely meni se čini da ja nisam nešto dobro napravila tu dolje trakicu jer meni pokazuje danss još 105 dana, a na onoj aplikaciji momly još 100 dana.. 🤔🤔 Meni je termin 17.5., a tebi 12.5. Znači 5 dana razlike.. A na trakici 10.

    Probaj si ponovno složiti trakicu. Možda si prvi put nešto zabunom krivo unjela od podataka.


    Lovely nešto nisam unijela kao i na momlyiju 
    ..možda trajanje ciklusa ili nešto, ali ovdje mi sam kao izračuna, a na momlyiju ne.. Ali probat ću ponovno.. 

  • Tinkica27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Tinkica27

    Lovely_

    Tinkica27

    Lovely_

    Pozdrav curke 😊 nadam se da mi uživate u ovom lijepom i sunčanom danu 🥰🥰
    Daaa pala sam ispod 100 dana, još par dana i evo me u zadnjem tromjesečju 🤭 ide to vrijeme.
    Mi se do kraja mjeseca selimo u novi veći stan i tamo ćemo imati dječju sobicu koju ćemo opremiti. Kupili smo krevetić koji će biti u sobici, a next to me krevetić smo posudili i on će biti kraj mog kreveta. U planu nam je da preko noći beba spava s nama u sobi u tom nex to me kreveriću, a kroz dan da spava u svom krevetiću u sobici. To su za sada planovi, ali vidjeti ćemo kako će sve ići kad nam bebač dođe😊
    Za sad sve šta smo kupili je u kutijama kod svekrve u garaži😅 jedva čekam da se preselimo pa da počnemo slagati sve te stvari za bebicu i da nastavim sa kupovinom 🥰

    Lovely meni se čini da ja nisam nešto dobro napravila tu dolje trakicu jer meni pokazuje danss još 105 dana, a na onoj aplikaciji momly još 100 dana.. 🤔🤔 Meni je termin 17.5., a tebi 12.5. Znači 5 dana razlike.. A na trakici 10.

    Probaj si ponovno složiti trakicu. Možda si prvi put nešto zabunom krivo unjela od podataka.

    Lovely nešto nisam unijela kao i na momlyiju
    ..možda trajanje ciklusa ili nešto, ali ovdje mi sam kao izračuna, a na momlyiju ne.. Ali probat ću ponovno..


    Uspjela sam narediti trakicu da točno odbrojava.. Jupii.. Sori cure na zatrpavanju 🙈🙈

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Bobica91

    Mrvica722

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.

    Da na uzv, vidjet će ti sigurno ako te bude beba čekala raširenih nogu kao mene moj 🤭😂

    I ja jedva cekam da saznam. U petak idem na anomaly prosli put nije vidio jer je beba bila okrenuta ledima. S obzirom na 10 unucadi i jednu curu koja je vec punoljetna svi ocekuju curku pa budemo vidjeli.

    Bobica91Joj divno, znaci ovaj tjedan nas svasta čeka 😊🥰!!
    Mrvica72 hahah decko se potrudio! Moj muž stalno govori u trbuh da se poceslja jer ovaj tjedan ide na slikanje 😄
    Ajme kad bi bar saznala!


    Ahaha bit ce zgodan/zgodna 🥰 nekako kad saznas spol se jos više zbližiš sa bebom♥️

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Hvala vam jos jednom svima, planiramo svakako i dalje pokusavati ali o tom potom, sad zalimo za ovom bebicom 💔
    Sutra, tj. danas idem u bolnicu pa cemo dogovoriti sta i kako, medikamentozni, vakum aspiracija, jos ne znamo

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • limica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    draga annboleyn tako mi je žao, uzmi si vremena da to sve prebrodis a tvoja 🌈 bebica ce stići bas onda kad ti bude najvise trebala, vidjeces.
    nadam se da si ti dobro, i da ce to sve u bolnici proci sto bezbolnije i sigurnije po tvoje zdravlje. Slusaj ginekologa i misli na sebe sve ce doci na svoje mjesto. Budi jaka 💗💙

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.