Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    missR

    Visibaba drzimo ti fige da ostanes s nama tu i da potamni crtica 😇💫❤️


    Hvaaaala ili ja se jako nadam ❤️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    marta96

    Curke malo blesavo pitanje, al evo zanima me.. Jel u tim prvim tjednima radite stanke od keksanja😂🙈
    Jer mi jedna prijateljica rekla da je njoj rekla dr prvih mj dana pauze da nebi prokrvarila i sad mi je ta bubica u uhu stalno 🤷‍♀️🙈


    Dobro pitanje! Meni doktor apsolutno nista nije naglasio kad mi je dao utrice zbog smedarenja jer nisam imala bolove i nije vidio hematom i mi zadnjih par dana imamo odnose i puno su bolji nego prije 😂 mislim da doktori to brane ako ima nekih grceva,bolova,vidljivih hematoma i tako to jer meni nije nista naglasavao a dobila utrice za smedarenje koje je i stalo pa sad 🤷‍♀️

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    missR

    Visibaba drzimo ti fige da ostanes s nama tu i da potamni crtica 😇💫❤️

    Hvaaaala ili ja se jako nadam ❤️


    Cekamo tu testic isto 🤞🏻☺️🙈

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Poz cure, nova (stara) sam na forumu 😊 bila nekad pa presla s curama na fb s kojima sam i sad tamo u grupi ali trazim i nove prijateljice 😁

    Danas nam se ukazala druga crtica na testu 🥰 po zadnjoj mengi trebala bih biti 4+2 a za pregled jos nisam ni zvala posto prije 8tt ne narucuje pa imam vremena 😅

    Inace druga trudnoca, beban kraj mene u kreveticu za koji dan puni 8mj a mama i tata su htjeli da se brzo ima sa kime igrati😊

    Nadam se ugodnom druzenju s vama🌞

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    marta96

    Curke malo blesavo pitanje, al evo zanima me.. Jel u tim prvim tjednima radite stanke od keksanja😂🙈
    Jer mi jedna prijateljica rekla da je njoj rekla dr prvih mj dana pauze da nebi prokrvarila i sad mi je ta bubica u uhu stalno 🤷‍♀️🙈


    Nismo radili nikakvu stanku u prvoj T a nije mi ni gin nista rekla da bi trebalo. Opet kolko cura tek i nakon 2-3mj shvati da su trudne ak imaju neredovite M🤷🏼‍♀️ ako te strah pitaj gin za savjet 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Jutro curke :)
    Evo ja opet piškila,ovo je od danas.
    https://ibb.co/3RP21LK [ibb.co]
    Trebam ne dobit za 2 dana,ali nadam se da je to to :)
    Ugodan dan svima 🥰🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😘
    Visibaba to je to nema sta čestitam i neka bude sve super 🥳😘😘
    Marta mi nemamo stanku imam jos veću želju nego inače dal' od hormona ili zato sta su mi sise narasle konačno pa se osjećam seksi i kul ne znam 🤣🤣🤣🤣
    Pepita wow bas mala razlika,svaka čast☺️neka sve bude supper 👍👍 
    Ja sam polako počela osjećati umor koji prije nisam tipa spava mi se stalno, kava mi ne pomaže sinoć sam u 20:30 zaspala evo do 6 bez mrdanja koliko sam koma al tako mi je bilo i u prvoj tako da pomalo kreću još neki simptomi.

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    MissR, Hope, Atina… I sve ostale curke dobro vam jutro! 😊
    Znam kako je to iscekivati prvi pregled, samo mazite busice i bit ce sve ok. Kad prode prvi, jedva cete cekat drugi i tako dalje 😁😁
    Ja i dragi se nismo nikako keksali otkako smo saznali za trudnoću, gospodina je strah da ne bi nesto “ostetio”. 🙄😂 Necu ga tjerati, kad bude spreman nek navali 😂
    Visibaba, Pepika… cestitam na plusicima! 🥰 
    Atina meni je ajmo rec prekjučer krenuo zestoki umor, spavala sam popodne 3 sata i onda sam opet oko 8 navecer cim sam taknula jastuk mogla zaspati 😂 inace idem spavat oko ponoci, 1… Tako da me to iznenadilo 😂

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Visibaba cestitam ☺️ 
    Marta

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Joj cure ode mi post slucajno*
    Marta kod nas isto ko kod Lide, jos nema seksa otkad smo saznali 😬 a i nesto mi bas ne fali iskreno
    Mene nocas ubila zgaravica i mucnina, prva noc da sam se ovako budila. Nadam se da nece potrajat te slatke muke 😄

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.