Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Čestitke draga Tonks 🥰 Brzi oporavak vam želim 😊😊

    Termin 18.06

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Tonks6

    U 10 sati nam je stigao David. 2790g i 48cm ciste srece🥰🥰🥰🥰🥰


    Čestitke🥰🎉🤱🥰🎉🤱

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Tonks6

    U 10 sati nam je stigao David. 2790g i 48cm ciste srece🥰🥰🥰🥰🥰


    Cestitam!! 🤗🤗 brz oporavak zelim! ❤

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Norrah

    Norrah

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Cestitke Tonks 🥰
    Evo mi s pregleda, ctg ocitava nekakve slabe trudove koje ja ne osjetim, otvorena sam jedan prst, plodna voda u redu… sad cekamo. U ponedjeljak opet pregled. Priprema se lagano! 🥰

    ➕ 17.10.
    👧 22.06.2021 - stigla curka

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Lulu.Lu i Tonks - Puno sreće vam želim, čestitke od srca 🤗
    Lulu.Lu - Možda bi netko na tvom mjestu bio utučen jer je dugo trajalo, ali stvarno pozitivno zvučiš tako da BRAVO 🥰
    Tonks - Čekamo te s više detalja 😜
    Mirjam - Nemoj brinuti što ide u prenesenu. Ja se danas mislim… čekala sam tih punih 37 tjedana kao da je to zapravo termin. U zadnje vrijeme se sva angažirala oko pilates lopte, pa oko čaja, pa oko datulja… I onda čak može doći do apsurda da budem razočarana jer nije ništa krenulo. A realno može bilo koji dan, bez najave! Tako da, ti si napunila 40 tjedana, opusti se, ako ništa svakako još imaš tjedan dana (a zapravo i dva)! Opusti se tako da adrenalin bude što niže jer on to sve može zablokirati 😘

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Tonks6

    U 10 sati nam je stigao David. 2790g i 48cm ciste srece🥰🥰🥰🥰🥰


    Cestitam Tonks ❤️ Kako si ti?

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Norrah

    Cestitke Tonks🥰
    Evo mi s pregleda, ctg ocitava nekakve slabe trudove koje ja ne osjetim, otvorena sam jedan prst, plodna voda u redu… sad cekamo. U ponedjeljak opet pregled. Priprema se lagano! 🥰


    Joj ali taj tvoj ticker 😂 
    A kako se ti osjećaš? Mene od jučer malo žešći grčevi prate, ctg očitao neke vrijednosti do 60 i 80 ali to nisu trudovi, nije bilo nekakvih pravilnih razmaka u tih pola sata ležanja. 

    Termin 18.06

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    E sada, je li Tonks ispunila kvotu za današnji dan ili može još netko uletjeti? 😜
    .
    Cocolina - Bravo, samo naprijed 🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Tonks6 čestitam na malom davidu 🥰
    Cocolina predivna mala cupkica 😍😍😍 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    cocolina

    Bok cure evo mi doma..dojimo,imam mlijeka ali je jako bolno,ponoci se probudila u 2 u 4 i u pola 7 i u 9 tako da je prva noc prosla dobro.Jednom sam joj dala adaptirano jer imam ragade pa me boli.
    Ugl.uzivamo,idem citat dalje kaj ste pisale ali cestitam ako je doslo jos novih bebica🥰🥰🥳🥳.
    Evo nasshttps://ibb.co/4MmrLX0 [ibb.co]


    Dusa mala ❤️
    Jesi li probala neku kremu naci za to? Lanolin kazu da je siguran za dojenje? Pred kraj dojenja ostavi malo mlijeka na bradavicama. Negdje sam citala da neko korsti multimam komprese za ragade cini mi se ili silikonske nastavke, proguglaj da ti olaksa to stanje, mada dosta poznanica se zalilo na bolove pri uspostavljanju dojenja

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.