Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Mislim da sto se tice klime nije radi temperature vec radi bakterija/povecane mogucnosti obolijevanja kad se koristi klima. Ali kosto rekoh, nisam sigurna… kod nas je sad najvrucje razdoblje i danas je 30 stupnjeva, tamo 7i mj ce vec vjerojatno bit malo hladnije, tako da dok beba dodje vec me ne brine reguliranje temperature

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar james

    james

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za bolnice preko ljeta, u Petrovoj je prije tri godine pocetkom 8mjeseca cijelo vrijeme u sobi bila upaljena klima, bebe su obucene gore u njihove bodije dugih rukava i stavljene u onaj jastuk za novorodencad. Moj mali je isao iz bolnice u dugom bodiju i dugim hlacicama iako je vani bio toplotni udar i temp oko 40 stupnjeva i sve bebe koje su taj dan isle van su isle u dugom, sestre koje su radile otpust beba su tako inzistirale jer bebe nemaju termo regulaciju. Takoder uputa je bila da se auto raspuse i ohladi prije nego se u njega stavi jaje s bebom, a mi smo u autu na putu do doma normalno upalili klimu. Tako smo i doma, naravno da pazis da dijete nije nikad ispod klime i da temperatura nije preniska, ali mislim da je bolje da nam je svima ugodno nego da smo svi skupa nervozni od vrucine. Ionako je tim bebicama tesko kad dodu na ovaj svijet, moraju nauciti kako papati, muce se s kakanjem, sve im je novo i nepoznato, ne mora im jos biti i vruce

    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Drage cure, ja napokon jutro provodim u stanu u svom miru s kavicom i knjigom o trudnoći 🤗 Uživam, odmaram, a knjiga je pročitana skoro do zadnje stranice - a koncipirana je kao trudnoća iz dana u dan, uz dodatne sadržaje - eto kako je proletjelo… 😊
    .
    Mallla - Samo ti obavljaj zadatke, ali ja sam noćas sanjala da si rodila i da čitam tvoj post o iskustvu 😁 A i danas ti je tekma, pa vidi 🤣

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    james

    Netko je pitao za bolnice preko ljeta, u Petrovoj je prije tri godine pocetkom 8mjeseca cijelo vrijeme u sobi bila upaljena klima, bebe su obucene gore u njihove bodije dugih rukava i stavljene u onaj jastuk za novorodencad. Moj mali je isao iz bolnice u dugom bodiju i dugim hlacicama iako je vani bio toplotni udar i temp oko 40 stupnjeva i sve bebe koje su taj dan isle van su isle u dugom, sestre koje su radile otpust beba su tako inzistirale jer bebe nemaju termo regulaciju. Takoder uputa je bila da se auto raspuse i ohladi prije nego se u njega stavi jaje s bebom, a mi smo u autu na putu do doma normalno upalili klimu. Tako smo i doma, naravno da pazis da dijete nije nikad ispod klime i da temperatura nije preniska, ali mislim da je bolje da nam je svima ugodno nego da smo svi skupa nervozni od vrucine. Ionako je tim bebicama tesko kad dodu na ovaj svijet, moraju nauciti kako papati, muce se s kakanjem, sve im je novo i nepoznato, ne mora im jos biti i vruce


    Meni je prva beba ali u potpunosti se slažem, neću se ionako tih prvih dana nigdje toliko kretati da bi beba imala nagle promjene temperature. Iz bolnice u auto, iz auta u kuću i sve je to tu negdje temp.
    Meni je kuća na sjevernoj strani o zaklonjena sa svih strana, tako da je u ljeti skroz udobno (nemamo klimu) kuća do ima obrniti raspored i potkrovlje je, oni ne mogu disat bez klime. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove bebice🤱🤱
    I ja bi u ovaj niz dobrih poroda, odnosno navijam da se niz ne prekine sve do zadnje…. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar james

    james

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    I jos jedan savjet, nemojte pokrivati s tetricama cijela otvor kolica, svake godine se upozorava da kad mame pokriju skroz s tetricama otvor izmedu krovica i kolica da nema protoka zraka i da se taj dio unutra gdje je beba jako brzo zagrije, radije kupite zastitnu navlaku za kolica (mislim da je u dm-u 20-30kn), ona se zakaci za krovic i za rucku od kolica tako da je dijete zasticeno od sunca, a ispod ima protoka zraka

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    🤣 Negativ daaa mozda si mi prizvala nesto 😆 Bi ja, dodijalo mi junacki…vruce, zgaravica, pospanost….ufff….a ne mogu bas ni na more….Nista veceras pogledat utakmicu ako pobjedimo mozda uzbuđenje pokrene nesto!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    james

    I jos jedan savjet, nemojte pokrivati s tetricama cijela otvor kolica, svake godine se upozorava da kad mame pokriju skroz s tetricama otvor izmedu krovica i kolica da nema protoka zraka i da se taj dio unutra gdje je beba jako brzo zagrije, radije kupite zastitnu navlaku za kolica (mislim da je u dm-u 20-30kn), ona se zakaci za krovic i za rucku od kolica tako da je dijete zasticeno od sunca, a ispod ima protoka zraka


    Potpisujem…nevjerojatno je kojom brzinom temperatura u kolicima tada poraste…čak sam video o tome gledala.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Evo mene s ctga, i dalje sve po starom, nema trudova, plodna voda u redu, težina prvo 3700 pa 3300, no commet. Sljedeći pregled u nedjelju i eto službeno prenašam 😤

    Termin 18.06

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    U 10 sati nam je stigao David. 2790g i 48cm ciste srece🥰🥰🥰🥰🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.