Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Antares

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Bok curke,

    evo i mene. Čitam vas iz sjene par dana, pa sam se odlučila pridružiti. Ovo mi je prva trudnoća. Niš ne znam. 🤷‍♀️😁
    Prestali smo se paziti prije cca dva mjeseca, bas u plodnim danima. Starija smo godina proizvodnje, reko trebat će vremena. 

    13.9. onak random ujutro, na dan ocekivane M, vidim drugu crtu. Reko, mora bit da je greška. U nevjerici sam napravila još dva testa, ali baš da su sva tri greška… 😂

    Clearblue je negdje popodne usred dana pitaj boga s kojom mokraćom po redu taj dan pokazao onako poprilicno intenzivan +. 

    Danas sam 5+5, po ciklusu. A termin bi mi trebao biti 25.5.2022. pa sam se nekak pronašla.  Nismo ljetni, al se švercamo. 😁

    Bila sam ko gineklogice prije tjedan dana i naručila me tek za 5.10. tad ću biti 6+6, pa će se valjda čuti i ❤. 
    Nije me htjela spojit na ultrazvuk tad jer je rekla da je prerano.

     Neki su mi odmah savjetovali da sam trebala inzistirat na ultrazvuku, da bi se vidjela zumanjcana vrecica, ak nis..

     Iskreno, nisam znala kaj reć… kaj vi mislite o tome? 

    👦30
    🙍‍♀️32
    + 13.9.2021. 🥳
    5.10.2021. ❤ 6+6 (uzv 6+2)
    19.10.2021. missed ab 🖤

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Antares kad sam pročitala starija godina proizvodnje ja mislila barem 40 
    A čuj, da sam bila tamo vjer bi i ja inzistirala barem se moze vidjet zadebljanje na maternici pa znaš da se smjestilo na pravom mjestu to je sve sta mozes znat, ali i ovako će biti OK. I 5.10 je brzo

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Atina da, tako i moj inace nista prije 7. Tjedna ako nije bilo nikakvih komplikacija s proslim trudnocama. A iskreno iako sam isla ranije svejedno sam sad na iglama kao i vi dok ne cujem srce.. nekako dode na isto skoro.
    I ja sam napuhana skroz. Kad se najedem ko da sam u 6 mjesecu t 😂 
    Antares pa ti si jos mlada itekako, dobro kaze Atina.
    Mi smo bas blizu onda s terminima, dan razlike 😄 Brzo ce doci 5.10 🙌🏻 
    Bas lijepo sto se javljaju curke i sto je grupa zivnula 👍🏻

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar Jojo77

    Jojo77

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bokic cure. 😃
    Evo da se i ja javim posto sam zadnjih par dana pratila curke koje su u proljetnim bebama, ali ja sam nekako blize ljetu pa eto da se pridruzim i ja. Ovo mi je prva trudnoca i jako sam uzbudena. :D 
    Po ciklusu sam 4+6, a termin mi je izracunalo 31.05. ☺️ 
    Na pregled sam narucena 04.10. tako da se nadam da ce sve biti u redu. 😇 

    👩🏽 24
    👨🏽 25
    22.09. ➕
    6tt spontani- prokrvarila
    8+6tt kiretaza - nije se sve ocistilo

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Ja cu se jos malo drzati po strani,iduci pregled je zakazan 5.10.doktor je rekao da bi prema beti i svemu ako je okej to trebao biti 7tt pa se nada i nekom malom ❤️? Vidjet cemo,ali dosla sam pozdravit ekipu! 😎🙈

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Eh i po beti i svemu su mi rekli kao da O ukazuje na 2./3.9. A termin po tome 26./27.5? Vidjet cemoo ☺️🙈

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 😊
    Evo ja sam danas obavila dugoočekivani pregled - srce kuca ♥️😍
    Prema ZM sam 7+1, a po UZV tjedan manje - 6+1. Termin bi po tome bio cca sredinom 5 mjeseca sto je proljece, ali blize su mi ljetne trudnice i s vama cu biti vise u toku. 😊
    Nakon UZV sam odmah vadila krv i urin, maloprije su me nazvali i rekli da je secer malo povisen i da dodem na OGTT. 
    Nadam se da nije nista opasno, bas su me uplašili.
    Od simptoma imam samo bolne grudi i dalje, nikavih mucnina, zgaravice ni nista… 😁

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Hope i Lida piskilice bivse ❤️💛
    Hope onda ces nam se brzo nadam se skroz pridruziti. 🤗
    Lida ajme mogu mislit koliko ti je laknulo sad, prekrasno. Vidila sam i slicicu u drugoj grupi.  Nadam se da ce sve bit ok sa secerom, ja se u to uopce ne razumijem pa ti nemam sto puno za reci. 🤷🏻‍♀️

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Jojo77 mi smo dan razlike☺️
    Lida vidjela i ja sličicu predivno. ♥️
    Hope vjerujem da ti nije svejedno al evo 90% nas jos ni prvi pregled nije obavilo nadam se da će biti sve svima super ♥️♥️
    Šta se mene tiče ja sam s trbuhom aj bok,od mišića sam spala na 5 mjesec trudnoće stvarno ne znam sta je ovo ja nemam nista za obuć osim širokih majica koliko se primjeti 🤦🤦🤦mama mi je jučer rekla da sam se bas zdebljala iako joj nista nisam spominjala jer smo se dog da ćemo reć tek nakon prvog pregleda barem! 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1120

    Prijavi adminu

    Curke malo blesavo pitanje, al evo zanima me.. Jel u tim prvim tjednima radite stanke od keksanja😂🙈
    Jer mi jedna prijateljica rekla da je njoj rekla dr prvih mj dana pauze da nebi prokrvarila i sad mi je ta bubica u uhu stalno 🤷‍♀️🙈

    👩‍🦰 27g
    🧔32g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.