LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Kako mi se bliži pregled i kako se sve dogovaram s poslodavcem za komplikacije sve me više strah je li sve u redu. Evo počelo je odbrojavanje do ponedjeljka ali ono u ogromnom strahu


    Apsolutno te razumijem :( meni je u petak popodne pregled i vise se sad bojim nego u onim prvim tjednima..dakle, na nista se ne mogu koncentrirat, nit citat knjigu nit gledat serije/filmove, stalno samo gledam koliko je sati i kad ce proc dan i jao uzas..i onda me malo popusti pa pomislim da sam blesava sto si radim toliki stres i da sa svoje strane sve radim, a dalje u Bozje ruke..ali to kratko traje i onda krece opet strah i tjeskoba..

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Evo i znam da bi sad bilo najpametnije da se konacno pokrenem, obucem toplo i odem prosetat van na zrak i da ce mi dobro doc, ali vani je taaaako hladno i nemam bas volje nikud mrdnut :/

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Hocu da vas utjesim, da stvarno taj pritisak od pregleda i ne dao Bog losih vijesti, prolazi u drugom trimestru. Ja sam juce po prvi put isla s lakocom na pregled i znala sam da je sve ok, iako simptomi non stop dolaze i odlaze. Samo sam htjela vidjeti bebu i veselila sam se pregledu. Valjda taj psihicki pritisak prolazi, hvala Bogu 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mimoza, hvala ti, jaoo da mi samo docepat tog mira..jos se stalno sekiram i jesam li jedina koja se nije prepustila i ne uziva u trudnoci "onako kako bibtrebala*, jos kad svi govore da je u 1.trudnoci najljepse jer si slobodan, ne moras brinut o nikome osim sebi i sve to zvuci idilicno, ali ja sam u stalnom grcu..zbilja sam jedva docekala ovo sve i sad taj strah hoce li sve biti u redu..stvarno se nadam da cu malo odahnut kad napunim 13 tjedana jer budem li ovako cijelu T, nece bit dobro :/

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Vrapcic ista stvar je i meni, ginekologica mi kaze da sam 10+4 i tako mi izracunava aplikacija na mobitelu (po zadnjoj menstruaciji) a na humanoj i bas sam racunala priko ovoga sta je dora napisala 11+1.
    I sad neznan ni sama sta da mislim😂

    💞girl💞

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Meni su početkom trudnoće, do sigurno 8.tjedna bili bolovi kao da imam menstruaciju, sada manje (sada sam 9+5tt). Iako me zna probosti jajnik ili zaboliti kada jako kihnem. 
    Sve je to normalno cure dok ne morate leći u krevet od bolova i ne možete se dići satima, ako krvarite sa time da je svježa krv. Meni isto tako pojasnila ginička.
    Svakako napomenite na sljedećem pregledu, ali to je sve normalno. Velike promjene se dešavaju u našim tijelima. 
    Uživajte u ovim prekrasnim danima trudnoće, ne opterećujte se i vjerujte da će sve biti dobro. <3 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Jel smijemo jest sampinjone?

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Dora4

    mrvičak

    Kako mi se bliži pregled i kako se sve dogovaram s poslodavcem za komplikacije sve me više strah je li sve u redu. Evo počelo je odbrojavanje do ponedjeljka ali ono u ogromnom strahu

    Apsolutno te razumijem :( meni je u petak popodne pregled i vise se sad bojim nego u onim prvim tjednima..dakle, na nista se ne mogu koncentrirat, nit citat knjigu nit gledat serije/filmove, stalno samo gledam koliko je sati i kad ce proc dan i jao uzas..i onda me malo popusti pa pomislim da sam blesava sto si radim toliki stres i da sa svoje strane sve radim, a dalje u Bozje ruke..ali to kratko traje i onda krece opet strah i tjeskoba..


    Ja sam nedavno na drugom pregledu saznala da srce ne kuca vec dulje vrijeme. Zato me jos vise strah. Al tješim se da s fetal dopplerom svaki dan pronađem koju sekundu otkucaje preko 145…. Valjda taj mali uređaj ne griješi. Još ih ne mogu čuti ali ekran ih pokaže 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Dora4

    mrvičak

    Kako mi se bliži pregled i kako se sve dogovaram s poslodavcem za komplikacije sve me više strah je li sve u redu. Evo počelo je odbrojavanje do ponedjeljka ali ono u ogromnom strahu

    Apsolutno te razumijem :( meni je u petak popodne pregled i vise se sad bojim nego u onim prvim tjednima..dakle, na nista se ne mogu koncentrirat, nit citat knjigu nit gledat serije/filmove, stalno samo gledam koliko je sati i kad ce proc dan i jao uzas..i onda me malo popusti pa pomislim da sam blesava sto si radim toliki stres i da sa svoje strane sve radim, a dalje u Bozje ruke..ali to kratko traje i onda krece opet strah i tjeskoba..

    Ja sam nedavno na drugom pregledu saznala da srce ne kuca vec dulje vrijeme. Zato me jos vise strah. Al tješim se da s fetal dopplerom svaki dan pronađem koju sekundu otkucaje preko 145…. Valjda taj mali uređaj ne griješi. Još ih ne mogu čuti ali ekran ih pokaže


    Znam, pratila sam proljetno/ljetne bebe i bilo mi je uzasno zao…a onda kad si uspjela brzo ostat ponovno trudna mi je bilo toliko drago!! :) i iskustva su da bude sve okej sa iducom trudnocom tako da se iskreno nadam da ce sad sve biti kako treba i da nam se u ponedjeljak javljas super raspolozena i sa odlicnim vijestima!! :) ti bas imas taj ekranic, neka te onda to bar malo umiri, ne bi pokazivao da nema sta, junacka je to bebica sad!!

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Koliko znam, šampinjone smijemo. 
    Ono što sam ja izbacila je tuna iako sam se prije ubijala u njoj i pojedine ribe, meki sirevi koji nisu pasterizirani i to je to.
    Cure, tko je prošao probir u Petrovoj?
    Za što se pripremiti (osim na propuh ), koliko se nalazi čekaju? Sve što vam pada na pamet, pišite 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.