Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tinkica27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Annboleyn drži se. Jako mi je žao.. 😪😪

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Annboleyn drži se, strašno mi je žao 😥

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Annoboleyn jako mi je zao. Nadam se da ćeš čim prije skupiti snage za dalje i vjerujem da će bebica uskoro doći. Imate sad jednog zagovornika na Nebu koji misli na vas. ❤

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Mrvica72 čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicica moj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a  ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja,  nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Samo da vam javim da je kod nas ponovo missed,Martina mozes me skloniti sa liste. Vama svima sretno i ubuduce i hvala nanrazmjeni iskustava i savjetima


    Žao mi je, drži se, nije lako znam. Sigurna sam da nećete odustati i da ćete uskoro biti sa svojom rainbow bebicom.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.


    Super baš razmišljam o nekom kreditu? 🤣🤣

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    ljubičica

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.

    Super baš razmišljam o nekom kreditu? 🤣🤣


    Sam se javi 🤣

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Dustyy

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Drage trudnice, prije nekoliko godina sam i ja koristila ovaj forum da saznam vrijedne informacije pa dijelim dva upada na webinar ‘Što te čeka u prvoj godini?’ koji ću održati 8. 2. (utorak) u 10 h. Webinar je o izazovima nakon rođenja djeteta, a naglasak je stavljen na očuvanje mentalnog zdravlja (po struci sam psiholog). Cilj je pružiti realna očekivanja i normalizirati neke pojave s kojima se roditelji suočavaju. Tko se prvi javi, njegov webinar. Javite se na oslonise@gmail.com i referirajte na ovaj forum i temu.

  • Bobica91

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Annboleyn zao mi je drzi se i uzmi si vremena koliko treba. Moj gin mi je rekao 3 mj pauze ja sam ga gledala kao da prica gluposti i sad kad vrtim film vidim da je to stvarno potrebno jer nisam razmisljala racionalno. 
    Sto su ti rekli da moras na kiretazu ili tbl ili da samo krene?

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Mrvica72čestitam na dečkiću! Kako si već saznala spol na običnom uzv ili? Znači da bi i ja mogla j četvrtak vidjeti, mi smo isto trudne 🤭.
    Ljubicicamoj mozak otkazuje, na fb sam pisala ti si 16+4 a ja 15+4, nisam uracunljiva uopće, dakle računam lao ušla sam u 16tt a zapravo sam tjedan dana iza tebe. Da me netko s ceste pita da mu budem jamac za kredit, ovih dana, pristala bi koliko živim u trudnickoj maglici 😄.
    Curke moje danas mi je prvi dan bez povraćanja, nije dan još gotov ali ja presretna 🙌.


    Da na uzv, vidjet će ti sigurno ako te bude beba čekala raširenih nogu kao mene moj 🤭😂

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.