Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Tinkica mi imamo ovo https://m.facebook.com/butik.maliandjeo/photos/prekrasni-veliki-i-debeli-ru%C4%8Dnici-mali-an%C4%91eo-art50a-sadr%C5%BEi-ru%C4%8Dnik-dimenzije-1001/1891251100890445/ [m.facebook.com]
    Znači 3+ godine otkuhani oprani milijon puta kao novi, odličan materijal tako da mislim da ću od njih uzet kao provjereno a imaju jos brdo slatkih stvari.. e bacit ću oko u Kik onda isti ako ima tih velikih makar za promjeniti

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Atina25

    Tinkica mi imamo ovohttps://m.facebook.com/butik.maliandjeo/photos/prekrasni-veliki-i-debeli-ru%C4%8Dnici-mali-an%C4%91eo-art50a-sadr%C5%BEi-ru%C4%8Dnik-dimenzije-1001/1891251100890445/ [m.facebook.com]
    Znači 3+ godine otkuhani oprani milijon puta kao novi, odličan materijal tako da mislim da ću od njih uzet kao provjereno a imaju jos brdo slatkih stvari.. e bacit ću oko u Kik onda isti ako ima tih velikih makar za promjeniti


    Ja sam trljacice kupila u babylandu a rucnike velike na kapuljaču u plodinama.
    Evo 16 mjeseci i Jos ga nije prerasla.
    I otkuhano milijun puta i super su.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Ja sam te baby ručnike uzimala čak i u Pepcu i super su, super podnose pranje, manji su 35 kn, veći 50 kn i pamučni su.starija ima 5 godina i još uvijek ju brišemo s tim velikima.iz Kika su isto ok i uzimali smo na sajmu beba od Nipcoma oni su iz Kaštela, mogu se isto naruciti preko fejsa, bijeli su, imaju samo medvjedića u žutoj, rozoj ili plavoj boji, mogu se kuhati i dobi se i trljačica, plaćali smo ih isto oko 50 kn.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Tinkica27

    MMMartinaaa

    Dobro jutro curke! Inače ne objavljujem listu subotom, uzmem si day off od kompa (nemojte zamjeriti🙂).
    Nadam se da sve uživate u vikendu, novim curama želim dobrodošlicu!🥰🤗
    Lovely - ti si pala ispod 100 dana! Weeeee to mi je tako uzbudljivo vidjeti dvoznamenkasti broj kod odbrojavanja🥳🤩
    *
    Meni od većih stvari za bebu nedostaje prematalica… Mislim da ću uzeti neku komodu i DYI-ati u prematalicu. Pošto će mi stajati u spavaćoj sobi želim da mi se lijepo uklopi u sve.
    Seka će mi za poklon kupiti babybjorn, a ostalo imam. Jedino još razmišljam ako uzeti odmah i krevetić koji bi recimo držala u dnevnom, dok je next2me u spavaćoj. Vidjet ću.
    Robice imam 90%, još par sitnica. Bila sam u c&a jučer i imaju baš lijepe bodiće i to. Uzela sam i 2 eučnika za kupanje.
    U DMu sam isto iskoristila one bonove i opremila se s kozmetikom za bebu, paketom pelena i ostalim. Inače, uspjela sam podići odmah i onaj paket koji se kao dobije nakon poroda. Nitko ništa nije pitao. Dobije se mali paket pelena i vlažne maramice i još bonova.
    Uglavnom, samo se krcam stvarima😅 ali uživam u tome.
    Kupila sam trudničke tajice iz h&m-a, jako su fine i mekane. Jedino što me nervira je da se nekako ne mogu lijepo navući oko međunožja, nego imam feeling da uvijek “visi” par cm. Imam isti problem s trudničkim hlačama, ne znam jel to do kroja.
    Kad se gledam u ogledalo ne mogu vjerovati da mi je trbuh toliko iskočio, doslovno preko noći. Izgledam si kao🐳

    Martina jesi kupila one ručnike sa kapicom kao? Jel smijem pitati koliko si platila?


    Da s kapicom 😊 mislim da je svaki bio 80kn, c&a. ❤️

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Atina25

    Jutro cureee😘😘
    Martina ti si bas spremnaaaa🤣 ja nista nemam još,ma show.. e za ove ručnike Tinkica stampitaš,ja za malenu nisam jos uzela ali budem kao za dečka probajte si uzet da su sta veći i kvalitetniji pa na kraju se iskoriste mi imamo npr ručnik i 2 trljačice od njegovog rođenja i sad ga koristimo jer je velik i super. Kupili smo 2 manja u Ikei i u Lidlu al se manje koriste kad prerastu.
    Martina vi ćete uzimat krevetić kao i mi ako uspijes sta proučiti koji se najvise isplati s obzirom na to sta se sve dobije i cijenu slobodno napiši jer ja sam bacila oko na Stokke Sleepi Miny i gledam da se dodaci kupuju zasebno. Budem isla makar jedan dan do lesnine da se raspitam više ali slobodno piši:) Curie Cloud ima kao sve valjda s madracima ili svasta nesto al dođe preko 4000 ako se ne varam a i ne znam dal' ima kamo kakva akcija?
    Arya jesi poslala zahtjev na fejs?? Mislim da pošalješ ako ti je lakše tipkat na fejsu ;)


    Daaaa ja sam opremljena ful 😂 joj i meni je taj stokke krevetic tiha patnja, a gledala sam i dada&rocco onaj njihov koji je ajmo reci jako jako slican a jos se dobiju u cijeni 2 madraca. 
    Nadam se da ce ga mozda staviti na neku akciju? Javim ti ako naidjem na nesto. 
    Arya- izvini ako te nisam dodala na neku od listi koju objavljujem ovdje na forumu. Nekad mi je tesko sve pohvatati, nikad ne preskocim nekog namjerno. Napisi mi datume pa te svakako dodam (i druge cure ako su primjetile da ih nema na listima ili podaci nisu tocni) 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Bila sam jucer na pregledu 💙dječak je, sljedeči je 4.3 
    Sta se tiče bradavica moje su uvučene sad su se malo ispupčile, čula sam da babice imaju zle komentare i odustaju od nas bude li mi takva šlapom ću je pogodit! Mi necemo odustat probat ceno za šeširićima, ičemo na tečaj, trzdit cemo se nema odustajanja

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Tinkica27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Bila sam jucer na pregledu 💙dječak je, sljedeči je 4.3
    Sta se tiče bradavica moje su uvučene sad su se malo ispupčile, čula sam da babice imaju zle komentare i odustaju od nas bude li mi takva šlapom ću je pogodit! Mi necemo odustat probat ceno za šeširićima, ičemo na tečaj, trzdit cemo se nema odustajanja


    Mrvica čestitam na dječaku.., 💙💙

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Bila sam jucer na pregledu 💙dječak je, sljedeči je 4.3
    Sta se tiče bradavica moje su uvučene sad su se malo ispupčile, čula sam da babice imaju zle komentare i odustaju od nas bude li mi takva šlapom ću je pogodit! Mi necemo odustat probat ceno za šeširićima, ičemo na tečaj, trzdit cemo se nema odustajanja


    Čestitam na dečkiću🙂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Mrvice čestitke na dečkiću 💙💙🥰🥰🥰

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Martina mislim da dadda & Rocco nemaju bas kao svoj nego to je taj Cutie Cloud 4u1 vidjela sam da imaju oni uključeno te madrace plus nastavak. A ima u sličan taj u Lesnini nek marka na F al zaboravila sam kako se zove 🤦 ta tri sam ja našla..

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.