LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dora4

    Vrapcic, probaj si zbilja ukucat u ovaj kalkulator sto sam stavila link..jer tamo te ne pita zadnju m nego dan transfera i jel bio 3 ili 5 dan nakon aspiracije


    Evo Dora što kaže ovaj kalkulator: po njemu sam 11+2, gledajući po datumu embriotransfera. Super je kalkulator. 😊

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    NADOLAZEĆI PREGLEDI:
    TONKA341 -
    TIKI92 - 16.12.
    Pčelica06 - 17.12.
    ena0206 -6.12.
    sierrav - 4.12.
    LORDY - 6.12.
    MRVIČAK - 9.12.
    BEZZO1991 - 29.11.
    DANA130 - 5.12.
    LORDY - 6.12.
    TOCKA_TOCKICA - 6.12.
    MMMMM - 11.12.
    ENNA0206 - 6.12.
    BEBS - 12.12.
    LELA0211 - 11.12.
    BARBY82 - 6.12.
    TRANCIC -
    DORA4 - 6.12.
    ANA.WANNABEMAMA - 5.12.
    LINA27 - 16.12., 24.12.
    ANAV05 - 10.12.
    MIMOZA - 17.12.
    DAISY100 - 6.12.
    M_MAAREE - 16.12.
    RAFFAELLA - 30.12.
    EOVYN - 31.12.
    BEBAC24 - 2.1.
    NIKI- 5.12.
    MIRTA - 16.12.
    LUNA999 - 23.12.
    TONKA341 - 10.12.
    ALISA - 18.12.
    LADY - 12.12.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Raffaella

    Jutro cure… Malo sam zabrinuta.. od jutra me boluckaju jajnici, do sad mi lijevi onak neugodno “pulsirao” a sad je poceo i desni.. Otkako sam trudna nisam to primjecivala, znalo me zaboljeti kad sam kihnula pa sam se odmah isla sagnut kad sam naslutila kihanje bas kak su tu neke cure pisale.. Ali evo sad me zigaju oba jajnika iz cista mira od ranog jutra bez prestanka i bas se brinem 😟


    Jel ti stalo? Moj dr nije specijalno reagirao na te bolove i žiganje koje sam i ja osjećala. Rekao mi je da ću sama osjetiti ako je baš ono jaka jaka bol i da tada dođem u bolnicu, ako ne prestaje. Mene je znalo tako boliti po pol sata, ko pečenje, žarenje i pulsiranje i evo jučer na uzv sve u najboljem redu. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Dora4

    Vrapcic, probaj si zbilja ukucat u ovaj kalkulator sto sam stavila link..jer tamo te ne pita zadnju m nego dan transfera i jel bio 3 ili 5 dan nakon aspiracije

    Evo Dora što kaže ovaj kalkulator: po njemu sam 11+2, gledajući po datumu embriotransfera. Super je kalkulator. 😊


    Ma super, tak po tome si gledaj i nis se ne sekiraj, ocito ce se to sve jos koji put mijenjat na uzv, glavno da je dr.zadovoljan i da bebica lijepo napreduje ♡

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Raffaella

    Jutro cure… Malo sam zabrinuta.. od jutra me boluckaju jajnici, do sad mi lijevi onak neugodno “pulsirao” a sad je poceo i desni.. Otkako sam trudna nisam to primjecivala, znalo me zaboljeti kad sam kihnula pa sam se odmah isla sagnut kad sam naslutila kihanje bas kak su tu neke cure pisale.. Ali evo sad me zigaju oba jajnika iz cista mira od ranog jutra bez prestanka i bas se brinem 😟


    Hej, mislim da se ne moras previse brinut osim ako si neki neizdrzivi bolovi, sve se rasteze, siri, pomice, normalno je da boli..luce se velike kolicine hormona, krv nam se isto povecala volumenom..mozda ako mozes da malo legnes i mirujes? Vjerujem da ce proc, a procijeni ako vidis da ti je sve gore, zovi dr. da vidis preporuku sto dalje..
    Mene boli svako malo i preko noci mi je nekako najgore, ali mislim da tad najvise osluskujem..posto mi je tako od samog pocetka onda nisam nista poduzimala nego malo odmirujem vise kad bas boli..

  • Avatar Tocka_tockica

    Tocka_tockica

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Jutro cure vidim da se vodi raspraca kolko je ko trudan.. evo ja uopce jos nemam ni termin poroda zbog toga sto eto trudnoca je manja po uzv-u tjedan dana od kalendarski po ZM. Tak da ni ja neznam kolko sam trudna  tocno😂 sto se tice termina poroda.. to je iovako samo okvirno, samo 5 % bebaca se radja na datum termina.. znaci sve od 37.tt na dalje se smatra da su bebe rodjene u terminu. U prvoj t mi je privatna ginicka objasnila da se termin odredjuje u prvih 12 tjedana, jer se do tad u pravilu svi bebaci isto razvijaju, a kasnije mogu rasti brze ili sporije, ima ih vecih i manjih.  Najbitnije je da rastu i da dodju poslije 37.tt  i da bude sve super.. 
    P.s. pozdravljam sve nove trudnice i nadam se da cu konacno u petak i ja saznati kolko sam trudna 😂

    👧🩷 2017.
    👦💙2020.
    [tickerfactory.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Bebac24

    Vodis se po tjednima od m.
    Kroz trudnocu ce se to sve normalizirati. Meni je mali bio isto stalno veci za tjedan dana minimalno, a rodila sam 3 dana prije termina . Tako da se nisam vodila da imam vecu trudnocu nego samo je beba naprednija bila.
    A ova je jos veca od svog brace 🙈 samo da ne bude beba od 4,500 kg 🙈

    Tak mi je i logično. Od zadnje m. Uf mene strah velikih beba 😂😁😊


    Moj se rodio sa 4080, 53 🙂 
    A kazem ova beba ga sisa za skoro 5-7 dana od pocetka 😂 ali do kraja je jos jaaako dugo. 
    Meni je bilo drago d ami gin pred kraj uopce nije govorila da se beba priblizila 4 kg jer bi mi onda psiha bila ajme meni. Ovako sam odradila i bok. Bar ga nismo imali strah uzimati jer je vec bio kus od bebe 🥰 a sa 7 mj je imao 9700😂 ajme kad se sjetim ke buhtla je bio 🥰🥰🥰

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Kako mi se bliži pregled i kako se sve dogovaram s poslodavcem za komplikacije sve me više strah je li sve u redu. Evo počelo je odbrojavanje do ponedjeljka ali ono u ogromnom strahu 

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Tocka_tockica

    Jutro cure vidim da se vodi raspraca kolko je ko trudan.. evo ja uopce jos nemam ni termin poroda zbog toga sto eto trudnoca je manja po uzv-u tjedan dana od kalendarski po ZM. Tak da ni ja neznam kolko sam trudna tocno😂 sto se tice termina poroda.. to je iovako samo okvirno, samo 5 % bebaca se radja na datum termina.. znaci sve od 37.tt na dalje se smatra da su bebe rodjene u terminu. U prvoj t mi je privatna ginicka objasnila da se termin odredjuje u prvih 12 tjedana, jer se do tad u pravilu svi bebaci isto razvijaju, a kasnije mogu rasti brze ili sporije, ima ih vecih i manjih. Najbitnije je da rastu i da dodju poslije 37.tt i da bude sve super..
    P.s. pozdravljam sve nove trudnice i nadam se da cu konacno u petak i ja saznati kolko sam trudna 😂


    Nemam ni ja još termin poroda, zadnji put je bilo dosta rano, sutra idem pa ću valjda nešto više znati. meni je zadnja bila 30.09. i po meni nema smisla da mi se po tome gleda, jer meni su ciklusi produženi, ovulacija mi je znala biti na 30 dc, nekom bi to već po zadnjoj bilo cca 4 tjedna, a meni možda još nije tad ni došlo do oplodnje, tako da se neću s tim previše opterećivati, čut ću što će mi on sutra reći :D

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Vrapcic123

    Bebac24

    Vodis se po tjednima od m.
    Kroz trudnocu ce se to sve normalizirati. Meni je mali bio isto stalno veci za tjedan dana minimalno, a rodila sam 3 dana prije termina . Tako da se nisam vodila da imam vecu trudnocu nego samo je beba naprednija bila.
    A ova je jos veca od svog brace 🙈 samo da ne bude beba od 4,500 kg 🙈

    Tak mi je i logično. Od zadnje m. Uf mene strah velikih beba 😂😁😊

    Moj se rodio sa 4080, 53 🙂
    A kazem ova beba ga sisa za skoro 5-7 dana od pocetka 😂 ali do kraja je jos jaaako dugo.
    Meni je bilo drago d ami gin pred kraj uopce nije govorila da se beba priblizila 4 kg jer bi mi onda psiha bila ajme meni. Ovako sam odradila i bok. Bar ga nismo imali strah uzimati jer je vec bio kus od bebe 🥰 a sa 7 mj je imao 9700😂 ajme kad se sjetim ke buhtla je bio 🥰🥰🥰


    Ajoj buhtlica mala, ma nek je ob bio zdrav 💙 Tako će ti i ova buhtlica 💙 Samo neka budu zdravi i mi mamice smo sretne 😍

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.