Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mallla

    Pa da Negativ komunikacija je pola posla. Navijam da te.trefi dobra smjena i da zapravo budes ugodno iznenađena porodom.
    Joj ja cackanje dole niti ne osjetim, povezala sam to s tim sto sam jako omeksana, mozda je to razlog ne znam al evo gotovo ne osjetimnkad dole cacka.


    Hvala ti, Mallla, na podršci 🤗
    Kad god vidim onog ginekologa i političara Hermana na TV-u kako daje izjavu, pomislim da me možda i on porodi 😂
    Ako budete imale kakva pitanja o trenutnoj situaciji u Gradu Zagrebu, Gradskoj skupštini i to, pripremite pa da ga pitam 🤣 Stavit ću i mikrofon u torbu za rađaonicu!!!

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Zaboravila sam napisat, nesto zeleno sluzavo mi ispalo prije dva dana, ali bas bas mali komadic, ovak iscjedak neki vodenkasto mlijecni..
    Hemoroidi mi se pojavili😑😑 ima kakvo efikasno rjesenje?🙏🏻


    Biti će da ti je počeo ispadati sluzni čep. Čitala sam da može biti bilo koje boje, od zelenog, žutog, crvenog, narančastog.. Ali da ne treba značiti da će brzo porod i da može polako ispadati u više puta. Ajmeee, koje uzbudjenjeee! 😁🤩🤩
    A za hemoroide nažalost ne znam ništa. 🙄

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2711

    Prijavi adminu

    A ja se nadam i da nas ostajete bodrit do kraja 💪😄

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Jedva cekamo svoja mala cuda, kad prva krene radjati, to je to, dalje se samo redamo 💙❤️🥰 svakim danom sanjam kako sam rodila i kako je malac s nama napokon, sve mi je tako brzo proslo 🤦🏽‍♀️ Pitam se hoce li mi faliti sve ovo ili najbolje tek dolazi ☺️🤰🏽🥰💙
    Lucky za hemoroide najbolje ti je malo hladnija voda direkt prema š…u, imala bas neki dan i super upalilo, za dva dana ni traga ☺️🤭😬

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.

    https://lmtf.lilypie.com/UlGTp1.png[/url [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Aaaa Lucky, ja uzbuđena ko i ti… Zeleno, sluzavo zvuči super 😁, Jel spremna torba?? 

    Termin 18.06

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tweetyca, naravno, ostajemo do kraja😊 💪

    Termin 18.06

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Raven7

    Jedva cekamo svoja mala cuda, kad prva krene radjati, to je to, dalje se samo redamo 💙❤️🥰 svakim danom sanjam kako sam rodila i kako je malac s nama napokon, sve mi je tako brzo proslo 🤦🏽‍♀️ Pitam se hoce li mi faliti sve ovo ili najbolje tek dolazi ☺️🤰🏽🥰💙
    Lucky za hemoroide najbolje ti je malo hladnija voda direkt prema š…u, imala bas neki dan i super upalilo, za dva dana ni traga ☺️🤭😬


    Ne znam baš da će mi falit 😅 Bilo je super prvo i drugo tromjesečje. Al ovo pred kraj… Postaje mi stresno i histeriziram ako mi se mali ne javi… Spavam ko klada i ujutro se budim, panika, zašto me cijelu noć nije probudio, zašto se ne javlja… I onda kad krene nema stajanja ❤️

    Termin 18.06

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Mirjam, meni je ok za sad hahah, ja sam na pocetku bas povracala tako da mi je ovo top, malo bole ledja, al sam jos full dobro 😅🥰🤰🏽 Samo da ne ureknem 😂
    Lucky, bravo, odlicna ideja za kockicu leda, nisam se ni sjetila 🥴😅 al bitno da je proslo😇

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.

    https://lmtf.lilypie.com/UlGTp1.png[/url [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Lucky, 0 bodova kod mene.
    Raven, onda neka se tako i nastavi 😊 Mene leđa nekad bole, nekad ne,nije kritično.. Ali puno bi spavala Iskorištavam još malo situaciju😅

    Termin 18.06

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Meni je danas dan baš užasan, odnosno dan je super ali sam ja katastrofa. Ukupno nisam bila 2 sata na nogama. Sinoć me glava zezala pa nisam spavala, a nije ni tokom dana bolje. Cijelo vrijeme se vrtim s desnog na lijevi bok. Sutra se nadam preporodu😁

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.