Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Bila sam jucer na pregledu 💙dječak je, sljedeči je 4.3
    Sta se tiče bradavica moje su uvučene sad su se malo ispupčile, čula sam da babice imaju zle komentare i odustaju od nas bude li mi takva šlapom ću je pogodit! Mi necemo odustat probat ceno za šeširićima, ičemo na tečaj, trzdit cemo se nema odustajanja


    Cestitam na deckicu 
    Probaj potraziti ovdje pod trazilicom  gore desni ugao upiši uvučene bradavice ili tako nešto ima puno tema i puno savjeta.
    https://www.facebook.com/groups/RODA.dojenje/?ref=share [facebook.com] 
    Sretno

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Cutie Cloud vam ima putni krevetić na iznajmljivanje pa ako vam treba mozete ga i iznajmiti. Možda bi to curama iz vana bila praktična opcija kada dolaze u Hrvatsku?

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Samo da vam javim da je kod nas ponovo missed, Martina mozes me skloniti sa liste. Vama svima sretno i ubuduce i hvala nanrazmjeni iskustava i savjetima

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Hvala cure ♥️
    Annboleyn baš mi je žao 😔♥️drži se

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Samo da vam javim da je kod nas ponovo missed,Martina mozes me skloniti sa liste. Vama svima sretno i ubuduce i hvala nanrazmjeni iskustava i savjetima


    Žao mi je zbog toga sto prolazis i znam da nije lako.
    Drži se i čuvaj. Daj si vremena za fizički i psihički oporavak. 
    Nadam se da ces i ti jednog dana dobiti svoju rainbow 🌈 bebicu ❤️❤️❤️❤️

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Joj kako se grozno osjecam cim procitam missed. Kakva nepravda i bol. Ufff. Najveci strah u ovoj trudnoci 😭 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Annboleyn Uzasno mi je zao pročitat ovako nesto 😭😭😭😥 molim se da dođe brzo vaša bebica 🤞🤞

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Drage cure, hvala vam ❤️ Beskrajno sam trenutno tuzna i osjecam se tako bespomocno ali valjda je sve to normalno u ovoj situaciji. Vjerujem da je u svakoj od nas tokom trudnoce prisutan strah u nekoj dozi, narocito kod onih koje su vec imale losa iskustva ali zbilja mislim i nadam se da je vecina vas sada u “sigurnim” sedmicama…

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Samo da vam javim da je kod nas ponovo missed,Martina mozes me skloniti sa liste. Vama svima sretno i ubuduce i hvala nanrazmjeni iskustava i savjetima


    Draga moja jako mi je žao.. želim ti sve najbolje i da ubrzo dobiješ svoju srećicu! 💗💗💗
    Samo hrabro dalje! 💪💪💪
    Znaš kako se kaže- kad ti nešto ne pođe od ruke- onda drugi put upreš još jače 🤗🤗🤗
    Nema odustajanja 💜💜💜

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    ljubičica

    annboleyn

    Samo da vam javim da je kod nas ponovo missed,Martina mozes me skloniti sa liste. Vama svima sretno i ubuduce i hvala nanrazmjeni iskustava i savjetima

    Draga moja jako mi je žao.. želim ti sve najbolje i da ubrzo dobiješ svoju srećicu! 💗💗💗
    Samo hrabro dalje! 💪💪💪
    Znaš kako se kaže- kad ti nešto ne pođe od ruke- onda drugi put upreš još jače 🤗🤗🤗
    Nema odustajanja 💜💜💜


    ❤️

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.